freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از مسابقه با ذوب آهن اظهار داشت: بازی ما مقابل ذوب آهن مهم و حساسی است. مثل تمام بازی های دربی دنیا برای طرفداران هر دو تیم مهم است. باید بازی خوب و شایسته ای را انجام دهیم. ما باید در دربی جبران بازی قبل را هم بکنیم که نتوانستیم امتیاز بگیریم. 

وی درباره تغییر و تحولات سپاهان ادامه داد: ضمن تقدیر و تشکر از آقای باقریان همه دنیا این اتفاق می افتد. از ایشان تشکر می کنم . ما کارمان را همچنان ادامه می دهیم. بنده با تمام وجود تا زمانی که اینجا باشم برای سپاهان که دوستش دارم تلاشم را می کنم که موفق باشد. همچنین آرزوی موفقیت دارم برای آقای طاهری مدیرعامل جدید که ایشان ورزشی هستند. امیدوارم بتوانیم کنار هم یک سپاهان موفق داشته باشیم.

ویسی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی گفت: برای ما این بازی مهم  است و به این سه امتیاز نیاز مبرم داریم مطمئن باشید با تمام توان در این دیدار ظاهر خواهیم شد. البته این را می دانیم که ذوب آهن در این دیدار از تمام توانش استفاده می کند تا برنده شود. فکر می کنم هر تیمی خوش شانس تر و بهتر بازی کند برنده خواهد شد. 

سرمربی سپاهان درباره وقفه های لیگ عنوان کرد: همه از برد تیم ملی خوشحال شدند این وقفه ها برای تیم ملی است. من به تیم ملی تبریک می گویم آنها عالی بودند. ما در این وقفه ها تمرین می کنیم و لابه لای آن بازی دوستانه انجام می دهیم. خوبی این وقفه های این است که به تیم ملی کمک می کند تا همچون دو دیدار گذشته به پیروزی برسد.

وی درباره عملکرد حاج صفی گفت: همانطور انتظار داشتیم احسان عملکرد خوبی داشت به او تبریک می گویم او در سپاهان هم همیشه بازیکن موفقی بوده امیدوارم او با همین عملکرد یکی از مهره های ثابت تیم ملی در جام جهانی باشد و تاثیرگذاری خوبی داشته  باشد. 

ویسی درباره آخرین وضعیت علی احمدی خاطرنشان کرد: با علی احمدی صحبت کردیم تا در تمرینات حضور داشته باشد خودش یک مدت آمد و رفت و دوباره پیغام داد که می خواهد حضور داشته باشد. قرار بود با باقریان صحبت کند به جلسه نرفت چند بار دوباره پیغام داد که می خواهد بیایم آخرش هم ما نفهمیدیم که چطور شد و علی احمدی کجاست؟ 

وی درباره تغییر پست حاج صفی در تیم ملی بیان داشت: بازیکن باید هرجا که مربی از آن می خواهد به میدان برود. احسان در بک راست شایستگی اش را نشان داد او در سپاهان حتی در بازی مقابل پرسپولیس در پست هافبک دفاعی به میدان رفت و بعد از آن در تیم ملی حضور یافت ما می خواهیم هم به خودش و هم به تیم ملی کمک کنیم . البته باید بگویم هروقت از احسان و هرکجا  خواستیم بازی کرده و بهترین عملکرد راداشته است.

سرمربی سپاهان درباره جو ورزشگاه در بازی فردا بیان داشت: من تاکنون در دربی اصفهان حضور نداشتم و نمی دانم جو چطور است البته ما چند بازیکن جوان داریم که تاکنون در این بازی به میدان نرفتند. امیدوارم با تجربه های تیم در بازی فردا به جوانان کمک کند.

ویسی در پاسخ به این سوال که آیا در بازی فردا از مهدی امینی به عنوان دروازه بان دوم استفاده خواهد کرد گفت: معلوم نیست. 

وی درباره اینکه از جوانان تیمش راضی است یا خیر بیان داشت: آنها خوب بودند ما به جوان ها میدان دادیم و پاسخ خوبی هم از آنها گرفتیم مطمئن باشید در لیگ هم از آنها استفاده خواهیم کرد.

ویسی در پایان گفت: همیشه بازی های ذوب آهن وسپاهان زیبا بوده است. امیدوارم تماشاچیان هر دو تیم از دیدن بازی لذت ببرند و خوشحال و راضی به منزل بروند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲:۸ دیده شده : ۱۰۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها