freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": صمد مرفاوی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فولاد اظهارداشت: عذرخواهی می کنم از اینکه در کنفرانس قبل از بازی حاضر نبودم. تعاملی وجود نداشت و نتوانستم بیایم.

وی درباره بازی گفت:  به تیم فولاد تبریک می گویم فولاد از ما خیلی بهتر بود و ما فوتبالی خوبی ارایه نکردیم. همه بد بودیم در روزی که می توانستیم خوب باشیم بد بودیم. فولاد موقعیت های خوبی داشت آنها در ضدحمله و پاس های بلند توانستند بازی خوبی را ارایه دهند. ما باید بیشتر از این کار کنیم تا در بازی های آینده این باخت را جبران کنیم. امروز همه تیم ما بد بودند و من از کسی گله ای ندارم. زور گل زدن نداشتیم. اگر دو ساعت دیگر هم بازی می کردیم نمی توانستیم گل بزنیم. 

سرمربی صبا خاطرنشان کرد:امروز تاکتیک های ما بهم خورد. ما برای گرفتن امتیاز آمده بودیم اما فوتبال را نمی شود پیش بینی کرد یک روز خیلی خوبیم و روز بعد خوب نیستیم. امروز روز بد ما بود. 

مرفاوی در پایان گفت: ما 4 بازیکن اصلی مان را نداشتیم ترکیب مان ناقص بود. تعطیلی های لیگ به ما خیلی ضرر زد. این تعطیلات برای میزبان ممکن است خوب باشد ولی برای تیم های مهمان ضرر دارد. ضمنا بازیکنانی که در زمین گذاشتیم تلاش خودشان را کردند اما در کار تیمی موفق و هماهنگ نبودند. من از تیمم ناراضی نیستم. انشاالله که بتوانیم در بازی های آینده جبران کنیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷:۵ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

زدن به انگلیسی غر زدن به انگلیسی گول زدن به انگلیسی آروغ زدن به انگلیسی تهمت زدن به انگلیسی تپق زدن به انگلیسی مخ زدن به انگلیسی آمپول زدن به انگلیسی طناب زدن به انگلیسی لاس زدن به انگلیسی زدن به تخته زدن به تخته برای چشم زخم مفهوم زدن به تخته معنای زدن به تخته فلسفه زدن به تخته علت زدن به تخته ریشه زدن به تخته اصطلاح زدن به تخته دلیل زدن به تخته داستان زدن به تخته زدن به جدول به جدول زدن پسرا به جدول زدن یعنی چه زدن به سیم آخر زدن به سیم آخر یعنی چه زدن به سيم آخر سریال زدن به سیم آخر به سیم آخر زدن به انگلیسی ضرب المثل به سیم آخر زدن بهم زدن رابطه بهم زدن رابطه دوستي بهم زدن رابطه دو نفر دعای بهم زدن رابطه روش بهم زدن رابطه راههای بهم زدن رابطه نحوه بهم زدن رابطه طریقه بهم زدن رابطه اس بهم زدن رابطه بهم زدن یک رابطه بهم زدن نامزدی راههای بهم زدن نامزدی بهم زدن دوران نامزدی روش بهم زدن نامزدی تعبیر خواب بهم زدن نامزدی دلایل بهم زدن نامزدی عواقب بهم زدن نامزدی نحوه بهم زدن نامزدی راه بهم زدن نامزدی دعابرای بهم زدن نامزدی بهم زدن بهم زدن جاستین و سلنا بهم زدن با دوست پسر بهم زدن رابطه عاشقانه بهم زدن با دختر بهم زدن با دوست دختر دلیل بهم زدن جاستین و سلنا به هم زدن جاستین بیبر و سلنا گومز به هم زدن جاستین و سلنا دلیل به هم زدن جاستین و سلنا چرا جاستین و سلنا بهم زدن علت بهم زدن سلنا و جاستین راه های بهم زدن با دوست پسر اس ام اس بهم زدن با دوست پسر آمپول زدن به دختر آمپول زدن به دختر بچه آمپول زدن به دختر ترسو امپول زدن به دخترم آمپول زدن به دختر شجاع آمپول زدن به دختر بچه ها آمپول زدن دختر به پسر آمپول زدن به دوست دختر مرفاوی:زور گل زدن به فولاد نداشتیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها