freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بهتر است تخم مرغ را به هر دو شکل نیمرو و آب‌پز طبخ کنید تا از تمام خاصیت‌های آن بهره‌مند شوید.

تخم مرغ سرشار از آهن، پروتئین، اسیدهای آمینه و آنتی‌اکسیدان است. شما به راحتی می‌توانید هر روز یک نیمرو درست کنید و از فواید بی‌شمار آن بهره ببرید.

اما با خوردن روزانه یک تخم مرغ چه اتفاقی برای بدن شما می‌افتد؟‌

تصور عامه مردم این است که خوردن زیاد تخم مرغ موجب بالا رفتن کلسترول می‌شود. پروفسور فرانکی فیلیپس، متخصص تغذیه از انجمن رژیم غذایی انگلیس گفت: هیچ محدودیت رسمی برای تعداد تخم مرغ خوردن شما در طول روز وجود ندارد، اما منطقی آن است که شما یک تخم مرغ را به صورت نیمرو و دیگری را آب‌پز بخورید تا بدن شما پروتئین 12G، ویتامین AD،B، ید و سلنیوم را در یافت کند.

طبق تحقیقات پروفسور، خوردن هر شکل از تخم مرغ به همراه آب پرتقال به جذب سریع و کامل آهن موجود در آن کمک شایانی می‌کند. 

تخم مرغ خاصیت‌های دیگری نیز دارد که شما از آن بی اطلاع هستید، مانند:

تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود مقاومت و سلامت دندان‌ها، استحکام استخوان‌ها، از بین بردن اضطراب و استرس به کمک اسیدهای آمینه موجود در تخم مرغ از دیگر فواید آن است. 

به گفته پروفسور فیلیپس، تخم مرغ هم مانند غذاهای دیگر، اگر مقدار مصرفش کنترل نشود موجب اضافه وزن و ایجاد چربی‌های دور شکم می‌شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲:۸ دیده شده : ۱۰۶بار نویسنده : admin

با خوردن سیر شدی با خوردن سیر شدی با نمیشی ضرب المثل با خوردن سیر شدی باخوردن سیر شدی با با خوردن شیر لاغر شوید خوردن با کاندوم خوردنی با طبع گرم خوردنی با طبیعت گرم خوراکی با طبع گرم خوردنی های با طبع گرم خوردنی ها با طبع گرم خوراکی های با طبع گرم مواد خوراکی با طبع گرم خوراکی هایی با طبع گرم خوراکی ها با طبع گرم خوراکی های با طبع گرم و خشک لاغری با خوردن انگور لاغری با خوردن لاغری با خوردن آب لاغری با خوردن اسفند لاغری با خوردن برنج خام لاغری با خوردن شیر لاغری با خوردن ماست لاغری با خوردن میوه لاغری با خوردن سیر لاغری با خوردن هویج حاملگی با خوردن اسپرم بارداری با خوردن اسپرم حامله شدن با خوردن اسپرم لاغری با خوردن شیرینی رژیم لاغری با خوردن شیر چگونه با خوردن لاغر شویم چگونه با اب خوردن لاغر شویم چگونه با خوردن میوه لاغر شویم چگونه با خوردن سیب لاغر شویم چگونه با خوردن کرفس لاغر شویم چگونه با غذا خوردن لاغر شویم چگونه با خوردن موز لاغر شویم چگونه با خوردن انگور لاغر شویم چگونه با کم خوردن لاغر شویم چگونه با خوردن قهوه لاغر شویم خودکشی با خوردن تریاک تخم مرغ تخم مرغ عسلی چه اتفاقی برای زن می افتد چه اتفاقی افتاده به انگلیسی چه اتفاقی برای نرگس محمدی افتاده چه اتفاقی برای بهداد سلیمی افتاد چه اتفاقی برای بهداد سلیمی افتاده چه اتفاقی برای سردار سلیمانی افتاده چه اتفاقی برای مادر زوکو افتاد چه اتفاقی برای مجری هواشناسی افتاد چه اتفاقی برای احسان علیخانی افتاده؟ چه اتفاقی برای سربازان افتاده چه اتفاقی برای ابراهیم تاتلیس افتاد برای بدنسازی چه بخوریم برای بدنسازی چه غذاهایی بخوریم برای بدنسازی چی بخوریم چه غذایی برای بدنسازی بخوریم چه چیزهایی برای بدنسازی بخوریم با خوردن تخم مرغ چه اتفاقی برای بدن می‌افتد؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها