freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت فلوریدا گفت: جنبش ما برای تعویض نظامی شکست خورده و فاسد است، وقتی که من از فاسد صحبت می کنم منظورم این است که کاملا فاسد است یعنی نظامی سیاسی که باید دولتی جدید جایگزین آن شود و شما یعنی مردم آمریکا کنترل آن را در دست داشته باشید.

ترامپ افزود: این نظام سیاسی برای حفظ اعتبار و قدرت خود دست به هر نوع دروغ گویی می زند و  این شما مردم هستید که تاوان آن را می پردازید.

وی در ادامه گفت: نظامی که در واشینگتن حاکم است و شرکت های رسانه ای و مالی که آن را تامین مالی می کنند، فقط به یک علت وجود دارد و آن این است که از خود محافظت کند و خود را غنی کند.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: ستاد انتخاباتی ما یک تهدید واقعی و تهدید موجودیتی برای آنها است که نمونه اش را تاکنون مشاهده نکرده بودند.

ترامپ افزود: تشکیلات سیاسی که سعی دارد ما را متوقف کند همان گروهی است که مسئول امضای توافقنامه های تجاری  فاجعه آمیز ما است، باعث مهاجرتهای گسترده غیرقانونی شده است، و متصدی برنامه های اقتصادی و سیاست خارجی است که باعث تضعیف کشور ما شده است.

این نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تصریح کرد: گزارش اخیری که درباره آمار اشتغالزایی در آمریکا منتشر شده است ضعیف است، تولید ناخالص داخلی( جی دی پی) به زحمت به بالای یک درصد می رسد. کارگران در آمریکا سطح درآمدشان کمتر از آن چیزی است که تقریبا بیست سال پیش بود.

ترامپ افزود: ساختار جهانی قدرت، عامل تصمیمات اقتصادی است که باعث شده است طبقه کارگری ما مورد غارت واقع شود، ثروت کشورمان از آن سلب شود و این پول به جیب معدودی از شرکت های بزرگ و نهادهای سیاسی، سرازیر شود.

دستگاه کلینتون در کانون این ساختار قدرت وجود دارد. ما این مسئله را در اسناد ویکی لیکس مشاهده کردیم که در آن اعلام شد هیلاری کلینتون مخفیانه با بانک های بین المللی جلسه داشت تا برای نابودی (کشور) برنامه ریزی کند.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۴۲:۳۳ دیده شده : ۱۴۵بار نویسنده : admin

حاکمیت سیاسی حاکمیت سیاسی چیست حاکمیت سیاسی ایران تاریخ حاکمیت سیاسی تعریف حاکمیت سیاسی حاکمیت در علوم سیاسی حاکمیت در جغرافیای سیاسی نظام سیاسی حاکم بر ایران اخلاق سیاسی حاکم مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا حامد زمانی مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود مرگ بر آمریکای حامد زمانی مرگ بر آمریکا آهنگران مرگ بر آمریکا باصدای حامد زمانی مرگ بر آمریکا 2 مرگ بر آمریکا حامد زمانی آپارات مرگ بر آمریکا حامد مرگ بر آمریکا پیرزن مرگ بر آمريكا حامد زماني دانلود مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود تصویری مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود Mp3 کلیپ مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود سرود مرگ بر آمریکا حامد زمانی دانلود دانلود مرگ بر آمریکا حامد زمانی با لینک مستقیم دانلود آهنگ مرگ بر آمريكا حامد زماني دانلود ترانه مرگ بر آمریکا حامد زمانی مرگ بر آمریکا حامد زمانی متن مرگ بر آمریکا حامد زمانی Mp3 مرگ بر آمریکا حامد زمانی 2 مرگ بر آمریکا حامد زمانی 320 مرگ بر آمریکا حامد زمانی ویدیو مرگ بر آمریکا آهنگران دانلود مرگ بر آمریکا آهنگران تصویری دانلود کلیپ تصویری مرگ بر آمریکا آهنگران آهنگ مرگ بر آمریکا آهنگران سرود مرگ بر آمریکا آهنگران کلیپ مرگ بر آمریکا آهنگران دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا آهنگران دانلود سرود مرگ بر آمریکا آهنگران دانلود کلیپ مرگ بر آمریکا آهنگران دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا باصدای حامدزمانی کلیپ مرگ بر آمریکا باصدای حامد زمانی سرود مرگ بر امریکا باصدای حامد زمانی دانلود کلیپ مرگ بر آمریکا باصدای حامد زمانی دانلود سرود مرگ بر آمریکا باصدای حامد زمانی مرگ بر آمریکا 2 حامد زمانی متن آهنگ مرگ بر آمریکا 2 دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا 2 حامد زمانی دانلود مرگ بر آمریکا 2 متن مرگ بر آمریکا 2 کلیپ مرگ بر آمریکا 2 دانلود کلیپ مرگ بر آمریکا 2 متن آهنگ مرگ بر آمریکا 2 حامد زمانی آهنگ مرگ بر آمریکا حامد زمانی آپارات دانلود مرگ بر آمریکا حامد زمانی آپارات دانلود کلیپ مرگ بر آمریکا حامد زمانی آپارات مرگ بر امریکا از حامد زمانی اپارات آهنگ مرگ بر آمریکا از حامد زمانی آپارات دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا باصدای حامد زمانی آپارات درود بر آمریکا درود بر مرگ بر آمریکا ترامپ: تشکیلات سیاسی حاکم بر آمریکا فاسد است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها