freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری اظهار داشت: قبل از هر چیز ایام محرم را تسلیت می گویم. همچنین به تیم ملی بابت نتایج خوبی که گرفت، تبریک می گویم. بعد از یک ماه دوباره کارمان را شروع می کنیم. در ایام گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. برنامه بسیار خوبی با بازیکنانی که در اختیار داشتیم، انجام دادیم. چیزی که از همه مهمتر است، تیم آماده است و همچنین ملی پوشان ما سالم بازگشتند. طبیعی است که آنها خسته برگشتند. 

وی افزود: برای بازی فردا مدافع اوکراینی خود را در اختیار نداریم، اگرچه به تمرینات اضافه شده است. بازی فردا می تواند یکی از کلیدی ترین بازیهای ما باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: خودتان می دانید که سال گذشته نفت تهران قهرمانی را از ما گرفت. ما 3 بازی سخت مقابل استقلال، تراکتورسازی و سپاهان داشتیم. فردا نیز بازی سختی خواهیم داشت که تیم محکمی رقیب ماست.نفت تیمی است که تاکنون نتایج خوبی کسب کرده و می دانید که چه چیزی در انتظار تیم ماست. ما باید در 3 بازی آینده با بهترین شرایط حاضر شویم. باید بیشترین امتیاز را از این 3 دیدار کسب کنیم.

برانکو درباره تعطیلات لیگ گفت: الان بازهم 3 بازی خواهیم داشت و لیگ تعطیل می شود. وضعیت همینطور است و نمی توانیم کاری کنیم. ما باید با شرایط موجود خودمان را وفق دهیم. از بازی تراکتور، استقلال و سپاهان روز به روز بهتر شدیم. وقتی به اوج می رسیم، لیگ تعطیل می شود.

وی در رابطه با جدایی گولچ بیان داشت: این بازیکن از تعطیلات قبلی غایب است و تصمیم باشگاه است که چه تصمیمی در این باره بگیرد.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت خط دفاعی این تیم گفت: ما همیشه دنبال آمادگی بازیکنان خود هستیم. همینطور به فکر تقویت تیم هم هستیم. در حال حاضر امکان اینکه بازیکن مناسبی برای این پست پیدا کنیم، وجود ندارد. پلی یانسکی هم مصدوم شد. در نیم فصل می توانیم برای این مشکل راه حل پیدا کنیم.

وی درباره احتمال بازگشت رضاییان به ترکیب اصلی گفت: رضاییان مثل سایر بازیکنان کاندیدا است که به ترکیب برگردد. حسین ماهینی در بازیهای قبلی خوب کار کرده و در حال حاضر او اولویت اصلی ماست.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰:۸ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

قهرمانی نفت مسجدسلیمان جشن قهرمانی نفت مسجدسلیمان قهرمانی تیم تنیس نفت مسجدسلیمان قهرمانی نفت تهران قهرمانی نفت قهرمانی نفتون را از ازموده را ازمودن خطاست هوا را ازمن بگیر کاندوم را از کجا بخریم؟ آووکادو را از کجا بخریم سیگارم را از پنجره میتکانم ادب را از که آموختی پارافین را از کجا بخریم رفاقت را از گرگ بیاموز لانولین را از کجا بخریم آزموده را آزمودن خطاست آزموده را آزمودن خطاست شعر آزموده را آزمودن خطاست یعنی چه آزموده را آزمودن خطاست معنی آزموده را آزمودن خطاست به انگلیسی آزموده را آزمودن خطاست به چه معناست آزموده را آزمون خطاست مفهوم آزموده را آزمودن خطاست معني ازموده را ازمودن خطاست انشاء آزموده را آزمودن خطاست هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا را از من بگیر نامجو هوا را ازمن بگیر خنده ات هوا را ازمن بگیر اما شعر هوا را ازمن بگیر هوا را ازمن بگیر اما لبخندت را نه هوا را ازمن بگير پس هوا را از من بگیر دانلود هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر،خنده ات را نه آووکادو از کجا بخریم ادب را از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی؟گفت ازبی ادبان ادب از که آموختی ادب از که اموختی از بی ادبان ادب از که اموختی گفت ازبی ادبان ادب از که اموختی طنز ادب از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی از بی ادبان یعنی چه انشا ادب از که آموختی پارافین از کجا بخریم پارافین ژله ای را از کجا بخریم لانولین از کجا بخریم ما گرفتیم آنچه را انداختی ما گرفتیم از کربلا درسی دانلود ما گرفتیم از کربلا درسی متن ما گرفتیم از کربلا درسی دانلود مداحی ما گرفتیم از کربلا درسی ما گرفتیم از کربلا درسی که نداریم از دشمنا ترسی ما گرفتگی گرفتگی ما هیچه ما ه گرفتگی ما گرفتار تو نه بلکه دچارت شده ایم ما گرفتار تو نه ما گرفتیم از ما گرفتار کدامین هیئتیم گرفته ما رو باز شراب ما ساده گرفتیم آمدنت را عزیزا ما گرفتار دو دردیم خورشیدو از ما گرفتن خورشیدو از ما گرفتن شکر شب ستاره پیداست خورشیدو از ما گرفتن دانلود گرفته مارو باز شراب برانکو: همین نفت قهرمانی را از ما گرفت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۱
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها