freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


امیر عابدینی از آن دسته فوتبالی هایی است که درباره دلال و دلالیسم زیاد مصاحبه می کند و لا به لای مصاحبه هایش نیز افشاگری هایی می کند.

او در آخرین مصاحبه اش درباره شرایط رضاییان یک "دلال معروف" را مقصر دانسته است! برای آشنایی با این دلال معروف بد نیست فلش بکی به یک سال پیش و زمان نقل و انتقالات فصل پیش پرسپولیس بزنیم. زمانی که عابدینی گفته بود یک دلال معروف و مخفف به "ا.س" پرسپولیس را بسته است و زمینه سرخپوش شدن بازیکنانی نظیر رضاییان، مسلمان و انصاری  را فراهم کرده است.

پس از این مصاحبه حدس و گمان هایی راجع به اسم کامل این شخص زده شد و همه به این جمع  بندی رسیدند که شخص مورد نظر امیر هوشنگ سعادتی کارگزار معروف و قدرتمند فوتبال است.

توضیح کامل راجع به او را به آینده موکول می کنیم اما در همین حد بدانید که او زبان کروات را به خوبی بلد است و بازیکنانی نظیر سپانوویچ را او به پرسپولیس آورده است و زمینه حضور ایگور استیماچ در فوتبال ایران را نیز او مهیا کرده است! البته لازم به ذکر است سعادتی خود را یک فرد مبارز با دلالیسم می داند و در فوتبال ایران نیز به صورت قانونی فعالیت می کند!

اما آیا منظور عابدینی در مصاحبه اخیرش هم امیر هوشنگ سعادتی است؟!

برای این که این ادعا ثابت شود، بخشی از مصاحبه چند ماه قبل با محمد علی ترکاشوند را که هرگز منتشر نشد را برایتان عینا از زبان مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس نقل می کنیم و لازم به ذکر است این مصاحبه مربوط به هفته سوم لیگ برتر امسال است.

ترکاشوند گفت: «ما دو هفته با وکیل رضاییان یعنی آقای امیر هوشنگ سعادتی جلسه داشتیم و زمینه های بازگشت او به پرسپولیس مهیا شده بود اما ناگهان رضاییان پستی در اینستاگرام منتشر کرد و گفت از باشگاه پرسپولیس هیچ صحبتی با من نشده است! اما بعدها فهمیدم وکیل رضاییان هیچ حرفی از حضورش در باشگاه نزده است.»

این ها نشان می دهد حدس و گمان های سال پیش درست بود و الان هم مشخص می شود به وجود آورنده خیلی از مشکلات برای این بازیکن همین امیر هوشنگ سعادتی بوده است!

رضاییان که این روزها، در تیم ملی نمایش های خوبی از خود نشان می دهد باید از این گونه حواشی دوری کند تا بار دیگر به ترکیب اصلی پرسپولیس برسد و همانند سال پیش به مرد اول تیم برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود.


امیر هوشنگ سعادتی

منبع: جام نیـوز


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲:۳۲ دیده شده : ۹۳بار نویسنده : admin

چوب ویولن چوب ویولن نوازی چوب ویولن از چیست چوب ويولن نام چوب ویولن اسم چوب ویولن فروش چوب ویولن بهترین چوب ویولن خرید چوب ویولن ویولن چوب گردو چوب ویسکاریا چوب پینگ پنگ ویسکاریا مشخصات چوب ویسکاریا چوب راکت ویسکاریا قیمت چوب ویسکاریا خرید چوب ویسکاریا چوب ویولون نوازی نام چوب ویولن نوازی چوب ویلون اسم چوب ویلون چوب باریک ویولن نوازی چوب ویالن چوب ویکی پدیا صنایع چوب ویکی پدیا معرق چوب ویکی پدیا پل چوبی ویکی پدیا معرق کاری چوب ویکیپدیا چوب گردو ویکی پدیا چوب ممرز ویکی پدیا چوب روسی ویکی پدیا چوب کاج ویکی پدیا فال چوب ویکی پدیا چوب ویلن چوب ویلن از چیست چوب ساخت ویلن نام چوب ویلن فروش چوب ویلن اسم چوب ویلن چوب ویکی چوب سیگار ویکیپدیا چوب پنبه ویکی پدیا کار با چوب ویکی پدیا را می را مین رضاییان را می ران رامین آوازم را میرقصیدی میخچه را چگونه درمان کنیم میگرن را چگونه درمان کنیم دهانت را میبویند زنی را میشناسم من تو را میخواهم رامین رضاییان رامین جوادی رامین پرچمی رامین ناصر نصیر رامین دلاوری رامین جهانبگلو رامین بی باک رامین بحرانی رامین پرهام آوازم را میرقصیدی گروه دال آوازم را میرقصیدی دانلود آوازم را میرقصیدی متن آوازم را میرقصیدی دال دانلود آهنگ آوازم را می رقصیدی دانلود آهنگ آوازم را میرقصیدی دال میخچه پا را چگونه درمان کنیم چگونه میخچه دست را درمان کنیم چگونه میخچه کف پا را درمان کنیم چگونه میگرن خود را درمان کنیم دهانت را میبویند مبادا که گفته باشی دهانت را میبویند داریوش دهانت را میبویند مبادا داریوش دهانت را میبویند مبادا گفته متن آهنگ دهانت را میبویند دهانت را ميبويند مبادا دانلود دهانت را میبویند داریوش اهنگ دهانت را میبویند داریوش زنی را میشناسم من که شوق زنی را میشناسم من فریبا شش بلوکی شعر زني را ميشناسم من شعر زنی را میشناسم من سیمین بهبهانی زن را میشناسم من متن شعر زنی را میشناسم من شاعر شعر زنی را میشناسم من دانلود شعر زنی را میشناسم من من زنی را میشناسم در قیامت تو را میخواهم و دانم تو را میخواهمت تو را میخواهم ای دیرینه دلخواه تو را ميخواهم من تو را میخواهم فقط تو را میخواهم رمان تو را میخواهم تنها تو را میخواهم تو را می خواهم + شعر دلال معروفی که رضاییان چوب وی را می خورد+ عکس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها