freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا ، محمد رضا نقدی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز در قائم‌شهر با اشاره به اینکه آیت‌الکرسی در قرآن دارای اهمیت زیادی است زیرا در شب معراج بر پیامبر نازل شد و در این آیه تمامی معنانی توحید و نبوت و معاد را در خود جای داد، اظهار کرد: آیت الکرسی جنبه انتقادی نیز دارد، خداوند انسان را آزاد آفرید تا بتواند راه درست را از راه باطل انتخاب کند.

وی با بیان اینکه کسی که کفر می‌ورزد اگر به خدا ایمان آورد نشانه پیوند ناگسستنی است که با پروردگار خود می‌بندد، افزود: کسی می‌تواند به خدا ایمان بیاورد که به طاغوت پشت کرده باشد.

نقدی تصریح کرد: طاغوت شامل هر طغیان‌گری است که از حق خود تجاوز کند و هر حکام ظالمی که با توجه به مقامی که دارد بخواهد حکمرانی کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین حکمرانی بر خلاف حکم خدا را طاغوت دانست و گفت: امروز می بینیم از شمال آفریقا تا آسیا چه میزان ظلم حکفرما است و در تمام دنیا آدم کشی برپا می‌شود، طاغوت حال حاضر حتی به کودکان و نوزادان و پزشکان نیز رحم نمی‌کند.

این مسئول، یادآور شد: چگونه می‌توان با چنین افرادی که حتی به کودکان هم رحم نمی‌کنند دست دوستی داد و به عکس گرفتن با طاغوت افتخار کرد؟ این خود نوعی فریب بزرگ است.

وی افزود: اینان از عمرسعد و سربازان نافرمان امام حسین(ع) هستند بنابراین باید هوشیار باشیم.

نقدی با اشاره به اینکه هیچ کدام از ائمه اسلام با طاغوت‌های زمان خود هم پیمان نشدند و در واقع طاغوتیان جرأت و اجازه دست دوستی با ائمه را به خود ندادند، گفت: در حال حاضر با تمسک به آیت‌الکرسی طاغوت‌های مستکبر جهان به تنگ آمدند و رسوایی اشان هر روز بیشتر می‌شود.

وی یادآور شد: امیدواریم قدرتمندان کشور ایران نیز به هوش باشند و طاغوت زمانمان را به روشنی بشناسند و بیشتر از ائمه اطهار الگو بردارند و افتخارشان را در دست دوستی و عکس‌ یادگاری با طاغوت ندانند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲:۳۶ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

در دنیای تو ساعت چند است در دنیای تو ساعت چند است؟ فیلم کامل در دنیای تو ساعت چند است دیالوگ در دنیای تو ساعت چند است موسیقی در دنیای تو ساعت چند است موسیقی متن در دنیای تو ساعت چند است کریستف رضاعی در دنیای تو ساعت چند است سانس ها در دنیای تو ساعت چند است Soundcloud در دنیای تو ساعت چند است اکران در دنیای تو ساعت چند است نقد در دنیای تو ساعت در دنیای تو ساعت چند است؟ دانلود در دنیای تو ساعت چند در دنیای تو ساعت چنده دانلود در دنیای تو ساعت چند است دانلود موسیقی دانلود در دنياي تو ساعت چند است دانلود رایگان در دنیای تو ساعت چند است فیلم در دنیای تو ساعت چند است دانلود آهنگ در دنیای تو ساعت چند است دانلود موسیقی فیلم در دنیای تو ساعت چند است دانلود دانلود موزیک در دنیای تو ساعت چند است دانلود ترانه در دنیای تو ساعت چند است دانلود فيلم در دنياي تو ساعت چند است دیالوگهای در دنیای تو ساعت چند است دیالوگ فیلم در دنیای تو ساعت چند است دیالوگ های فیلم در دنیای تو ساعت چند است در دنیای تو ساعت چند است موسیقی دانلود در دنياي تو ساعت چند است موسيقي در دنیای تو ساعت چند است موزیک در دنياي تو ساعت چند است موزيك موسیقی فیلم در دنیای تو ساعت چند است آلبوم موسیقی در دنیای تو ساعت چند است موسیقی تیتراژ در دنیای تو ساعت چند است در دنیا چند کشور است در دنيا چند كشور است در جهان چند کشور است در جهان چند كشور است در دنيا چند كشور وجود دارد در جهان چند کشور اسلامی است در تمام جهان چند کشور است در کل دنیا چند کشور وجود دارد در جهان چند کشور اسلامی وجود دارد در کل جهان چند کشور وجود دارد در دنياي تو ساعت چنده دانلود فیلم در دنیای تو ساعت چنده دانلود دانلود آهنگ در دنیای تو ساعت چنده دانلود موسیقی فیلم در دنیای تو ساعت چنده دانلود اهنگ فیلم در دنیای تو ساعت چنده دانلود رایگان فیلم در دنیای تو ساعت چنده دانلود موسیقی در دنیای تو ساعت چنده دانلود تیتراژ در دنیای تو ساعت چنده دانلود موسیقی متن فیلم در دنیای تو ساعت چنده در دنیا چند زبان وجود دارد در دنیا چند نوع زبان وجود دارد در جهان چند نوع زبان وجود دارد چند زبان در دنيا وجود دارد چند زبان زنده در دنیا وجود دارد چند زبان رسمی در دنیا وجود دارد است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم گستره ظلم در دنیا پهناور شده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۷۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها