freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در حال حاضر تعداد و تنوع دوربین ها آنقدر زیاد شده که تصمیم گیری در مورد خرید یک دوربین بسیار دشوار شده است. در سال 2015، نشنال جئوگرافیک اعلام کرد که دوربین Fujifilm X100T جزو ده دوربین برتری است که می توانید با خود در سفر همراه داشته باشید. اما اگر تا الان نتوانسته اید با خودتان به نتیجه برسید و یک X100T تهیه کنید، باید بدانید که خیلی زمان برایتان باقی نمانده است.
باید اشاره کنیم که اخیراً موضوع توقف تولید سری X100T فوجی فیلم مطرح شده است و این بدین معنی است که آخرین نمونه های این مدل در خرده فروشی ها در انتظار خریداران هستند، و با فروش آنها دیگر شانسی برای داشتن یکی از آنها را ندارید. خبر خوب اینکه مدل X100F به زودی ادامه دهنده راه X100T خواهد بود.
به نقل از Fuji Rumors مدل X100F قرار بود در نمایشگاه Photokina2016 معرفی شود، اما به دلیل زلزله ای که در کوماموتو رخ داد رونمایی از آن به سال 2017 موکول شده است. در این زلزله تولید سنسورهای این دوربین با مشکل مواجه شد و فوجی فیلم را وادار کرد تا رونمایی را به تعویق بیاندازد. از مشخصات و ویژگی های X100F هیچ اطلاعی در دست نیست، اما در سال 2015 شایعات از وجود لنزی جدید خبر می دادند.
X100T از لنز 23 میلی متری با f/2.0 برخوردار است که تا کنون در تمامی مدل ها به کار رفته است و از فاصله کانونی و گشودگی دیافراگم مناسبی برای دستیابی به عمق تصویر قابل توجه برخوردار است. بنابراین باید منتظر ماند و دید فوجی فیلم برای X100F چه برنامه ای دارد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۸:۲۷ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

فوجی فیلم فوجی فیلم ایکس ای ۲ فوجی فیلم ایران فوجی فیلم در ایران فوجی فیلم Hs20 فوجی فیلم Hs50 فوجی فیلم ساخت کجاست فوجی فیلم Sl1000 فوجی فیلم S4000 فوجی فیلم دوربین فوجي فيلم ايران نمایندگی فوجی فیلم ایران شرکت فوجی فیلم ایران سایت فوجی فیلم ایران نمایندگی فوجی فیلم در ایران سایت فوجی فیلم در ایران گارانتی فوجی فیلم در ایران نماینده فوجی فیلم در ایران فوجي فيلم در ايران نمایندگی رسمی فوجی فیلم در ایران نمایندگی دوربین فوجی فیلم در ایران نمایندگی های فوجی فیلم در ایران قیمت دوربین فوجی فیلم Hs20 دوربین عکاسی فوجی فیلم Hs20 دوربین فوجی فیلم مدل Hs20 دوربین فوجی فیلم Hs20 قیمت فوجی فیلم Hs20 قیمت دوربین عکاسی فوجی فیلم Hs20 فوجي فيلم Hs20 للبيع تصوير فوجي فيلم Hs20 سعر فوجي فيلم Hs20 دوربین فوجی فیلم Hs50 دوربین عکاسی فوجی فیلم Hs50 قیمت دوربین فوجی فیلم Hs50 قیمت دوربین عکاسی فوجی فیلم Hs50 فوجي فيلم Hs50exr فوجي فيلم Hs50 كاميرا فوجي فيلم Hs50 مميزات فوجي فيلم Hs50 شرح كاميرا فوجي فيلم Hs50 دوربین فوجی فیلم ساخت کجاست؟ دوربین فوجی فیلم Sl1000 كاميرا فوجي فيلم Sl1000 دوربین عکاسی فوجی فیلم Sl1000 مواصفات فوجي فيلم Sl1000 سعر كاميرا فوجي فيلم Sl1000 دوربین فوجی فیلم S4000 قیمت دوربین فوجی فیلم S4000 قیمت فوجی فیلم S4000 دوربین عکاسی فوجی فیلم S4000 دوربین فوجی فیلم مدل S4000 قیمت دوربین عکاسی فوجی فیلم S4000 مواصفات فوجي فيلم - Finepix S4000 سعر كاميرا فوجي فلم S4000 عدسات فوجي فلم S4000 فوجی فیلم دوربین عکاسی دوربینهای فوجی فیلم دوربین فوجی فیلم S4500 دوربین فوجی فیلم Hs10 دوربین فوجی فیلم Ax550 دوربین فوجی فیلم Jv300 کشتار را متوقف کنید کشتار همنوعان خود را متوقف کنید اصغر فرهادی کشتار همنوعان خود را متوقف کنید چگونه زمان را متوقف کنیم چگونه قاعدگی را متوقف کنیم چگونه پریود را متوقف کنیم چگونه خونریزی قاعدگی را متوقف کنیم چگونه سرفه را متوقف کنیم چطور سرفه را متوقف کنیم چگونه پریودی را متوقف کنیم کشتن همنوع را متوقف کنید کشتن همنوعان خود را متوقف کنید کشتن همنوع خود را متوقف کنید کشتن همنوعان خود را متوقف کنيد کمپین کشتن همنوعان خود را متوقف کنید کمپین کشتن همنوع را متوقف کنید ریزش مو را متوقف کنید ارسال پارازیت را متوقف کنید ظریف را متوقف کنید کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه فوجی فیلم تولید X100T را متوقف کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها