freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمد جواد جمالی درگفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پیش از آتش بس اخیر در سوریه در موارد قبلی از آتش بس برای تجهیز داعش استفاده کردند که نمونه آن در منطقه خان تومان بود که در فاصله آتش بس داعش تجهیز شد و توانست منطقه خان تومان را بگیرد.

وی افزود: در آتش بس فعلی به دلیل شکست تکفیری ها در اطراف حلب و در دمشق آن‌ها مجبور به خروج شده و از نظر روحی وروانی دچار اضمحلال شدند. به همین دلیل کشورهای غربی تلاش کرده در پوشش خدمات بشر دوستانه داعش و تکفیری ها را مجددا تجهیز کنند.

جمالی با بیان اینکه طبق اعلام روسیه تکفیری ها آتش بس را در چند مورد نقض کردند گفت:‌بعد از نقض آتش بس آمریکایی ها وارد صحنه شده و نیروهای مردمی و ارتش عراق را بمباران کرده و در عین حال برای تکفیری ها و داعش مهمات و مواد غذایی فرستادند که این اصلا قابل قبول نیست. این نمونه ای از بدعهدی های آمریکا در تعهدات دو یا چند جانبه است.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست  خارجی مجلس با اشاره به سخنان دبیر کل سازمان ملل در مورد سوریه گفت: آقای بان‌کی مون در شرایطی  که در مورد کودک کشی یمنی‌ها توسط عربستان سکوت می‌کند که در مورد سوریه تنها مواضع به ظاهر حقوق بشر گرفته و هیچ کاری انجام نمی‌دهد، این سلسله اقدامات زنجیره ای در خدمت آمریکا است که تنها کارهای صرفا تبلیغاتی انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه امیدی به این گونه آتش بس ها برای حل بحران سوریه نیست گفت: مشکلات در سوریه اساسی است و ریشه در نگرش غربی‌ها به خصوص آمریکایی و رژیم صهیونیستی دارد، آن‌ها دنبال تجزیه سوریه هستند.

جمالی در پایان تاکید کرد که با آتش بس مشکل سوریه حل نمی‌شود و  باید نگرش آمریکا نسبت به تجزیه سوریه عوض شود تا شاهد حل بحران این کشور باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۳۹ دیده شده : ۶۷بار نویسنده : admin

هدف آتش نشانی هدف سازمان آتش نشانی هدف از آتش نشانی اهداف سازمان آتش نشانی اهداف سازمان آتش نشاني اهداف آتش نشانی آتش بس سوریه آتش بس در سوریه تجهيز داعش تجهیز داعش به جنگنده تجهیزات داعش تجهيزات داعش تجهیزات داعش در عراق تجهیزات داعش اپارات تجهیزات نظامی داعش تجهیزات گروه داعش تجهیزات جنگی داعش عکس تجهیزات داعش تصاویر تجهیزات داعش فیلم تجهیزات داعش تجهيزات نظامی داعش تجهيزات نظامي داعش تجهيزات گروه داعش بود سبنسر بود سبنسر ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بودبودک بودبودک سرشماری در قزوین بودبودک تلگرام بودبودک آپارات بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان ز درم بازآیی شجریان بود آیا که خرامان شجریان بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آیا که خرامان ز درم بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل بود سبنسر ترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم هدف آتش بس سوریه تجهیز داعش بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها