freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364793/1  زمان: 15:26  1395/07/23  بازدید: 17

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: از نظر فکری ارتباط نزدیکی با یحیی داشتم و روند گذشته را کماکان ادامه می‌دهیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: 25 روز از آخرین بازی ما مقابل استقلال می‌گذرد. در این مدت سعی کردیم تا تیم در آرامش باشد. درست است که تعطیلی‌ها تاثیر منفی بر تیم‌ها خواهد گذاشت اما امیدوارم که بازیکنانم در بازی فردا سرحال باشند.

 

حسینی با بیان اینکه از نظر فکری ارتباط نزدیکی با یحیی داشتم ادامه داد: روند گذشته را کماکان در تیم ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم از پتانسیل‌های بازیکنان‌مان استفاده و با شناخت از حریفان بازیکنان‌مان را آماده کنیم.

 

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم با بهترین ترکیب‌مان بازی و از نیروهایمان به بهترین شکل استفاده کنیم. نگرانی راجع به نیمکت تیم ندارم و در طول بازی هر گاه که نیاز باشد دست‌مان برای تغییر باز است.

 

حسینی در پاسخ به سوالی درباره نیاز این تیم به جذب بازیکن تصریح کرد: همه تیم‌ها سعی می‌کنند که در نیم فصل نقاط ضعف‌شان را پوشش دهند و ما نیز تا نیم فصل ادامه می‌دهیم و پس از بررسی لازم خواهیم فهمید در کدام نقاط ضعف داریم و در نهایت باشگاه تصمیم خواهد گرفت.

 

وی با بیان اینکه هر دو تیم با تمام توان پا به میدان می گذارند اضافه کرد: این تعطیلی‌ها یک مقدار در کیفیت بازی‌ تیم‌ها تاثیر منفی خواهد گذاشت.

 

او درباره رابطه‌اش با هواداران ذوب آهن گفت: بنده به عنوان مربی تحت قرارداد باشگاه هستم و همان شرایط و قرارداد گذشته وجود دارد و بهتر است این سوال را هواداران بپرسید.

 

سرمربی ذوب آهن با درخواست از هواداران گفت: امیدوارم فردا هواداران واقعی ذوب آهن به استادیوم بیایند و ما را حمایت کنند زیرا به آن‌ها نیاز داریم و ما نیز با یک نتیجه خوب مزد این هواداران را خواهیم داد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۴ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

مجتبی حسینی مربی مجتبی حسینی مربی ذوب آهن مجتبی حسینی مربی پرسپولیس مجتبی حسینی مربی فوتبال سید مجتبی حسینی مربی مجتبی حسینی فوتبال مجتبی حسینی توسل مجتبی حسینی خامنه ای سید مجتبی حسینی خامنه ای سيد مجتبي حسيني خامنه اي عکس سید مجتبی حسینی خامنه ای مجتبی حسینی کشتی گیر مجتبی حسینی کیک بوکسینگ مجتبی حسینی نیا سید مجتبی حسینی نیا مجتبی حسینی خواننده مجتبی حسینی تودشکی دکتر مجتبی حسینی تودشکی مجتبی حسینی ذوب آهن از نظر به انگلیسی معنی از نظر به انگلیسی صرف نظر از به انگلیسی از نظر روانشناسی عشق چیست از نظر روانشناسان عشق چیست از نظر گرگها سگها از نظر انسانها سگها از نظر انسانها سگها حیواناتی از نظر شرعی کاشت ناخن كاشت ناخن از نظر شرعي کاشت ناخن از نظر شرعی چه حکمی دارد؟ کاشت ناخن از نظر شرعی مشکل دارد؟ حكم كاشت ناخن از نظر شرعي آیا کاشت ناخن از نظر شرعی اشکال دارد؟ آیا کاشت ناخن از نظر شرعی مشکل دارد حکم شرعی کاشت ناخن از نظر مراجع ایا کاشت ناخن از نظر شرعی ایراد دارد نظر شرعی کاشت ناخن از نظر شرعی سقط جنین شرایط سقط جنین از نظر شرعی سقط جنین یک ماهه از نظر شرعی سقط جنین از نظر شرعی مکارم شیرازی حکم سقط جنین از نظر شرعی زمان سقط جنین از نظر شرعی سقط جنین دو ماهه از نظر شرعی نظرسنجی از مشتریان نظرسنجی از مشتریان بانکها فرم نظرسنجی از مشتریان سوالات نظرسنجی از مشتریان دستورالعمل نظرسنجی از مشتریان فرم نظرسنجی از مشتریان پوشاک نمونه فرم نظرسنجی از مشتریان نمونه فرم های نظرسنجی از مشتریان فرم نظرسنجی از مشتریان بانک فرم نظرسنجی از مشتریان فروشگاه نظرسنجی از کارکنان فرم نظرسنجی از کارکنان نظرسنجی کارکنان پرسشنامه نظرسنجی از کارکنان سوالات نظرسنجی از کارکنان فرم نظرسنجی از کارکنان بیمارستان نمونه نظرسنجی از کارکنان نمونه فرم نظرسنجی از کارکنان نمونه سوالات فرم نظرسنجی از کارکنان ازدواج از نظر اسلام سن ازدواج از نظر اسلام ازدواج موقت از نظر اسلام اهداف ازدواج از نظر اسلام بهداشت ازدواج از نظر اسلام ازدواج فامیلی از نظر اسلام شرایط ازدواج از نظر اسلام معیارهای ازدواج از نظر اسلام اهمیت ازدواج از نظر اسلام فواید ازدواج از نظر اسلام بارداری از نظر اسلام بارداري از نظر اسلام اداب بارداری از نظر اسلام زمان بارداری از نظر اسلام مقدمات بارداری از نظر اسلام تغذیه بارداری از نظر اسلام نکات بارداری از نظر اسلام اعمال بارداری از نظر اسلام روش بارداری از نظر اسلام مراقبت بارداری از نظر اسلام ارتباط فکری من و همسرم داستان ارتباط جدید فکری من و همسرم ارتباط فکری با دیگران ارتباط ذهنی با دیگران برقراری ارتباط ذهنی با دیگران ارتباط فکری از راه دور ارتباط ذهنی از راه دور برقراری ارتباط ذهنی از راه دور بازی آنلاین فکری ارتباط ارتباط فکری ارتباط فکری جدید منو همسرم ارتباط جدید فکری من بازی فکری ارتباط مجتبی حسینی: از نظر فکری ارتباط نزدیکی با یحیی داشتم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها