freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از بازی مقابل سپاهان اظهار داشت:ما 25 روز است که از آخرین بازی‌مان در لیگ می‌گذرد و سعی کردیم در این زمان زیاد بازیکنان را برای این بازی آماده کنیم و این تعطیلات برای همه باشگاه‌ها تولید مشکل کرده است. امیدوارم در برنامه‌ریزی‌ها دچار اشتباه نشده باشیم و فردا بازیکنان‌مان را سرحال در میدان ببینیم.

سرمربی ذوب آهن درباره اینکه آیا قرارداد جدیدی با باشگاه امضا کرده است یا نه،خاطرنشان کرد: هر مربی تحت قرارداد باشگاه است. من هم قبلا مربی بودم و حالا با همان شرایط قرارداد به عنوان سرمربی فعالیت می کنم. 

وی درباره اینکه چه برداشتی از نتیجه بازی تیمش مقابل سپاهان دارد بیان داشت: ما هیچ نگرانی نسبت به تیم مان نداریم. از هواداران واقعی ذوب آهن درخواست می کنم که به استادیوم تشریف بیاورند ما خیلی به حمایت آنها نیاز داریم. انشاالله که بتوانیم مزد این حمایت را به آنها بدهیم. 

سرمربی ذوب آهن اذعان داشت: از بازی ما مقابل استقلال حدود 25 روز می گذرد سعی کردیم با آرامشی که به تیم تزریق می کنیم آن شکست را از یاد ببریم. تعطیلات برای همه تیم ها مشکل ساز است و ما هم  از این قاعده مستثنی نبودیم امیدوارم در بازی فردا با دست پر از زمین خارج شویم. 

حسینی در پایان درباره تفاوت تفکرش با یحیی گل محمدی گفت: طبیعتا از نظر فکری من و یحیی به هم نزدیک بودیم اما در پاره ای مسایل تفکرات مان متفاوت است. ما روند گذشته را ادامه می دهیم و ما شناختی که از بازیکنان داریم می توانیم به هدف مان برسیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵:۴۳ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

به تیمارگر اسب چه میگویند تیمم به جای غسل تیمم به جای غسل جنابت تيمم به جاي غسل تیمم به جای غسل حیض تيمم بجاي غسل جنابت تیمم به جای غسل چگونه است تیمم به جای غسل جنابت برای روزه تیمم به جای غسل جنابت در ماه رمضان تیمم به جای غسل واجب تیمم به جای غسل استحاضه چگونگی تیمم به جای غسل جنابت روش تیمم به جای غسل جنابت شرایط تیمم به جای غسل جنابت احکام تیمم به جای غسل جنابت تیمم بجای غسل جنابت تیمم بجای غسل جنابت برای روزه تیمم به جای وضو تيمم به جاي وضو تیمم به جای وضو و غسل روش تیمم به جای وضو طریقه تیمم به جای وضو شرایط تیمم به جای وضو چه موقع به جای وضو تیمم می کنیم تیمم بجای غسل حیض تیمم به چه صورت است تیمم بدل از غسل به چه صورت است تیمم به چه چیزهایی صحیح است تیمم به چه چیزی صحیح است تیمم به جز خاک بر چه چیزهایی صحیح است تیمم بجای غسل چگونه است تیمم به جای غسل جنابت چگونه است تیمارستان به انگلیسی تيمارستان به انگليسي معنی تیمارستان به انگلیسی تیموریان به تراکتور پیوست آندرانیک تیموریان به تراکتور پیوست آندو تیموریان و جواد نکونام به تراکتور پیوستند حسینی:ما هیچ نگرانی نسبت به تیم مان نداریم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۹
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها