freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۳۹۳۰

۴۹  بازدید

برترین ها: همیشه استثناهایی در طبیعت وجود دارد، ناهمگونی هایی که واقعی به نظر نمی رسد. گوزن شمالی کاملا سفید یکی از عجایبی است که شما را شگفت زده می کند زیرا این موجود را معمولا با رنگ پوست قهوه ای نسبتا تیره اش می شناسیم.

یکی از این گوزن ها که حتی شاخ او هم سفید بوده است به تازگی در کنار جاده ای در سوئد دیده شده است. یکی از کاربران ردیت به صورت تصادفی این موجود فوق العاده زیبای کمیاب را دیده و تصاویری از آن تهیه کرده است. علت رنگ تماما سفید او می تواند یک جهش ژنتیکی باشد که طی آن موها از رنگدانه محروم می شوند. باوجود بی رنگ بودن، این حیوان آلبینو نیست زیرا چشمان قرمزی ندارد.

مشاهده گوزن سفید کمیاب در سوئد 
مشاهده گوزن سفید کمیاب در سوئد 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۲:۶ دیده شده : ۹۱بار نویسنده : admin

وکیل در سوئد وکیل ایرانی در سوئد وکیل پناهندگی در سوئد وکیل مهاجرت در سوئد وکیل حقوقی در سوئد وکیل طلاق در سوئد وکیل سوئد وکیل امور مهاجرت در سوئد وکیل اقامت در سوئد وکیل برای پناهندگی در سوئد سوئدی در سفر سوئد در سفر کتاب سوئدی در سفر زبان سوئدی در سفر كتاب سوئدي در سفر دانلود کتاب سوئدی در سفر دانلود رایگان کتاب سوئدی در سفر آموزش سوئدی در سفر سوئد در جنگ جهانی دوم سوئد در جنگ جهاني دوم سوئد جنگ جهانی دوم سوئد در کدام کشور است سوئد در نقشه جهان کشور سوئد در نقشه جهان سوئد در کدام قاره است سوئد در زمستان تحصیل در سوئد تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان تحصیل در سوئد در مقطع دکترا تحصیل در سوئد رایگان تحصیل در سوئد Applyabroad تحصيل در سوئد تحصیل در سوئد دکتری تحصیل در سوئد 2014 تحصیل در سوئد کارشناسی ارشد تحصیل در سوئد 2013 پناهندگی در سوئد 2016 پناهندگی در سوئد 2015 پناهندگی در سوئد پناهندگي در سوئد پناهندگی در سوئد 2014 پناهندگی در سوئد 2013 پناهندگی در سوئد 2012 پناهندگی در سوئد یا آلمان کیس پناهندگی در سوئد زندگی در سوئد زندگی در سوئد چگونه است زندگی در سوئد یا آمریکا زندگي در سوئد زندگی در سوئد 2013 زندگی در یوله سوئد هزینه زندگی در سوئد شرايط زندگي در سوئد مشکلات زندگی در سوئد مزایای زندگی در سوئد مشاهده گوزن سفید کمیاب در سوئد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۳
  • تعداد حاضران : ۲۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها