freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۱۶۶۷

۲۵۱  بازدید

وب‌سایت شنبه - محمدرضا وکیلیان:

 مشتری‌ عزیز به سمت من بیا!
 
مارکتینگ آهن‌ربایی!

Inbound Marketing  روشی از بازاریابی و فروش اینترنتی است که به ترغیب کاربران پرداخته و از طریق به‌کارگیری آن، مشتری به سمت کسب‌وکار شما جذب می‌شود.


بگذارید ببینیم مشتری با استارت‌آپ شما چطور روبه‌رو می‌شود. فرض کنیم یک عطرفروشی آنلاین راه‌انداخته‌اید. هیچ‌کس شما را نمی‌شناسد و مشتریان‌تان در این مرحله غریبه‌اند (Strangers). از طریق ابزارهایی که در ادامه می‌آید کاری کنید این غریبه‌ها به وب‌سایت شما سر بزنند (Visitors). تازه این اول ماجراست. مهم این است که چطور بتوانید این بازدیدکننده را درگیر وب‌سایت خود کنید (Leads) تا وب‌سایت ما را رصد کند و اتفاق خرید رقم بخورد (Customers)  و در نهایت او را وفادار به برند خود کنید (Promoters)؛ به‌طوری که حتی بعدا در جمع دوستانش حرف برند شما را بزند! این دقیقا کار اینباندمارکتینگ است: رویکردی محتوامحور که یک بازدیدکننده معمولی را به برند جذب و تبدیل به یک مشتری وفادار می‌کند!


تمام این پروسه در چهار مرحله اصلی اتفاق می‌افتد:


۱.Attract  (مرحله جذب؛ تبدیل کاربرغریبه به بازدیدکننده): با استفاده دقیق از ابزارهایی مثل بلاگ، شبکه‌های اجتماعی، کی‌وردهای گوگل‌پسند و تبلیغات نمایشی می‌توانید پیام اصلی برند خود را در غالب محتوا به کاربران غریبه برسانید و نکته مهم، کیفیت محتوا و رساندن سریع پیغام شماست! مثلا تبلیغات نمایشی کمپین جشنواره تابستانی فروشگاه عطرتان را در نظر بگیرید که در چند بلاگ فشن نمایش داده شده و یک کاربر غریبه آن را می‌بیند.


۲. CONVERT (مرحله تبدیل: تبدیل بازدیدکننده به رصدکننده): انتخاب دکمه فراخوان CTA خوب در تبلیغات‌تان (مثلا دریافت کد تخفیف جشنواره). در این مرحله با استفاده دقیق و انتخاب محتوای مناسب برای فرم‌ها، دکمه‌های فراخوان و Landing Pages کمپین تبلیغاتی می‌توانید بازدیدکننده‌ها را به وب‌سایت خود هدایت کنید.


۳. CLOSE (مرحله فروش؛ تبدیل بازدیدکننده به مشتری) : بازدیدکننده را با ارتباط موثر به مشتری تبدیل کنید. از اینجای کار باید هدفمند و با شناخت دقیق، سراغ هر یک از کاربران بروید و با ایمیل‌مارکتینگ، تدوین روند کاری و سناریوی قسمت فروش، آن‌ها را جذب سیستم خود کنید؛ فقط مراقب باشید تبدیل به اسپمر نشوید.


۴.Delight (مرحله لذت؛ تبدیل مشتری به یک وفادار برند): وقتی بسته عطر به دست مشتری‌تان رسید، کارتان تمام نشده؛ با شبکه‌های اجتماعی، دکمه‌های فراخوان هوشمندتر و ایمیل‌های ترغیبی، هم آن‌ها را به برند خود جذب کنید تا مشتریان وفادار شوند.


 ایمیل‌مارکتینگ؛ ارزان و تأثیرگذار


 ۶۲ درصد از ایمیل‌ها، پیشنهاد خوبی برای کاربران خود ندارند و به‌عبارتی به هدف خود نمی‌رسند. اما یک ایمیل خوب، بازده بازگشت سرمایه ROI بسیار بالاتری دارد، زیرا اگر تیتر موضوع ایمیل دقیق انتخاب شود و متن آن برای کاربر شخصی‌سازی شده باشد، نرخ کلیک CTR آن هم بالاتر است.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴:۵ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

مشتری عزیز به سمت خدا به سمت خدا شبکه 3 به سمت خدا دانلود به سمت خدا 3 به سمت خدا میرباقری به سمت خدا شبكه 3 به سمت خدا فایل صوتی به سمت خدا عالی مجری به سمت خدا بازگشت به سمت خدا سایت به سمت خدا شبکه 3 دانلود برنامه به سمت خدا شبکه 3 برنامه به سمت خدا شبکه سه سایت برنامه به سمت خدا شبکه سه دانلود برنامه به سمت خدا دانلود تیتراژ به سمت خدا دانلود اهنگ به سمت خدا دانلود آهنگ تیتراژ به سمت خدا دانلود تیتراژ پایانی به سمت خدا دانلود تیتراژ برنامه به سمت خدا دانلود آهنگ برنامه به سمت خدا دانلود تیتراژ ابتدایی به سمت خدا سایت به سمت خدا 3 به سمت تو سرازیرم همیشه دانلود به سمت تو سرازیرم همیشه داریوش به سمت تو سرازیرم همیشه دانلود آهنگ به سمت تو سرازیرم همیشه دانلود آهنگ به سمت تو سرازیرم همیشه داریوش برنامه به سمت خدا شبکه 3 دانلود فایل صوتی برنامه به سمت خدا به سمت آسمان نگاش به سمت آسمان وبلاگ به سمت آسمان به سمت من بیابان همسرم باد من بيابان همسرم باد من بیابان همسرم باد عرفان نظر آهاری کتاب من بیابان همسرم باد من یک بیابان همسرم باد دانلود کتاب من بیابان همسرم باد شعر من بیابان همسرم باد متن من بیابان همسرم باد متن کتاب من بیابان همسرم باد خرید کتاب من بیابان همسرم باد بیاد من باش بیاد من باش فریدون اسرایی بیاد من باش آسرایی بیاد من باش از اسرایی بیاد من باش فریدون بیاد من باش از فریدون بياد من باش سالار عقيلي بیاد من باش سالار بیاد من باش عقیلی آهنگ یاد من باش بیا من وبکن با من بیا بامن بیازیبای من تاعشق مهمانت کنم با من بیا به آسمون با من بیا تنها نشستی چرا با من بیا رفیق با من بیا رفیق سیاوش قمیشی با من بیا شعر با من بيا با من راه بیا فیلم با من بیا حسين من بيا و اين دل حسین من بیا این دل حسین من بیا کریمی حسین من بیا واین دل شکسته حسین من بیا و این حسین من بیا و حسین من بیا و این کریمی عشق من بیا برگرد تنهایی خیلی سخته عشق من بیا برگرد عشق من بیا برگرد علی اصحابی عشق من بیا برگرد از علی اصحابی عشق من بیا برگرد+دانلود عشق من بيا برگرد عشق من بیا برگرد دوباره اهنگ عشق من بیا برگرد دانلود عشق من بیا برگرد علی اصحابی اهنگ عشق من بیا برگرد از علی اصحابی چشم من بیا منو یاری کن چشم من بیا منو چشم من بیا منو یاری کن دانلود چشم من بیا منو یاری چشم من بيا منو چشم من بيا منو ياري چشم من بیا منو داریوش چشم من بيا منو ياري بكن متن چشم من بیا منو آکورد عشق من بیا داره دیر میشه عشق من بیا که برقصیم عشق من بیا عشق من بیا برقصیم عشق من بیا منو یاری حسین من بیا و این دل شکسته حسین من بیا و این دل شکسته را بخر کریمی حسین من بیا و این دل حسین من بیا و این دل شکسته را ببر حسین من بیا و این دل شکسته محمود کریمی حسین من بیا و این دله شکسته را بخر حسین من بیا و این دل شکسته رو ببر حسین من بیا و این دل شکسته را بخر دانلود حسین من بیا واین دل شکسته رو بخر کریمی چشم من بیا چشم من بيا حسین من بیا مشتری‌ عزیز به سمت من بیا!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها