freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از زمان برگزاری همه‌پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، ارزش واحد پول این کشور در برابر دلار آمریکا حدود 18 درصد کاهش یافته است.

کاهش 18 درصدی ارزش پوند انگلیس از زمان برگزاری همه‌پرسی برکسیتبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از شبکه خبری فرانس 24، از ماه ژوئن که همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برگزار شد، از ارزش پوند در برابر دلار آمریکا نزدیک به 18 درصد کاسته شده و این امر محافل بازرگانی و مالی انگلیس و حتی شهروندان اروپایی را نیز به شدت نگران کرده است. زیرا، هنوز مشخص نیست انگلیس قصد داردچه نوع رابطه ای را با اتحادیه اروپا داشته باشد؛ اینکه می خواهد به بازار مشترک اروپا در ازای موافقت با برخی آزادی های موجود در پیمان اتحادیه اروپا دسترسی داشته باشد یا خیر . اما از قرار معلوم، مذاکرات میان لندن و بروکسل در این خصوص بسیار دشوار خواهد بود. زیرا هیچ کدام از طرف ها نمی خواهند در این خصوص به یکدیگر امتیازی بدهند. همین حالت بلاتکلیفی باعث شده است بر پول انگلیس تاثیر منفی بگذارد.

مسئله دیگری که مایه نگرانی انگلیسی ها در پی تصمیم به خروج از اتحادیه اروپا شده است یکپارچگی کشورشان است. زیرا اکنون اسکاتلند‌ی‌ها که در این همه پرسی، رای به ماندن در اتحادیه اروپا داده بودند اکنون یک بار دیگر خواستار برگزاری همه پرسی درباره تعیین سرنوشت خود شده است. مخالفان برکسیت در اسکاتلند، خواستار استقلال این کشور از انگلیس هستند. 

«نیکلا استراجن،» نخست وزیر اسکاتلند، در این خصوص اظهار داشت همه تلاش خود را به کار می گیرد تا یک بار دیگر همه پرسی استقلال اسکاتلند برگزار شود. این بار موضوع اقتصاد در کانون مباحث است.  استراجن در همین باره گفت: «برکسیتِ سخت»، به معنای خروج بدون توافق بر سر دسترسی ترجیحی انگلیس به بازار مشترک و خدمات مالی اروپا و سخت‌گیری در کنترل مرزها به منظور جلوگیری از ورود اروپایی‌ها خواهد بود؛ و این موضوع نه تنها ما را از اتحادیه اروپا بلکه از بازار مشترک اروپا محروم خواهد کرد که نتایج فاجعه آمیزی برای اقتصاد ما به‌همراه خواهد داشت. 

نخست وزیر اسکاتلند خاطر نشان کرد بر اساس ارزیابی‌های وزارت خزانه داری انگلیس، زیان و ضرر ناشی از خروج از اتحادیه اروپا 86 میلیارد یورو برآورد شده است و در اسکاتلند نیز 80 هزار نفر شغل خود را از دست خواهند داد. از میزان دستمزدها نیز سالانه دو هزار یورو کاسته خواهد شد.رشد اقتصادی نیز کند خواهد شد.

پیش بینی های ناامیدکننده‌ای که درباره چشم انداز رشد اقتصادی اسکاتلند به علت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا انجام گرفته است نگرانی‌ها را در میان مردم این منطقه افزایش داده است. این در حالی است که در همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا 62 درصد اسکاتلندی‌ها رای به ماندن در اتحادیه اروپا داده بودند. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۲:۵۶ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

کاهش درد واکسن 18 ماهگی تسکین درد واکسن 18 ماهگی راههای کاهش درد واکسن 18 ماهگی تسکین درد واکسن هجده ماهگی کاهش سربازی به 18 ماه کاهش خدمت سربازی به 18 ماه کاهش مدت سربازی به 18 ماه کاهش مدت خدمت سربازی به 18 ماه کاهش خدمت سربازی از 21 ماه به 18 ماه 18کیلو کاهش وزن کاهش وزن 180 کیلویی کاهش خدمت به 18 ماه کاهش عوارض واکسن 18 ماهگی پوند انگلیس پوند انگلیس قیمت پوند انگلیس به روز پوند انگلیس قیمت بازار تهران پوند انگلیس بازار آزاد پوند انگلیس در بازار قیمت پوند انگلیس در بازار تهران قیمت پوند انگلیس به روز قیمت پوند انگلیس در بازار آزاد قیمت پوند انگلیس در بازار آزاد امروز قیمت پوند انگلیس به پول ایران قیمت پوند انگليس قیمت پوند انگلیس به ریال ایران قیمت پوند انگلیس در تهران قيمت پوند انگليس در بازار تهران پوند انگلیس در بازار آزاد قیمت پوند انگلیس بازار آزاد قیمت امروز پوند انگلیس در بازار نرخ پوند انگلستان در بازار آزاد از زمانی که بشر توانست از زمانی که بشر توانست وقایع را ثبت کند از زمانی که بشر توانست وقایع از زمان و معماری از زمان و معماری منوچهر مزینی از زمان و معماری Pdf از زمان و معماری مزینی از زمان و معماري منوچهر مزيني کتاب از زمان و معماری خلاصه از زمان و معماری از زمان معماری دانلود کتاب از زمان و معماری خلاصه کتاب از زمان و معماری زمان از پوشک گرفتن کودک زمان از پوشک گرفتن کودکان زمان از پوشك گرفتن كودك زمان از پوشک گرفتن نوزاد بهترین زمان از پوشک گرفتن کودک زمان پوشک گرفتن کودک زمان مناسب برای از پوشک گرفتن کودک بهترين زمان از پوشك گرفتن كودك بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودک بهترین زمان از پوشک گرفتن کودکان زمان از شیر گرفتن کودک زمان از شیر گرفتن کودکان زمان از شیر گرفتن بچه گربه زمان از شير گرفتن كودك فصل از شیر گرفتن کودک زمان از شیر گرفتن بچه زمان از شیر گرفتن نوزاد زمان از شیر گرفتن نوزاد پسر زمان از شير گرفتن نوزاد بهترین زمان از شیر گرفتن کودک زمان از دست رفته زمان از دست رفته پوران درخشنده زمان از دست رفته مارسل پروست زمان از دست رفته مارسل پروست دانلود دانلود جستجوی زمان از دست رفته در جستجوی زمان از دست رفته صوتی گزیده در جستجوی زمان از دست رفته فیلم زمان از دست رفته رمان زمان از دست رفته کتاب زمان از دست رفته زمان از پوشک گرفتن بچه زمان از پوشک گرفتن بچه ها بهترین زمان از پوشک گرفتن بچه زمان مناسب برای از پوشک گرفتن بچه بهترین زمان پوشک گرفتن بچه زمان از پوشک گرفتن پسر بچه زمان پوشک گرفتن بچه ها بهترین زمان از پوشک گرفتن پسر بچه زمان از شیر گرفتن بچه ها زمان از شیر گرفتن بچه پسر بهترین زمان از شیر گرفتن بچه زمان مناسب از شیر گرفتن بچه زمان مناسب برای از شیر گرفتن بچه بهترین زمان برای از شیر گرفتن بچه زمان گرفتن بچه از شیر مادر فصل از شیر گرفتن بچه زمان از شیر گرفتن نوزاد دختر بهترین زمان از شیر گرفتن نوزاد زمان مناسب از شیر گرفتن کودک زمان از جیش گرفتن کودک زمان از جیش گرفتن کودکان بهترین زمان از جیش گرفتن کودک بهترین زمان برای از جیش گرفتن کودک زمان از شير گرفتن كودكان بهترين زمان از شير گرفتن كودك زمان مناسب از شير گرفتن كودك برکسیت چیست برکسیت ویکی پدیا کاهش 18 درصدی ارزش پوند انگلیس از زمان برگزاری همه‌پرسی برکسیت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها