freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364925/42  زمان: 22:48  1395/07/23  بازدید: 1,132

هریستو استویچکوف، ستاره سابق و بلغارستانی بارسلونا اذعان دشت که می دانست روزی پپ گواردیولا و رونالد کومان تبدیل به مربیان بزرگی می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، استویچکوف در دهه 90 با این دو بازیکن در بارسلونا همبازی بود. فردا منچسترسیتی و اورتون با هدایت گواردیولا و کومان به مصاف هم خواهند رفت.

 

 

 

 

استویچکوف گفت: "من می دانستم که این دو بازیکن روزی تبدیل به مربیان بزرگی خواهند شد. آنها کار خود را به خوبی انجام می دهند و سرمربیان موفقی هستند. بازیکنانی که همیشه به دنبال کسب بهترین نتایج هستند، همین ذهنیت را در دوران مربیگری نیز ادامه داده و تبدیل به افراد موفق می شوند.

 

رشد روزانه پپ را در بارسلونا شاهد بودم. او علاقمند به داشتن قدرت در زمین مسابقه و کنترل بر روی توپ بود. گواردیولا بسیار دقیق بود و به تمامی جزئیات توجه می کرد. من معتقدم که او همان روش را در دوران مربیگری خود نیز به کار می برد".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲:۵ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

می دانستم زمستان می آید می دانستم من چه میدانستم دوستی از کجا می دانستم مسافری کاش میدانستم چیست کاش می دانستم اگر می دانستم كاش مي دانستم چيست کاش میدانستم خبر مرگ مرا من چه میدانستم حمید مصدق کاش میدانستم چیست انچه از کاش میدانستم چیست آنچه شعر کاش میدانستم چیست کاش می دانستم چیست کاش می دانستم چیست آنچه از ای کاش می دانستم کاش قبل از ازدواج می دانستم کاش قدرت را می دانستم مادر مستند ای کاش می دانستم اگر می دانستم چه می خواهم اگر میدانستم این آخرین دقایقی است کاش میدانستم خبر مرگ مرا با تو می شوند می شوند به انگلیسی چگونه حامله می شوند چگونه باردار می شوند دهیاران استخدام می شوند آدمها عوض می شوند چاقالوها وارد می شوند ایرانیان مسلمان می شوند گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی چگونه حامله مي شوند چطور حامله مي شوند زنان چگونه حامله می شوند چگونه زنان حامله مي شوند حیوانات چگونه حامله می شوند خانمها چگونه حامله میشوند حیوانات چگونه باردار می شوند زنان چطور حامله می شوند زنان چگونه باردار می شوند ابرها چگونه باردار می شوند زنان چگونه باردار مي شوند مردان چگونه باردار می شوند زنها چگونه باردار می شوند اجسام چگونه باردار می شوند؟ آیا دهیاران استخدام می شوند دهیاران کی استخدام می شوند آدمها كه عوض مي شوند آدمها که عوض میشوند آدمها آنقدر زود عوض میشوند آدمها عوض می شود می دانستم گواردیولا و کومان موفق می شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها