freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از اعضای پارلمان اروپا بر از سرگیری مذاکرات واشینگتن و مسکو درباره بحران سوریه، تأکید کرد.

تلاش‌ها برای از سرگیری مذاکرات مسکو-واشینگتن درباره سوریهبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از اسپوتنیک، «ایوان استفانچ،» از اعضای پارلمان اروپا، اعلام کرد آمریکا و روسیه باید همکاری های خود را درباره موضوع سوریه که از اوایل ماه اکتبر از سوی واشنگتن به حال تعلیق درآمد ، از سرگیرند.

وی روز پنج‌شنبه، در مصاحبه با اسپوتنیک در پاسخ به این سوال که آیا احیای مذاکرات به تعویق افتاده برای مسکو و واشنگتن حائز اهمیت است، گفت قطعا. این موضوع نه تنها برای آمریکا و روسیه بلکه برای اتحادیه اروپا و بیش از همه برای مردم سوریه اهمیت دارد. استفانچ در ادامه تاکید کرد اوضاع کنونی سوریه بحرانی است و آثار آن در اتحادیه اروپا نیز به دلیل ورود موج آوارگان به اروپا احساس می شود.

این مقام اروپایی افزود :«من با شمار زیادی از آوارگان سوری صحبت کردم و آنها گفتند که خواستار بازگشت به کشورشان هستند؛ اما این امر به دلیل جنگ سوریه امکان پذیر نیست.»  وی تاکید کرد آمریکا ، روسیه و اتحادیه اروپا اهداف مشترکی برای دست‌یابی به توافق نامه صلح در سوریه و حل و فصل بحران آوارگان دارند.

این عضو پارلمان اروپا در ادامه گفت :«من می دانم که این امر به دلیل وجود منافع متفاوت چندان آسان نیست؛ چرا که این درگیری ها فقط دو طرف خوب و بد ندارد بلکه کشورهای مجاور نیز منافع خاصی دارند. وی تاکید کرد پیش از هر گونه اقدامی، این کشورها باید بر مبارزه علیه گروه  داعش متمرکز شوند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۳۵ دیده شده : ۳۲۶بار نویسنده : admin

آخرین تلاشها برای اعلام عید فطر از سرگیری پروازهای ترکیه از سرگیری تولید پیکان از سرگیری عمره از سرگیری حج عمره از سرگیری سفر عمره از سرگیری دانلود از سرگیری شماره گذاری خودرو از سرگیری وام ازدواج از سرگیری تولید زانتیا از سرگیری طرح مهرآفرین درباره سوریه درباره سوريه اخبار درباره سوریه درباره جنگ سوریه شعر درباره سوریه مداحی درباره سوریه خبر درباره سوریه درباره کردهای سوریه پیشگویی درباره سوریه درباره علویان سوریه سخنان هاشمي درباره سوريه آخرین اخبار درباره سوریه اخبار بی بی سی درباره سوریه جدیدترین اخبار درباره سوریه اخبار درباره ی سوریه اخبار تازه درباره سوریه اخبار روز درباره سوریه اخبار درباره تحولات سوریه اخبار مهم درباره سوریه تازه ترین اخبار درباره سوریه معلومات درباره جنگ سوریه مقاله درباره جنگ سوریه درباره جنگ امریکا با سوریه تحقیق درباره جنگ سوریه همه چیز درباره جنگ سوریه آخرین اخبار درباره جنگ سوریه نظر مراجع درباره جنگ سوریه شعر در مورد سوریه شعری درباره سوریه مداحی میثم مطیعی درباره سوریه خبر جدید درباره سوریه آخرین خبر درباره سوریه خبر تازه درباره سوریه پیشگویی نوستراداموس درباره سوریه تلاش‌ها برای از سرگیری مذاکرات مسکو-واشینگتن درباره سوریه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها