freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 

به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت" ، حاتمی پس از مدتی مصدومیت باردیگر امروز وارد زمین شد تا در برتری شیرین تیمش مقابل شاهین بوشهر سهمی داشته باشد.

مدافع میانی پاس همدان می گوید: اين تيم فقط نامش پاس است اما در واقع حمایت لازم نمی شود. همه ساله بودجه کلان برای این تیم اختصاص دادند و نتیجه ای حاصل نشد اما امسال که تیم روی ریل نتیجه گیری قرار گرفته و بودجه معمولی برای تیم بسته شده، متاسفانه مسوولان ارشد استان تیم را رها کرده اند.


وی اضافه کرد: به قول معروف ما برادری خود را ثابت کرده ایم و هفته ششم تیم را در صدر جدول قرار دادیم در حالیکه هیچ حمایتی صورت نگرفته و نوبت مسوولان استان است که تیم را مورد حمایت به موقع قرار بدهند.

حاتمی بیان کرد: برخی در گذشته از این تیم خوب به منافع شخصی رسیدند و غارت کردند اما نباید این رفتار ناجوانمردانه را به حساب امسالی ها بگذارند. چرا که همه با جان و دل تلاش می کنیم .

وی افزود: امروز هم شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان در ورزشگاه حضور داشت. آقای منعم دیدند در برابر تیمی که میلیاردی هزینه کرده چطور بازی کردیم و نتیجه گرفتیم.

کاپیتان با تجربه پاس در عین حال تصریح کرد: البته تيم شاهين هم از مربي با دانش و با تجربه اى برخوردار بود و حتى بازيكنان اين تيم همه در سطح بالايى بودند اما بازيكنان جوان و با انگيزه ما قدرت خود نمايى را از تيم بوشهرى گرفتند و حتی اگر كمى دقت داشتيم ميتوانستيم با گل هاى بيشترى بازي را به سود خود تمام کنیم.

وی با قدردانی از هواداران فوتبالدوست همدان گفت: تشكر ويژه از هواداران و تماشاگران با اخلاق و فهيم همدان دارم كه امروز در اين بازى مهم با تشویق های گرم خود سنگ تمام  گذاشتند. انشالله كه هميشه در بازی های خانگی همين حمايت ها را تداوم ببخشند.

وی با اشاره به بازی فردای تیم شهرداری همدان مقابل سردار بوکان گفت: همه با هم فردا به ورزشگاه شهدای قدس می رویم و یکصدا شهرداری را تشویق می کنیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶:۷ دیده شده : ۱۶۶بار نویسنده : admin

گلایه های عاشقانه گلایه های عاشقانه ام گلایه های عاشقی پیامک گلایه های عاشقانه شعر گلایه های عاشقانه متن گلایه های عاشقانه اس ام اس گلایه های عاشقانه گلایه های عاشق گلایه های دلم گلایه های دل گلایه های خط خطی گلایه های دخترونه گلایه های دخترانه گلایه های دلتنگی گلایه های نادیا دلدار گلچین گلایه های کوتاه گلایه های من گلایه های من از خدا گلایه های دوستانه کاپیتان پاس همدان کاپیتان تیم فوتبال پاس همدان کاپیتان سابق پاس تهران از کمر به پایین از کمر به پایین زن جک از کمر به پایین جوک از کمر به پایین عکس از کمر به پایین عکس از کمر به پایین زن درد از کمر به پایین فلج از کمر به پایین بی حسی از کمر به پایین قطع نخاع از کمر به پایین از کمپانی های معروف نفتی از کما برگشته از کما برگشته ها کسانی که از کما برگشته اند صحبتهای جوان از کما برگشته خاطرات از کما برگشته ها جوان از کما برگشته افراد از کما برگشته افرادی که از کما برگشته اند از کمپانی های بزرگ هالیوود از کمیت های فیزیکی از کما برگشتگان از کمدین های فیلم صامت کمر به پایین زن کمر به پایین زنان از کمینترن تا کمینفورم از کمون حرمله نترسیا لطفي هاجر لطفي هاشم وليد لطفى هاشم الشيخ محمود لطفي هاشم هاني لطفي عواد هاني لطفي هاني لطفي ستار كابيتال هاني لطفي ستار هاني لطفي عبد الوهاب هاني لطفي نصب هاني لطفي اليوم السابع هاني لطفي خان هاني لطفي حريري هانى لطفى النصاب هادی لطفی هادی لطفی بدل مرتضی پاشایی هادی لطفی کیست هادی لطفی پناه هادی لطفی بندرعباس هادی لطفی نژاد هادی لطفی پور هادی لطفی شبیه مرتضی پاشایی هادی لطفی تکاب محمد هادی لطفی هانى لطفى عواد عبد الوهاب اخر اخبار هانى لطفى عواد القبض علي هاني لطفي عواد هالة لطفي هالة لطفي الخروج للنهار المخرجة هالة لطفي دكتورة هالة لطفي د هالة لطفي هانى لطفى ستار كابيتال هانى لطفى عبد الوهاب ستار كابيتال القبض على هانى لطفى ستار كابيتال هانى لطفى عبد الوهاب هانیه لطفی هانیه لطفی پور گلایه های کاپیتان پاس از کم لطفی ها!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها