freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364921/42  زمان: 22:29  1395/07/23  بازدید: 235

پدر ایسکو، هافبک جوان و خلاق رئال مادرید تاکید کرد که فرزند وی در ماه ژانویه تمایلی برای جدایی از رئال مادرید ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان امسال اخبار بسیار زیادی در رابطه با جدایی ستاره سابق مالاگا از رئال مادرید منتشر شد که در نهایت به سرانجام نرسید. اما با توجه به عدم استفاده زیدان از ایسکو در ترکیب ثابت، باز هم این شایعات زنده شده است. از یوونتوس و تاتنهام به عنوان جدی ترین مشتریان این هافبک 24 ساله نام برده شده است.

 

 

 

 

پدر ایسکو گفت: "علیرغم فشارهای موجود، می توانم به شما تضمین بدهم که ایسکو در رئال مادرید ماندنی خواهد بود و تا تابستان سال آینده امکان انتقال او به تیم های دیگر وجود ندارد".

 

ایسکو در فصل جاری تنها در یک دیدار رئال مادرید از ابتدا به میدان رفته است و زیدان معمولا بازیکنانی مثل مودریچ، تونی کروس و کاسمیرو را به او ترجیح می دهد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴:۱۷ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

فروشگاه ایسکو در زمستان گرم از در زمستان چگونه ارایش کنیم در زمستان بهاران آمد دانلود آهنگ در زمستان بهاران آمد دانلود سرود در زمستان بهاران آمد سرود انقلابی در زمستان بهاران آمد سرود در زمستان بهاران امد در زمستان چه بخوریم در زمستان چی بخوریم در زمستان چه چیزهایی بخوریم در زمستان چگونه لباس بپوشیم در زمستان چه رنگی بپوشیم در زمستان چه بکاریم در زمستان چه سبزی بکاریم در زمستان چی بکاریم چه گلی در زمستان بکاریم چه نوع سبزی در زمستان بکاریم در زمستان ذوق و اندیشه زمستان در راه است شعر زمستان در راه است سریال زمستان در راه است زمستانی سیاه در راه است امسال زمستان سختی در راه است بازی تاج و تخت زمستان در راه است منتفی شدن افزایش سن بازنشستگی منتفی شدن منتفی شدن استیضاح فانی منتفی شدن بارداری منتفی شدن افزایش قیمت مسکن مهر منتفی شدن استخدام نیروهای شرکتی منتفی شدن وام ازدواج منتفی شدن افزایش حقوق فرهنگیان منتفی شدن حق طلاق زوجه منتفی شدن طرح شبنم منتفی شد منتفی شد یعنی چه منتفی شدن افزایش قیمت مسکن مهر پردیس فروش ایسکو در زمستان منتفی شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها