freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364857/40  زمان: 18:30  1395/07/23  بازدید: 220

سرمربیان دو تیم سایپا و تراکتورسازی با شرایطی متفاوت دیدار هفته هشتم را برگزار می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های تحت هدایت امیر قلعه نویی و حسین فرکی روز شنبه برای دهمین مرتبه برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.


در 9 تقابل قبلی این دو سرمربی کفه ترازو به نفع قلعه نویی سنگینی می کند. سرمربی تراکتورسازی پیش از این موفق به کسب 5 پیروزی برابر تیم های تحت هدایت حسین فرکی شده است که آخرین پیروزی او به دیدار 12 بهمن ماه سال 93 باز می گردد که استقلال توانست با گل های عنایتی و ابراهیمی با نتیجه دو بر یک سپاهان تحت هدایت فرکی را شکست دهد. سپاهان البته در پایان این فصل موفق شد تا با فرکی به عنوان قهرمانی لیگ دست یابد.


در تقابل های قبلی این دو سرمربی که تجربه نشستن بر روی نیمکت تیم ملی به عنوان سرمربی و مربی را در کارنامه خود دارند، 19 گل از خط دروازه ها عبور کرده است که سهم تیم های قلعه نویی 12 گل و سهم فرکی و شاگردانش 7 گل بوده است.


دیدار 17 فروردین 93 در اهواز یکی از حساس ترین نبردهای این دو سرمربی بود که در اهواز با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال امیر قلعه نویی به پایان رسید. تیم قلعه نویی با کسب این سه امتیاز در لیگ سیزدهم برای کسب عنوان قهرمانی بسیار امیدوار شد اما در نهایت شکست این تیم در هفته پایانی و پیروزی تیم فرکی در تبریز باعث شد تا فولاد خوزستان با هدایت فرکی قهرمان لیگ شود.


دیدار روز شنبه این دو تیم در حالی برگزار می شود که دو سرمربی با شرایطی گوناگون پا به این مسابقه می گذارند. امیر قلعه نویی با تراکتورسازی شرایط بسیار خوبی دارد اما برای حفظ روند صدرنشینی خود باید در این دیدار خارج از خانه هر سه امتیاز بازی را به حساب خود واریز کند تا همچنان در کنار پرسپولیس در کورس صدرنشینی باشد.


سایپا و حسین فرکی اما روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارند. آخرین برد نارنجی پوشان به هفته سوم لیگ برابر سیاه جامگان باز می گردد و تیم تحت هدایت فرکی در چهار دیدار بعد از آن تنها سه تساوی و یک شکست کسب کرده است. فرکی اما برای کسب اولین پیروزی خود بعد از چهار هفته و فرار از انتقادات برابر تیم قلعه نویی کار سختی را پیش روی دارد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷:۲۷ دیده شده : ۲۸۱بار نویسنده : admin

قهرمانی استقلال در اسیا قهرمانی استقلال در اسیا چه سالی بود قهرماني استقلال در آسيا قهرمانی استقلال در آسیا 1970 قهرمانی استقلال در آسیا 1990 قهرمانی استقلال در آسیا آپارات عکس قهرمانی استقلال در اسیا اخرین قهرمانی استقلال در اسیا کلیپ قهرمانی استقلال در اسیا تاریخ قهرمانی استقلال در اسیا قهرمانی پرسپولیس قهرمانی پرسپولیس در آسیا قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی قهرمانی پرسپولیس در سال 87 قهرمانی پرسپولیس مقابل سپاهان قهرمانی پرسپولیس در دقیقه 96 قهرمانی پرسپولیس دقیقه 96 قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانی پرسپولیس دراسیا تعداد قهرمانی پرسپولیس در آسیا آخرین قهرمانی پرسپولیس در آسیا تاریخچه قهرمانی پرسپولیس در آسیا عکس قهرمانی پرسپولیس در آسیا سال قهرمانی پرسپولیس در آسیا فیلم قهرمانی پرسپولیس در آسیا سابقه قهرمانی پرسپولیس در آسیا قهرمانی پرسپولیس در جام آسیا گل قهرمانی پرسپولیس در آسیا قهرمانی لیگ برتر قهرماني ليگ برتر قهرماني ليگ برتر ايران قهرمانی لیگ برتر پرسپولیس قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران قهرمانی لیگ برتر استقلال قهرمانی لیگ برتر کشتی آزاد قهرمان لیگ برتر انگلیس قهرمان لیگ برتر 94 قهرمان لیگ برتر فوتبال قهرمانی پرتغال در یورو قهرمانی پرتغال در یورو 2016 قهرمانی جهان کشتی قهرمانی جهان کشتی فرنگی قهرمانی جهان کشتی 2014 قهرمانی جهان کشتی 2015 قهرمانی جهان کشتی جوانان قهرمان جهان کشتی کج قهرمانی کشتی جهان 2013 قهرمانی کشتی جهان ازبکستان قهرمان کشتی جهان سمبوسه فروش شد قهرمان کشتی جهان 2015 قهرمانی پرتغال قهرمانی پرتغال در جام جهانی قهرمانی های پرتغال قهرمانی های استقلال در آسیا قهرماني هاي استقلال در آسيا تعداد قهرمانی های استقلال در آسیا تاریخچه قهرمانی های استقلال در آسیا قهرمانی های استقلال در جام باشگاه های آسیا تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در آسیا قهرمانی استقلال در باشگاه های آسیا نایب قهرمانی های استقلال در آسیا عکس های قهرمانی استقلال در آسیا قهرمانی های استقلال در جام باشگاههای اسیا قهرمانی شیلی قهرمانی شیلی در جام جهانی قهرمان شیلی قهرمانی پرتقال قلعه‌نویی- فرکی؛ جنگ رکوردداران قهرمانی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها