freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از شاخه‌های ریاضیات است که روابط میان طول اضلاع و زاویه‌های مثلث را مطالعه می‌کند. نخستین کاربرد مثلثات در مطالعات ستاره‌شناسی بوده‌است. اکنون، مثلثات کاربردهای زیادی در ریاضیات محض و کاربردی دارد.

بعضی از روش‌های بنیادی تحلیل، مانند تبدیل فوریه و معادلات موج، از توابع مثلثاتی برای توصیف رفتار تناوبی موجود در بسیاری از فرایندهای فیزیکی استفاده می‌کنند. هم‌چنین مثلثات پایه علم نقشه‌برداری است.

ساده‌ترین کاربرد مثلثات در مثلث قائم‌الزاویه است. هر شکل هندسی دیگری را نیز می‌توان به مجموعه‌ای از مثلث‌های قائم‌الزاویه تبدیل نمود. شکل خاصی از مثلثات، مثلثات کروی است که برای مطالعه مثلثات روی سطوح کروی و منحنی به کار می‌رود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶:۱۸ دیده شده : ۱۳۷بار نویسنده : admin

ریاضی و جامعه ریاضیات و جامعه ریاضی و فیزیک رشته ریاضی و فیزیک در دبیرستان ریاضی فیزیک آرفکن ریاضی فیزیک 1 ریاضی فیزیک 3 ریاضی فیزیک 2 ریاضی فیزیک یا تجربی ریاضی فیزیک به انگلیسی ریاضی فیزیک آرفکن دانلود ریاضی فیزیک سوم دبیرستان ریاضی و سرگرمی ریاضیات و سرگرمی رياضي و سرگرمي بازی ریاضی و سرگرمی ریاضی سرگرمی ریاضیات و سرگرمی های آن جدول ریاضی و سرگرمی کتاب ریاضی و سرگرمی دانلود ریاضی و سرگرمی ریاضی سرگرمی است ریاضی و زندگی ریاضی و زندگی روزمره ریاضی و زندگی غلامعلی حبیبیان ریاضیات و زندگی رابطه ریاضی و زندگی مقاله ریاضی و زندگی ریاضی زندگی ریاضی و کاربرد آن در زندگی ریاضی و نقش آن در زندگی ریاضی و قرآن ریاضیات و قرآن رابطه ریاضی و قرآن ارتباط ریاضی و قرآن اعجاز ریاضی و قرآن ریاضی قرآن رياضي قرآن رابطه بین ریاضی و قرآن ریاضی در قرآن و احادیث رابطه ی ریاضی و قرآن ریاضی و آمار مقدماتی ریاضی و آمار مقدماتی+pdf ریاضی و آمار مقدماتی رشته کامپیوتر ریاضیات و آمار مقدماتی رياضي وآمار مقدماتي جزوه ریاضی وآمار مقدماتی کتاب ریاضی وآمار مقدماتی آموزش ریاضی و آمار مقدماتی جزوه ریاضی وآمار مقدماتی استخدامی سوالات ریاضی و آمار مقدماتی ریاضی و طبیعت ریاضیات و طبیعت رياضي و طبيعت آموزش ریاضی و طبیعت ریاضی طبیعت فیلم ارتباط ریاضی و طبیعت رابطه ریاضی و طبیعت ارتباط ریاضی و طبیعت ریاضی و موسیقی ریاضیات و موسیقی رابطه ریاضی و موسیقی ریاضی موسیقی رابطه بین ریاضی و موسیقی رابطه ی ریاضی و موسیقی ارتباط بین ریاضی و موسیقی ریاضی موسیقی ذهن ریاضی موسیقی ذهن است ریاضی و هنر ریاضیات و هنر رابطه ریاضی و هنر ارتباط ریاضی و هنر تلفیق ریاضی و هنر ریاضی هنرستان ریاضی هنر است ریاضی هنر تلفیق درس ریاضی و هنر رابطه ی ریاضی و هنر ریاضی و خلاقیت آموزش ریاضی و خلاقیت ریاضی خلاقیت ریاضیات و خلاقیت مقاله ریاضی و خلاقیت علم مثلثات مثلثات علم البحرين تاریخچه علم مثلثات عدد مثلثات علم قطر مثلثات علم قطر مثلثات علم الكلام عدد مثلثات علم البحرين تعریف علم مثلثات پدر علم مثلثات تدوین علم مثلثات مثلثات علم البحرين ترمز كم عدد مثلثات علم البحرين عدد المثلثات في علم قطر كم عدد مثلثات علم قطر عدد المثلثات في العلم القطري عدد المثلثات في علم البحرين تعريف علم المثلثات ریاضی و علم مثلثات

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها