freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364723/30  زمان: 21:25  1395/07/22  بازدید: 490

نیمار، ستاره بارسا، تایید کرد که از دوران حضور در این باشگاه بسیار لذت برده و احساس می کند که در هیچ باشگاه دیگری در دنیا، نمی توانست جوی که در نوکمپ وجود دارد را تجربه کند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مذاکرات برای تمدید قرارداد نیمار با بارسا در جریان است، گفته می شود او قراردادش را تا سال 2021 تمدید خواهد کرد و او اکنون تایید کرد که از بودن در باشگاه کاتالانی راضی است.

 

او به خبرنگاران گفت:" هنوز زمان دقیقش را نمی دانم اما به زودی قرارداد جدید را امضا می کنم. از بودن در بارسا خیلی خوشحالم و از بودن در این شهر. همه چیز مانند رویاست. از همه چیز خیلی لذت می برم.

 

 

 

 

آنچه بیش از همه دوست دارم، جو تیم است. همه بازیکنان با هم دوست هستند. جو تیم خیلی آرام است و ما یک تیم بسیار منجسم تشکیل دادیم و به همین دلیل پیروزی های زیادی به دست آوردیم. خیلی سخت است که این جو را در جای دیگری پیدا کنیم. هیچ باشگاهی مانند بارسا نیست.

 

راز پشت موفقیت های مثلث خط حمله، دوستی ماست. می دانیم که تاریخ ساز شده ایم و در کنار هم قوی تر هستیم. ما در داخل و خارج زمین دوست هستیم و این برای تیم بسیار خوب است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱:۳۳ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

نیمار به رئال مادرید پیوست پیوستن نیمار به رئال مادرید نیمار به رئال پیوست نیمار به انگلیسی اسم نیمار به انگلیسی زندگی نامه نیمار به انگلیسی اسم کامل نیمار به انگلیسی نام کامل نیمار به انگلیسی نیمار به کدام تیم پیوست نیمار به کدام تیم میرود نیمار به رئال میرود نیمار به چه تیمی رفت نیمار به کدام تیم رفت نیمار به منچستر یونایتد پیوست نیمار به بارسلونا پیوست پیوستن نیمار به بارسلونا نیمار بهتر است یا بیل Soon بالعربي معنى Soon بالعربي معنى كلمة Soon بالعربي Soon معناها بالعربي So Soon بالعربية Coming Soon بالعربي ترجمة Soon بالعربي اغنية So Soon بالعربي Get Well Soon بالعربي زودي على قلبي بالاجراح چگونه به زودی باردار شوم چگونه به زودی باردار شویم می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنم توش میکردم توش تا ته میکنم توش میکنه توش میکنم قبول قبول میکنم فصل دوم قبول ميكنم قبول میکنم قسمت اخر قبول میکنم سریال هندی قبول میکنم اپارات قبول میکنم چند قسمت است قبول میکنم2 قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر قبول ميکنم نیمار: به زودی با بارسا تمدید می‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها