freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمدجواد حق شناس در گفت‌و گو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر اطلاعات درباره اتهام زنی به مسئولان نظام توسط برخی گروه‌ها تصریح کرد: این اتهام زنی‌ها برای کسانی که آن‌ها را بیان میکنند مسئولیت حقوقی و قانونی دارد و آنها باید بتوانند این اتهامات را در مراجع رسمی و قانونی اثبات کنند.

وی افزود: این اقدامات و اتهام زنی‌ها به منافع عمومی کشور آسیب وارد می‌کند؛ بنابراین باید آن‌ها را جدی گرفت. متاسفانه بعد از گذشت سی و چند سال از انقلاب هنوز نتوانسته‌ایم فضای سیاست‌ورزی در کشور را مدیریت کنیم؛ بنابراین شاهدیم که در این فضا هزینه‌های غیرقابل جبرانی به کشور، منافع ملی و حیثیت فرهنگی و سیاسی ملت ایران وارد می‌کنیم.

وی با بیان این‌که «برخی گروه‌های تندرو به خود اجازه می‌دهند در عرصه‌هایی که حوزه وظایف نهادهای تخصصی است دخالت  و بدین طریق صدمات جبران‌ناپذیر را به کشور وارد کنند» گفت: یک نمونه آن حمله به سفارت عربستان به بهانه اعدام شیخ‌نمر بود، در حالی که وزارت خارجه باید پیگیر این مساله می‌شد، اما این تندروها با اقدامی که انجام دادند لطمه زیادی به منافع ملی کشور وارد کردند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ما همچنین در برخی مجالس عزاداری می‌بینیم یک مداح به خود اجازه می‌دهد که به شخصیت‌های شناخته شده ملی و منتخبان مردم اتهام بزند و از ادبیاتی استفاده کند که حتی در چاله میدان‌های قدیم هم استفاده نمی‌شود. در این مجالس حرمت عزاداری امام حسین(ع) از بین می‌رود و مردمی که آمده‌اند از مجلس عزاداری امام حسین(ع) درس حریت، اخلاق و آزادگی بیاموزند، هتاکی به مسئولان نظام را مشاهده می‌کنند. این تریبون‌ها هم یکطرفه بوده و امکان پاسخگویی وجود ندارد. ما شاهدیم که از طریق همین تریبون‌ها به برخی از مسئولان نظام اتهام جاسوسی و خیانت می‌زنند.

وی در تشریح عواقب این اتهام زنی ها گفت: این اقدامات آثار امنیتی برای کشور دارد و دخالت در وظایف نهادهای تخصصی مثل وزارت اطلاعات است. این اتهام ها همچنین حق الناس ایجاد می کند. این اتهام زنی ها فضای سیاسی کشور را مخدوش می کند وقتی هر کس بنا به تشخیص خود اتهام زنی کند، فضای عمومی کشور حتما آسیب می بیند از طرفی اگر یک درصد هم این اتهام ها صحیح باشد، موجب اخلال در رسیدگی به پرونده افراد توسط وزارت اطلاعات می شود و ممکن است به اصطلاح پرونده این افراد را بسوزاند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید همه امور از مسیر خود عبور کرده و در وظایف نهادهای تخصصی نباید دخالت کرد؛ زیرا این اقدام موجب لطمه سیاسی به کشور می شود. همچنین نباید اجازه دهیم در مجالس عزاداری امام حسین(ع) این اتهام زنی ها مطرح شود؛ زیرا مجلس عزاداری امام حسین(ع) محل آموزش اخلاق و آزادگی است.

انتهای پیام

 

 

 

 

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۴:۵۱ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin

به خود آی به خود آی مولانا به خود آی دانلود به خود آی Mp3 به خود آیی به خود آی شعر به خود آی دانلود Mp3 به خود آی فریدون حلمی به خود آی تصویری به خود آیی آیدین جودی به خودم آمدم انگار تویی به خودم آمدم انگار تویی در من بود به خودم آمدم انگار تویی در من به خودم آمدم انگار تويي در من بود شعر به خودم آمدم انگار تویی در من بود دانلود آهنگ به خودم آمدم انگار تویی درمن بود علیرضا آذر به خودم آمدم انگار تویی در من بود به خود آ به خود آمدن به انگلیسی به خود آي به خود آمدن به خودآ از فواد حائری به خودآ فواد به خودت احترام بگذار گاهی به خودت احترام بگذار به خود گفتم پس ازچندی اتهام جاسوسی رامین اتهام جاسوسی حسین موسویان اتهام جاسوسی به دیگران احترام بگذاریم چگونه به دیگران احترام بگذاریم به حقوق دیگران احترام بگذاریم چرا باید به دیگران احترام بگذاریم چگونه به ديگران احترام بگذاريم چگونه به حقوق دیگران احترام بگذاریم چگونه به خود و دیگران احترام بگذاریم چطور به دیگران احترام بگذاریم چگونه به شخصیت دیگران احترام بگذاریم چرا ما باید به دیگران احترام بگذاریم به دیگران کمک کن به دیگران کمک کنیم به دیگران کمک کنید چگونه به دیگران کمک کنیم چرا باید به دیگران کمک کنیم چطور به دیگران کمک کنیم چگونه می توانیم به دیگران کمک کنیم چرا ما باید به دیگران کمک کنیم چگونه به دیگران کمک کنم کمک به دیگران کمک به دیگران در قرآن کمک به دیگران شعر کمک به دیگران در احادیث کمک به دیگران در اسلام کمک به دیگران حدیث کمک به دیگران از نظر اسلام کمک به دیگران داستان کمک به دیگران اس ام اس کمک به دیگران جملات احترام به دیگران احترام به دیگران در قران احترام به دیگران از نگاه معصومین احترام به دیگران در اسلام احترام به دیگران مقاله احترام به دیگران حدیث احترام به ديگران احترام گذاشتن به دیگران احترام به حقوق دیگران احترام به عقاید دیگران محبت به دیگران محبت به دیگران در قرآن محبت به دیگران یعنی چه محبت به دیگران در اسلام محبت به ديگران حدیث محبت به دیگران دعای محبت به دیگران کلیپ محبت به دیگران حدیث درباره محبت به دیگران نیاز به محبت دیگران اعتماد به دیگران اعتماد به ديگران عدم اعتماد به دیگران حدیث اعتماد به دیگران راههای اعتماد به دیگران اعتماد نکردن به دیگران تست اعتماد به دیگران روشهای اعتماد به دیگران تست روانشناسی اعتماد به دیگران حدیث در مورد اعتماد به دیگران چگونه به دیگران نه بگوییم چگونه به ديگران نه بگوييم چگونه به دیگران نه بگویم چگونه به درخواست دیگران نه بگوییم چگونه به خواسته دیگران نه بگوییم چگونه به درخواست نادرست دیگران نه بگوییم دانلود کتاب چگونه به دیگران نه بگوییم چگونه به خواسته های نادرست دیگران نه بگوییم نیکی به دیگران نیکی به دیگران حدیث نیکی به دیگران در اسلام آثار نیکی به دیگران فواید نیکی به دیگران اهمیت نیکی به دیگران احادیث نیکی به دیگران احسان و نیکی به دیگران عدالت و نیکی به دیگران حدیث درباره نیکی به دیگران چگونه به دیگران اعتماد کنیم چگونه به ديگران اعتماد كنيم چگونه اعتماد دیگران را به خود جلب کنیم چگونه در فضای مجازی به دیگران اعتماد کنیم وارد کنده شکر وارد کننده شکر وارد کننده شکر برزیلی وارد کننده شکر در ایران وارد کننده شکر کیست وارد کننده شکر خام نباید هرکسی به خود اجازه دهد اتهام جاسوسی به دیگران وارد کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۳۰
  • تعداد حاضران : ۲۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها