freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


موسیقی یکی از مشهورترین و وحشت‌ناک‌ترین بازی‌های کامپیوتری سال به روش نوینی ضبط شده است و آهنگساز آن با استفاده از جمجمه انسانی این موسیقی را درست کرده است.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از ایندیپندنت، «مارتین استیگ اندرسون» به عنوان آهنگساز از جمجمه یک انسان مرده برای خلق موسیقی بازی Inside استفاده کرده است.

Inside، یک بازی مبتنی بر موسیقی است که برای نسخه‌های ایکس‌باکس وان و نرم‌افزار Steam روی PC عرضه شده است و کاربر در خلال بازی در موقعیت‌های بسیار وحشتناکی قرار می‌گیرد. در واقع، Inside یک پلات‌فرم بازی است اما بیش‌تر به صحنه‌های وحشتناک وابسته است و بیش‌تر با سینمای مستقل مرتبط است.

برخی از این افکت‌ها را «اندرسون» خلق کرده است که موسیقی آن را با استفاده از جمجمه یک انسان طراحی و از این طریق، صداها را از سر انسان ارسال کرده است. او با علاقه به موسیقی تجربی الکترونیک وارد این حوزه شد. او هر روز با صداها کار می‌کرد و اصول موسیقی را برای آن تولید می‌کرد و به مرور به طراحی صدا رسید.

از آنجا بود که کار روی ساخت موسیقی بازی Inside را آغاز کرد. او در ابتدای کار، ایده کار با جمجمه انسان را مطرح کرد زیرا تصور می‌کرد صدایی که از صدای انسان ایجاد می‌شود در درون سر متفاوت از آن چیزی است که ما می‌شنویم. همه انتظار داشتند صدایی که از داخل سر و جمجمه شنیده می‌شود نرم‌تر و کامل‌تر باشد.

صدایی که افراد هنگام حرف زدن می‌شنوند صدای پیچیدن صدا داخل بدن است. اندرسون به این نکته اشاره می‌کند که این صدا حتی با گرفتن گوش‌ها هنگام حرف زدن تشدید می‌شود.

اندرسون تلاش می‌کرد صداها را هنگامی که داخل بدن طنین‌انداز می‌شوند، بازسازی کند. این کنجکاوی باعث شد او به دنبال جمجمه انسان برای بازسازی صدای داخل جمجمه باشد. او با همکاری آهنگساز دیگری اقدام به تولید موسیقی از صدای پخش شده داخل جمجمه کرد.

آنها به مرور متوجه شدند که کدام صداهای پخش‌شده بهترین صداها را در سر تولید می‌کنند. بنابراین، آنها بلندگویی را در یکی از گوشه‌های جمجمه قرار دادند و صدای ایجاد شده در جمجمه را از طریق میکروفون ضبط کردند.

اندرسون همچنین صداهای مختلف را با استفاده از جمجمه تولید کرد و به مقایسه آنها با یکدیگر پرداخت. سپس این صداها به پردازش‌های بیش‌تری نیاز داشت تا اطمینان حاصل کنند که صدای تولید و ضبط شده حاصل از عبور صدا از داخل جمجمه است.

نتیجه نهایی کمی ترسناک و صدای تولید شده کمی مأیوس‌کننده بود. در پایان آزمایش، همه دندان‌های جمجمه به دلیل لرزش‌های ایجاد شده، افتادند اما هنگام وجود دندان‌ها در جمجمه، صدای ارتعاشی کوچکی را ایجاد کرد.

البته مشکلات فنی بر سر راه ضبط صدا از داخل سر انسان وجود دارد. محققان میکروفون‌های مختلفی را پیش از ضبط صدای مورد نظر خود مورد آزمایش قرار دادند تا بتوانند میکروفونی را پیدا کنند که صدای مناسب و قابل شنیدنی را ضبط کند.

ضبط موسیقی جمجمه انسان

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۱۸:۲۵ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

ضبط موسیقی ضبط موسیقی در حال پخش ضبط موسیقی در حال پخش اندروید ضبط موسیقی با کامپیوتر ضبط موسیقی از اینترنت ضبط موسیقی خانگی تاریخ ضبط موسیقی در ایران سایت استودیو ضبط موسیقی نرم افزارهای ضبط موسیقی استودیو ضبط موسیقی ضبط صدا در حال پخش از کامپیوتر ضبط آهنگ در حال پخش ضبط موزیک درحال پخش ضبط صدا در حال پخش نرم افزار ضبط آهنگ درحال پخش ضبط آهنگ در حال پخش اندروید نرم افزار ضبط موسیقی در حال پخش دانلود برنامه ضبط صدا در حال پخش نرم افزار ضبط آهنگ در حال پخش اندروید ضبط صدا با کامپیوتر ضبط صدا با کامپیوتر بدون میکروفون ضبط صدا با کامپیوتر حرفه ای ضبط صدا با کامپیوتر ویندوز ضبط صدا با کامپیوتر بدون نویز روش ضبط صدا با کامپیوتر آموزش ضبط صدا با کامپیوتر طریقه ضبط صدا با کامپیوتر چگونگی ضبط صدا با کامپیوتر ضبط آهنگ از اینترنت برنامه ضبط آهنگ از اینترنت تاریخ ضبط صدا در ایران تاریخ تحول ضبط موسیقی در ایران نرم افزارهای ضبط صدا نرم افزار ضبط صدا برای اندروید نرم افزار ضبط صدا برای کامپیوتر نرم افزار ضبط صدا حرفه ای برای کامپیوتر نرم افزار ضبط صدا حرفه ای برای اندروید نرم افزار ضبط صدا برای جاوا نرم افزار ضبط صدا برای موبایل نرم افزار ضبط صدا برای گوشی اندروید نرم افزار ضبط صدا برای سیمبین استوديو ضبط موسيقي در تهران استودیو ضبط موسیقی رپ استودیو ضبط موسیقی رپ در تهران استودیو ضبط موسیقی در مشهد استودیو ضبط موسیقی در اصفهان استودیو ضبط موسیقی در شیراز استودیو ضبط موسیقی در کرج استودیو ضبط موسیقی کارن استودیو ضبط موسیقی تهران جمجمه انسان جمجمه انسان شاخدار جمجمه انسان چند استخوان دارد اكبر جمجمة انسان في العالم آناتومی جمجمه انسان عکس جمجمه انسان بزرگترین جمجمه انسان استخوان جمجمه انسان طراحی جمجمه انسان اكبر جمجمة انسان اناتومی جمجمه ی انسان عکس جمجمه سر انسان عکس جمجمه ی انسان عکس از جمجمه انسان بزرگترین جمجمه کشف شده انسان استخوان های جمجمه انسان تعداد استخوان های جمجمه انسان طراحی از جمجمه انسان ضبط موسیقی جمجمه انسان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها