freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از سؤال‌های متداولی که دانش‌آموزان یا اولیا می‌پرسند این است که «چرا به‌رغم این‌که در مدرسه معدل بالایی دارم و نمره‌هایم عالی است، در آزمون‌ها ترازم آن‌طوری که دوست دارم نیست؟»

جواب این سؤال به تفاوت نوع یادگیری دانش‌آموزان ارتباط دارد. فراموش نکنید که احساس یادگیری با خود یادگیری تفاوت دارد. شما وقتی درسی را می‌خوانید، احساس می‌کنید که آن‌ را یاد گرفته‌اید؛ اما درواقع یادگیری شما کوتاه‌مدت است و اگر اقدام به بازیابی مباحث خوانده‌شده نکنید، آن را فراموش می‌کنید. از آن‌جا که معمولاً برنامه‌ی آزمون اندکی عقب‌تر از برنامه‌ی مدرسه است، باید فرصت بازیابی مطالب آموخته‌شده را برای خود فراهم کنید. با این کار یادگیری‌تان را چند برابر خواهید کرد و در آزمون‌ها نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت.

 

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۸:۳۱ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

یادگیری با طعم لذت يادگيري با طعم لذت سایت یادگیری با طعم لذت آموزش با طعم لذت دانلود یادگیری با طعم لذت دانلود برنامه یادگیری با طعم لذت سایت برنامه یادگیری با طعم لذت یادگیری با ناظر یادگیری با ناظر و بدون ناظر یادگیری با ناظر در شبکه عصبی یادگیری ماشین با ناظر انواع یادگیری با ناظر یادگیری با جی 5 یادگیری زبان با جی 5 روش یادگیری با جی 5 يادگيري زبان با جي 5 یادگیری زبان انگلیسی با جی 5 آموزش زبان با جی 5 آموزش کار با جی 5 يادگيري زبان انگليسي با جي 5 یادگیری انگلیسی با جی 5 آموزش انگلیسی با جی 5 یادگیری با نظارت یادگیری با نظارت و بدون نظارت روش یادگیری با نظارت الگوریتم های یادگیری با نظارت یادگیری با موبایل یادگیری زبان با موبایل یادگیری انگلیسی با موبایل پرسشنامه یادگیری با موبایل یادگیری زبان انگلیسی با موبایل یادگیری لغات انگلیسی با موبایل یادگیری با یکبار خواندن یادگیری با بازی یادگیری ضرب با بازی یادگیری زبان با بازی یادگیری جدول ضرب با بازی یادگیری شعبده بازی با پاسور یادگیری شعبده بازی با ورق یادگیری شعبده بازی با وسایل ساده یادگیری شعبده بازی با کارت یادگیری ریاضی با بازی یادگیری انگلیسی با بازی یادگیری با Nlp یادگیری با تکرار رابطه تدریس با یادگیری رابطه روش تدریس با میزان یادگیری رابطه ی روش تدریس با میزان یادگیری چه تفاوت دارد چه تفاوت دارد قفس تنگ دلم چه تفاوت هاوشباهت هایی بانمازصبح دارد احساس یادگیری با یادگیری تفاوت دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها