freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: عهد بسته‌ایم تا هرکاری که از دستمان برمی‌آید انجام دهیم تا دومین صعود پیاپی به جام‌جهانی را تجربه کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی2018 روسیه موفق شد مقابل تیم های ملی ازبکستان و کره جنوبی  2 پیروزی شیرین و ارزشمند را به دست آورده تا در پایان هفته چهارم رقابت ها و  در حالی که 6 هفته دیگر تا پایان مقدماتی جام جهانی باقی مانده بخت اول صعود از این گروه دشوار محسوب شود.

تیم ملی در حالی به این دو پیروزی دست پیدا کرد در ساختار دفاعی به اندازه ای منظم و هماهنگ ظاهر شد که حتی اجازه نزدیک شدن تیم های حریف به دروازه اش را هم نداد.

از سوی دیگر تیم ملی این روزها سخت گل می خورد و همین عامل باعث می شود تا کار مردان خط دفاعی این تیم بیشتر به چشم آمده و مورد ستایش جامعه فوتبال قرار بگیرد.

یکی از این مهره ها که اتفاقا در این پست طی دو بازی اخیر نمایش ایده آلی را از خود ارائه داد  مرتضی پورعلی گنجی بود که به همین بهانه و البته سایر موضوعات مرتبط با تیم ملی فوتبال ایران با وی گفت و گویی را انجام دادیم که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

تیم ملی در دو بازی با ازبکستان و کره‌جنوبی 6 امتیاز مهم بدست آورد، آیا می‌توان گفت که بعد از این دو برد به جام جهانی نزدیک‌تر شده‌ایم؟

 تیم ملی ایران در بازی با کره‌جنوبی و ازبکستان عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست 6 امتیاز مهم و شیرین، از این مسابقات سرنوشت ساز را کسب کند. البته بعد از این دو پیروزی، خیلی‌ها می‌گویند صعود به جام جهانی قطعی شده اما مطمئنا باید تا آخرین لحظات تلاش‌مان را ادامه بدهیم تا با کسب نتایج بهتر، جواز حضور در جام جهانی را کسب کنیم.

بازهم باید خدا را شکر کنم که توانستیم این دو مسابقه مهم را ببریم زیرا دیدارهایی مهم و سخت بود. همه نفرات تیم می‌دانستیم باید باقدرت و محکم جلو برویم تا در این مسابقه‌ها پیروز شویم.

 امروز فکر می‌کنی حریف اصلی ایران در این گروه کره‌جنوبی است یا ازبکستان؟

 همه تیم‌‍‌های گروه ما قوی هستند اما کره‌جنوبی و ازبکستان مهمترین حریفان ایران که خدا را شکر برابر این دو تیم به برتری دست یافتیم و دو برد شیرین کسب کردیم. هدف ما این است که همه بازی‌ها را با تمرکز جلو برویم و به جام جهانی برسیم. این بردها باید باشد و باید تمام تلاش را برای تکرار این پیروزی‌ها و استمرار موفقیت‌هایمان به کار ببندیم.

عملکرد خودت در بازی با ازبکستان و کره‌جنوبی چطور بود. به عقیده کارشناسان تو یکی از موفق‌ترین بازیکن‌های تیم ملی در این دو بازی بودی.

کارشناسان لطف دارند. هر بازیکنی سعی می‌کند وقتی در ترکیب قرار می‌گیرد، بهترین عملکرد را داشته باشد. من هم سعی کردم تمام توانم را در زمین مسابقه بگذارم. خداراشکر توانستم در حد خودم خوب ظاهر شوم، نکاتی که سرمربی گفته، را به بهترین شکل در زمین پیاده کنم و عملکرد قابل قبولی داشته باشم. تمام تمرکزم کمک به تیم ملی است.

 به عقیده خیلی‌ها بعد از مصدومیت پژمان متظری توفیق اجباری شد که درترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیری و شدی زوج سید جلال. اگر پژمان مصدوم نمی‌شد بازی خوب تو هم به چشم نمی‌آمد ولی الان کار منتظری هم برای رسیدن به ترکیب ثابت سخت شده است.

 وقتی پژمان مصدوم شد، همه تیم ناراحت شدند. تیم ملی باید بازیکنان زیادی داشته باشد. پژمان و سیدجلال درخط دفاع بازیکنان خوبی هستند. همه ما ناراحت شدیم که پژمان نیست درحالی که او می‌توانست باشد. مصدومیت جزیی از فوتبال است. آرزوی سلامتی برای او دارم و امیدوارم هر چه زودتر برگردد و بتوانیم در کنار هم تیم را به جایی‌که باید برسانیم. هر کسی کمک خودش را می‌کند، امیدواریم همه ما بتوانیم به تیم ملی کمک کنیم و این اتفاق تا امروز افتاده است. در هر صورت این کی‌روش است که تصمیم گرفت از من و سید جلال در فاز دفاعی استفاده کند. خدا را شکر می‌کنم توانستیم در این دو بازی عملکرد خوبی داشته باشیم.

درباره گلی که به کره زدی اما داور آفساید اعلام کرد هم صحبت کن؟

در آن موقعیت فکر کردم سردار در آفساید است و فقط خواستم این موقعیت هدر نرود که کمک داور آفساید خود من را اعلام کرد. در هر صورت مهم پیروزی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی بود که حاصل شد تا امروز بیش از هر زمان دیگری به صعود نزدیک باشیم.

 به نظرت چرا ساختار دفاعی تیم ملی تا این اندازه خوب شده استف به خصوص در این بازی‌ها. اصلا گل نمی‌خوریم و حتی آمار عجیب اینکه تیم‌های حریف در 3 بازی اخیر فقط دو تا شوت به سمت دروازه ما زده‌اند. به عقیده خیلی‌ها کلین شیت دروازه‌بان‌ها هم  به خاطر ساختار دفاعی خوب تیم ملی است تا عملکرد خوب آنها.

تیم ملی جای بهترین‌هاست. از بیرانوند گرفته تا سردار در هر پستی بازیکنان بهترین تصمیمات را می‌گیرند. خدا را شکر می‌کنم که تیم ملی گل نمی‌خورد زیرا همه با جان و دل بازی می‌کنند. ضمن اینکه کی‌روش در هر بازی از بازیکنان مختلفی استفاده می‌کند و به نظرم از بیرانوند و حقیقی و اخباری تا  بازیکنان در خط حمله همه به دفاع کمک می‌کنند و همه در خط حمله کمک تیم هستند. عهد بسته‌ایم هر کاری از دست‌مان بر می‌آید برای کمک به تیم ملی و رفتن به جام جهانی انجام دهیم تا دومین صعود پیاپی را تجربه کنیم. این می‌شود تیمی که ما داریم. کی‌روش 5 سال است که لیگ را بررسی می‌کند و می‌داند کدام بازیکن به درد تیم می خورد. ما خیلی خوب تمرین می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های آینده هم همین طور بازی کنیم.

تحلیل ما این است که دیگر وقتش رسیده تا با تیم‌های بزرگ بازی کنیم. زمانی کی‌روش می‌گفت تیم از لحاظ فنی و جسمانی به آن شکلی نرسیده که بخواهیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم اما حالا در سطح تیم‌های بزرگ جهانی هستیم.

به نظرم بازیکنان ما جوان بودند و به زمان نیاز داشتیم که کمی با تجربه شویم. میانگین سنی تیم ما 24 سال است. بازی‌های خوب هم زیاد داشته‌ایم و درصورت صلاحدید کارلوس کی‌روش، می‌توانیم با تیم‌های بزرگ هم بازی کنیم. کی‌روش هر کاری می‌کند که تیمش را ببیند و امروز تیم ملی روی مسیر خوبی حرکت می‌کند.

 نظرت درباره بازی با سوریه چیست؟ آنها تیم‌های بزرگ گروه را اذیت کرده‌اند. شاید روی کاغذ بازی دشواری نداشته باشیم اما در زمین آنها تیم سرسختی هستند. آیا اگر سه امتیاز این بازی را بگیریم، می‌توانیم به جام جهانی برسیم؟

 مطمئنا در این مرحله از مسابقات، هیچ دیداری برای ما راحت نیست. سوریه هم تیم خوبی است و یک جورهایی چغر هستند. به نظرم اگر این بازی را ساده بگیریم، آنها می‌توانند برای‌مان مشکل ساز شوند. مطمئنا همه بازیکنان تیم ملی، همدل هستیم تا خیلی باقدرت و محکم مسابقات آینده را برگزار کنیم. امیدوارم بتوانیم با شرایطی که داریم به جام جهانی برسیم.

به نظر شما ایران می‌تواند به عنوان تیم اول به جام جهانی صعود کند؟ اگر این اتفاق بیفتد کدام تیم از گروه ما به عنوان تیم دوم به جام جهانی صعود می کند؟

 هدف ما این است که به عنوان تیم اول به جام جهانی برسیم. فکر می‌کنم کره‌جنوبی تیمی باشد که بتواند به عنوان تیم دوم راهی جام جهانی شود.

کمی درباره تیم السد و لیگ قطر صحبت کن. سال قبل بازیکنان ایرانی زیادی در این لیگ بازی می‌کردند اما امسال...

تیم های قطری خیلی خوب خرج می کنند. فکر می کنم بعد از چین آنها سرمایه گذاری خوبی روی لیگ شان کرده اند و خوب بازیکن می خرند. درباره بازیکنان ایرانی هم باید بگویم که نمی دانم چرا این طور شده است. از شرایط بچه ها خبر ندارم. به نظرم ما بازیکن های خوبی داریم و امیدوارم شرایط بهتر شود. من برای همه بازیکنان در هرکجا که هستند آروزی موفقیت می کنم.

در این مدت تا چه اندازه به ژاوی نزدیک شده‌ای؟ آیا به تو مشاوره می‌دهد یا در مورد ایران و تیم ملی از شما چیزی می‌پرسد؟

ژاوی به خاطر عملکرد خوب تیم ملی، با من روبوسی کرد و به خاطر این موفقیت‌ها به من تبریک گفت. خیلی راحت گفت باریکلا. او خیلی خوب با من برخورد می‌کند و من هم از او تشکر کردم که بازی‌هایم در تیم ملی را پیگیری کرده است.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۹ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

پورعلی گنجی در پرسپولیس مرتضی پورعلی گنجی در پرسپولیس پورعلی گنجی پرسپولیس پورعلی گنجی پورعلی گنجی در چین پورعلی گنجی اینستاگرام پورعلی گنجی و همسرش پورعلی گنجی اروپا پورعلی گنجی مصاحبه پورعلی گنجی ویکی پورعلی گنجی چین پورعلی گنجی در اروپا مرتضی پورعلی گنجی در چین غذای پورعلی گنجی در چین/ عکس گل پورعلی گنجی در چین پورعلی گنجی به چین رفت مرتضی پورعلی گنجی اینستاگرام مرتضی پورعلی گنجی و همسرش مصاحبه پورعلي گنجي مصاحبه پورعلی گنجی در استرالیا پورعلی گنجی ویکی پدیا پورعلي گنجي ويكي مرتضی پورعلی گنجی ویکی پدیا انتقال پورعلی گنجی به چین ژاوی به العربی پیوست پیوستن ژاوی به العربی ژاوی به کدام تیم پیوست ژاوی هرناندز به کدام تیم پیوست ژاوی به چه تیمی پیوست ژاوی به کدام تیم میرود ژاوی به العربیه پیوست ژاوی به کجا رفت گل ژاوی به رئال دانلود گل مسی به رئال مادرید ضربه ایستگاهی گل مسی به رئال مادرید در سوپرکاپ گل مسی به رئال مادرید اپارات رفتن ژاوی به قطر انتقال ژاوی به قطر مبلغ انتقال ژاوی به قطر انتقال ژاوی به العربی قطر انتقال ژاوی به لیگ قطر ورود ژاوی به قطر من گفتمو دکتر موافق نیست گفتا من آن ترنجم گفتا من آن ترنجم نامجو گفتا من آن ترنجم محسن نامجو گفتا من آن ترنجم دانلود اهنگ گفتا من آن ترنجم کاندر جهان نگنجم نامجو گفتا من آن ترنجم کن در جهان نگنجم گفتا من آن ترنجم دانلود گفتا من آن ترنجم محسن نامجو دانلود گفتا من از ترنجم شعر گفتا من آن ترنجم کاندر جهان نگنجم گفتگوی من با خدا گفتگو من با خدا گفتگوهای من با خدا گفتگوهای من و شما با خدا گفتی من سیاسی نیستم گفتگوی من و خدا گفتگوهای من باشاه گفتگوی من باشاه دانلود کتاب گفتگوهای من باشاه گفتا من ترنجم گفتا من آن ترنجم ، کاندر جهان نگنجد باریکلا امید حاجیلی باریکلا شعبون کدخدا باریکلا شعبون کدخدا باریکلا دانلود باریکلا شعبون کدخدا متن آهنگ باریکلا شعبون کدخدا شعر باریکلا شعبون کدخدا کلیپ باریکلا شعبون کدخدا دانلودآهنگ باریکلا شعبون کدخدا ترانه باریکلا شعبون کدخدا متن آهنگ باریکلا شعبون کدخدا آهنگ شمالی باریکلا شعبون کدخدا باریکلا حامد پهلان باریکلا عشق من شدی باریکلا مرد با خدا باریکلا مرد باخدا باریکلا باريكلا مرد باخدا باريكلا باریکلا مرد با خدا دانلود آهنگ باریکلا مرد با خدا شعر باریکلا مرد با خدا متن باریکلا مرد باخدا باریکلا دانلود آهنگ باریکلا مرد با خدا اهنگ مازندرانی باریکلا مرد با خدا دانلود آهنگ باریکلا مرد با خدا مازندرانی دانلود باریکلا مرد با خدا باریکلا باریکلا مرد با خدا باریکلا دانلود آهنگ باریکلا مرد با خدا باریکلا اهنگ باریکلا مرد باخدا باریکلا متن باریکلا مرد با خدا باریکلا دانلود آهنگ باریکلا مرد با خدا باریکلا متن شعر باریکلا مرد باخدا باریکلا دانلود ترانه باریکلا مرد با خدا باریکلا باریکلا شعبون کدخدا باریکلا دانلود آهنگ باریکلا شعبان کدخدا دانلود آهنگ دانلود باریکلا شعبان کدخدا باریکلا دانلود آهنگ مازنی باریکلا شعبون کدخدا باریکلا دانلود اهنگ شمالی باریکلا شعبون کدخدا باریکلا باریکلا شهرام صولتی آهنگ باریکلا شهرام صولتی آلبوم باریکلا شهرام صولتی دانلود باریکلا شهرام صولتی دانلود آهنگ باریکلا شهرام صولتی دانلود آهنگ بگو باریکلا شهرام صولتی متن باریکلا شهرام صولتی متن ترانه باریکلا شهرام صولتی دانلود رایگان البوم باریکلا شهرام صولتی پورعلی گنجی: ژاوی به من گفت باریکلا!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها