freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شفیعی در گفت‌وگو  با ایسنا افزود: اغلب واعظین و مداحان به موضوعات دینی آگاه هستند و حوزوی هستند و دروس خارج از فقه را گذرانده‌اند اما عده‌ای از آنها نیز بدون علم به موضوع صحبت می‌کنند که این ایراد دارد.

وی با بیان اینکه مداحان باید با توجه به مسائل روز به ایجاد روشنگری در جامعه بپردازند اظهار کرد: سخنرانان متخصص بهتر می‌توانند به مسائل روز بپردازند؛ چرا که با تاریخ بیشتر آشنا هستند و می‌توانند با بیان تاریخچه موضوعات آنها را بهتر به مسائل روز مرتبط کنند.

مسول بسیج دانشگاه علم و صنعت در ادامه با بیا اینکه برداشت عده‌ای از اسلام در جامعه ما برداشت مطلوب نظر آمریکا است گفت: تبلیغ اسلام مد نظر آنها در واقع تبلیغ اسلام آمریکایی در جامعه است.

وی افزود: آن چیزی که از قیام امام حسین‌(ع) برداشت می‌شود و در مداحی‌ها نیز باید بر آن تاکید شود ایجاد یک حرکت و جنبش بر ضد استکبار و ظلم جهانی است.

وی با بیان اینکه فلسفه قیام امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر بود، تاکید کرد: قیام امام حسین یک حرکت بی روح و خنثی نیست، بلکه حرکتی است که طراوت و جوشش دارد و مداحی‌ها نیز باید به یک عمل و حرکت در جامعه بیانجامد؛ نه اینکه صرفا به عزاداری و بیان مصیبت صرف پرداخته شود.

شفیعی در پایان اضافه کرد: قیام عاشورا یک حرکت با پیام واضح و روشن است که باید در مسائل حال حاضر نیز این پیام ملاک عمل باشد.

انتهای پیام/

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۴:۴۹ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

مداحان باید مداح باید مداح باید چگونه باشد آنچه یک مداح باید بداند چگونه باید مداح شد گفتار با خدا تایپ با گفتار تایپ با گفتار گوگل تایپ با گفتار فارسی دانلود نرم افزار تایپ با گفتار تایپ متن با گفتار برنامه تایپ با گفتار دانلود تایپ با گفتار نرم افزار تایپ با گفتار آشنایی با گفتار درمانی آشنایی با رشته گفتار درمانی آشنایی با رشته ی گفتار درمانی آشنایی با شغل گفتار درمانی اشنایی با گفتاردرمانی آشنایی با رشته گفتاردرمانی دانلود نرم افزار تایپ با گفتار فارسی نحوه گفتار با دیگران تفاوت زبان با گفتار فرق زبان با گفتار تفاوت زبان و گفتار با خط و نوشتار پردازش گفتار با متلب پردازش صوت با متلب پردازش صوت با Matlab پردازش گفتار با مطلب پروژه پردازش صوت با متلب آموزش پردازش صوت با متلب کتاب پردازش صوت با متلب تفاوت گفتار با نوشتار چراغانیت کنند تا چراغانیت کنند میبرند تا چراغانیت کنند میبرند چراغانیت کنند قربانیت کنند که قربانیت کنند می برند که قربانیت کنند شاید که قربانیت کنند مداحان باید با گفتار مناسب‌تری صحبت کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها