freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


طبق تحقیقات جدید، ورزش کردن در حالت خشم و عصبانیت احتمال بروز اولین حمله قلبی را در افراد افزایش می دهد.

محققان با مطالعه بر روی بیش از ۱۲ هزار نفر دریافتند زمانیکه افراد همزمان عصبانی بوده و ورزش هم می کنند، ریسک بروز سکته قلبی در آنها سه برابر افزایش می یابد.

به گفته محققان، هیجانات یا فعالیت شدید و سنگین موجب افزایش فشارخون و ضربان قلب می شود و در نتیجه عروق خونی منقبض و تنگ می شوند. در مقابل، این وضعیت ممکن است موجب ایجاد لختگی خون و توقف جریان خون به سوی قلب شده و حمله قلبی اتفاق بیفتد.

در این مطالعه، محققان از بیماران دچار حمله قلبی پرسیدند که آیا یک ساعت قبل از بروز حمله قلبی عصبانی یا ناراحت بودند. همچنین در مورد فعالیت سنگین ورزشی شان هم در این مدت پرسش کردند.

تیم تحقیق از دانشگاه مک مستر کانادا دریافت به طور میانگین افراد دو برابر بیشتر بعد از انجام فعالیت فیزیکی شدید یا هیجانات احساسی شدید دچار حمله قلبی می شوند.

در مجموع ۱۴ درصد از شرکت کنندگان عنوان کرده بودند که یک ساعت قبل از بروز علائم حمله قلبی ورزش سنگین انجام داده بودند. همین تعداد مشابه نیز اعلام کرده بود که در آن حالت عصبانی یا خشمگین بوده اند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۵۴:۳۹ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

افراد عصبانی خصوصیات افراد عصبانی روانشناسی افراد عصبانی افراد را باید عصبانی کرد رفتار با افراد عصبانی برخورد با افراد عصبانی دلایل عصبانیت افراد عصبانیت افراد عکس افراد عصبانی ویژگی افراد عصبانی افراد را باید عصبانی کرد تا خوب شناخت افراد را باید عصبانی کرد تا افراد را بايد عصباني كرد تا خوب شناخت افراد را بايد عصباني كرد افراد را باید عصبانی کرد تا شناخت نحوه برخورد با افراد عصبانی رفتار با فرد عصبانی چگونه با افراد عصبانی رفتار کنیم رفتار با افراد عصباني برخورد با فرد عصبانی نحوه برخورد با فرد عصبانی با افراد عصبانی چگونه برخورد کنیم روش برخورد با افراد عصبانی علت عصبانیت افراد استامینوفن مرگبار شايعه استامينوفن مرگبار قرص استامینوفن مرگبار استامینوفن های مرگبار شایعه استامینوفن مرگبار هفت خطای مرگبار استراتژیک استامینیفون مرگبار واقعیت مرگبار است سینمایی واقعیت مرگبار است فیلم سینمایی واقعیت مرگبار است ورزش کردن افراد عصبانی مرگبار است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها