freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":همسر منصور پورحیدری گفت:او دو شب است که به بخش منتقل شده ولی نوسان قند اجازه نمی‌دهد او را به منزل ببریم.

 منصور پورحیدری همچنان در بیمارستان ایران‌مهر تهران تحت نظر پزشکان بستری است و البته خوشبختانه دو شب پیش از سی سی یو به بخش منتقل شده است.

فریده شجاعی امروز (جمعه) در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط منصور پورحیدری اظهار داشت: نمی‌توانم دقیق بگویم که حال او خوب است. شاید یک ساعت شرایط خوبی داشته باشد و ساعتی بعد شرایطش بد شود ولی قند او دچار نوسان است و مرتب بالا و پایین می‌رود. همین موضوع باعث شده که نتوانیم پورحیدری را به منزل ببریم.

وی با تاکید بر اینکه پزشکان در بیمارستان ایران‌مهر شرایط پورحیدری را کاملا زیرنظر دارند، گفت: همان پزشکانی که قبلا مسئولیت درمان وی را برعهده داشتند همین کار را انجام می‌دهند و البته در این بین مشاوره‌هایی را هم در خصوص درمان می‌گیرند.

شجاعی ضمن درخواست از مردم در روزهای محرم مبنی بر دعا برای بهبود شرایط منصور پورحیدری گفت: او فعلا در بخش بستری است و قرار است چند آزمایش دیگر روی او صورت بگیرد. فعلا با این شرایط با توجه به نوسانی که در قند او وجود دارد نمی‌توان پورحیدری را به منزل برد و باید در بیمارستان تحت نظر پزشکان باشد.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۷ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها