freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


و به نقل از فارس، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن گفت: بازی با ذوب آهن بازی حساسی است. مثل تمام دربی های دنیا از حساسیت زیادی برای مردم اصفهان برخوردار است. برای ما مهم است که بازی خوب و شایسته‌ای انجام بدهیم و خوش شانس باشیم و سه امتیاز بازی را بگیریم و جبران بازی گذشته را کنیم و امیدوارم تماشاگران بازی خوبی ببیند.

 

 

ویسی در مورد تغییر مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: ضمن تشکر از باقریان که زحمت زیادی برای باشگاه کشیده بود. در همه جای دنیا این مسایل هست. من قراردادم با باشگاه سپاهان است. برنامه‌ام را به هیات مدیره و باشگاه سپاهان ارایه کرده‌ام .من مربی حرفه‌ای هستم و با تمام توان برای سپاهانی که دوستش دارم کار می‌کنم و برای طاهری ‌آرزوی موفقیت می‌کنم، امیدوارم در کنار هم سپاهان خوبی داشته باشیم.

 

 

وی در مورد نتیجه بازی گفت: نیاز مبرم به سه امتیاز بازی داریم و مهم این است که بازیکنان ما با تمام تمرکز مقابل ما بازی خواهند کرد. ذوبی ها هم همین شرایط را دارد و نتیجه بازی ربطی به تلاش بازیکنان دارد.
ویسی در مورد تعطیلات لیگ گفت: تعطیلی لیگ باعث خوشحالی ما به خاطر دو برد تیم ملی شد. از نظر تمرینی سودی برای ما نداشت و فرسوده‌تر شدیم اما خوب شد که از دو بازی تیم ملی 6 امتیاز گرفت.


سرمربی سپاهان در مورد بازی‌های حاج صفی در تیم ملی و سپاهان و تغییر پستش گفت: همانطور که از احسان انتظار داشتیم فوق العاده بازی کرد و امیدوارم او مهره خوبی برای تیم ملی در این مسابقات و جام جهانی باشد.


سرمربی سپاهان در مورد حضور علی احمدی در سپاهانگفت: با علی احمدی صحبت‌هایی داشتیم که بیاید و تمرین کند او آمد و بعد رفت و سپس دوباره پیام دادیم که بیاید و قرار شد با باقریان صحبت کند که این کار را نکرد و دوباره رفت و خودمان هم نفهمیدیم چه شد.


وی بار دیگر در پاسخ به این سوال که حاج صفی در تیم ملی در پست متفاوتی بازی می کند گفت:  آدمی که شایسته باشد هر کاری را خوب انجام می دهد. احسان هم همین شرایط را دارد و اینکه بازیکنی 10 متر جلوتر باشد یا عقب تر فقط بحث‌های روانی دارد. در بازی با پرسپولیس هم هافبک دفاعی و هم هافبک نفوذی بازی کرد. ما او را جابه جا نمی‌کنیم که آب به آب شود. امیدوارم به تیم ملی کمک کند. او بعد از بازی با پرسپولیس هم به تیم ملی رفت و خوب بازی کرد.


ویسی در مورد شرایط بازی گفت: نمی‌دانم جو ورزشگاه چطور می‌شود. بازیکنانی هستند که تاکنون در دربی بازی نکرده‌اند و معلوم نیست چطور شود. مثل لبه تیغ است اما بازیکنان با تجربه می‌توانند به جوانان ما کمک کنند.


ویسی تصریح کرد: بازیکنان جوان ما خیلی خوب بازی کردند و ان‌شاالله بتوانند آینده خوبی برای سپاهان رقم بزنند. بازی سپاهان و ذوب آهن همیشه زیبا بوده و امیدوارم تماشاگران از کیفیت زیبای بازی لذت ببرند و راضی به خانه‌هایشان برگردند هرچند اگر بازی برنده داشته باشد عده‌ای ناراحت می‌شوند اما در نهایت از زیبایی‌ها بازی همه لذت می‌برند.

وی در مورد برنامه‌ها و وقفه‌ای لیگ گفت: برنامه مسابقات را از پیش از فصل ارایه کرده‌ بودند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲:۴ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

دربی اصفهان تاریخچه دربی اصفهان نتیجه دربی اصفهان دربی فوتبال اصفهان برای مردم زندگی نکنیم برای مردمی کور برای مردم براي مردم برای مردم زندگی نکن برای مردم بدبخت مرگ خوشبختیست برای مردمت بجنگ برای مردمت برای حرف مردم مردمناسب برای زن متولد اسفند برای مردم زندگی نکنیم دکتر هلاکویی برای مردم زندگی کنیم برای آبروی مردمت بجنگ دانلود اهنگ برای مردمت بجنگ چاوشی دانلود آهنگ برای مردمت بجنگ دانلود برای آبروی مردمت بجنگ زن مناسب برای مردمتولداسفند محسن چاوشی برای مردمت شرایط صیغه برای مردمتاهل زن مناسب برای مردمتولدمهر دانلود اهنگ برای مردمت شعری برای حرف مردم شعر برای حرف مردم جمله برای حرف مردم دارد پاییز میرسد دارد پاییز میرسد انار دارد رشيدي دارد صدایت میزند بشنو صدایم را دارد صدایت میزند شاهین دارد صدایت میزند دارد صدایت میزند بشنو دارد صدایت میزند شاهین نجفی دارد صدایت میزند بشنو صدایم دارد صدایت میزند بشنو صدایش را شعر دارد صدایت میزند دارد صدايت ميزند بشنو صدايم را دارد صدايت ميزند درد دارد وقتی درد دارد درد دارد این نوشته ها درد دارد دلم درد دارد تنهایی درد دارد وقتی میرود درد دارد زندگی درد دارد شبیه یک نوزاد درد دارد نبودنت درد دارد عشق دربی اصفهان برای مردم حساسیت زیادی دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۱
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها