freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون حزب دموکراتیک خلق ها:
دستگیری سیاستمداران کرد آغاز دورانی خطرناک در ترکیه است
سرویس ترکیه- معاون حزب دموکراتیک خلق ها در سخنانی دستگیری سیاستمداران کرد ترکیه را خطری جدی برای کردهای این کشور در وضعیت کنونی برشمرد.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دجله، آیسل توگلوک، معاون حزب دموکراتیک خلق ها به همراه تعدادی از نمایندگان دیگر حزب و اعضای حزب مناطق دموکراتیک در اعتراض به دستگیری ها و یورش پلیس ترکیه به دفاتر و ساختمان های حزب دموکراتیک خلق ها در دیاربکر مصاحبه مطبوعاتی برگزار کردند. معاون HDP در این مصاحبه اعلام کرد: به عنوان اعضای این دو حزب، دستگیری های اخیر و فشارهایی که پلیس ترکیه علیه ما اعمال کرده است را یک وضعیت عادی نمی دانیم. رئیس جمهور ترکیه و نخست وزیر بارها حزب دموکراتیک خلق ها را به آغاز عملیات ها تهدید کرده بودند. نیروهای پلیس ترکیه هیچ سندی دال بر توجیه دستگیری سیاستمداران کرد ترکیه ندارند. حملاتی که به دفاتر احزاب صورت گرفته است در واقع تلاشی برای پیدا کردن مدارکی برای توجیه این دستگیری ها است. هر سیاستمداری که از این دو حزب دستگیر می شود در واقع نماینده ملت ترکیه است.
وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: دورانی که در آن قرار داریم عصری است که حزب عدالت و توسعه از آن به عنوان یک زبان، یک ملت و یک دولت یاد می کند. در طول تاریخ سیاستمداران کرد در ترکیه شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشته اند. حزب عدالت و توسعه و رئیس جمهور ترکیه باید این وضعیتی که فقط آینده ای تاریک برای این کشور به بار می آورد را به پایان برسانند.

کد مطلب: 116012  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۴  |  ساعت: ۱۰ : ۲۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰:۱۰ دیده شده : ۱۵۰بار نویسنده : admin

آغاز کرد بتمن آغاز کرد بتمن اغاز کرد اپارات فیلم بتمن آغاز کرد داستان دلبران آغاز کرد دانلود بتمن آغاز کرد چون سلیمان کرد آغاز بنا دانلود فیلم بتمن اغاز کرد دانلود بازی بتمن اغاز کرد دانلود فیلم بتمن اغاز کرد دوبله دانلود موسیقی فیلم بتمن اغاز کرد بازی بتمن اغاز کرد دانلود اهنگ بتمن اغاز کرد در ترکیه چه خبر در مرز ایران و ترکیه چه خبر است؟ در ترکیه پناهندگان ایرانی در ترکیه رومینگ ایرانسل ترکیه در کدام قاره است کشور ترکیه در کدام قاره است؟ ترکیه در کدام قاره واقع شده است؟ ترکیه جزو کدام قاره است ترکیه جز کدام قاره است؟ تركيه در كدام قاره است ترکیه کدام قاره است ترکیه مربوط کدام قاره است ترکیه مال کدام قاره است ترکیه جزع کدام قاره است ترکیه در ماه رمضان تركيه در ماه رمضان بلیط ترکیه در ماه رمضان رستوران های ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان 94 غذاهای ترکیه در ماه رمضان تورهای ترکیه در ماه رمضان تور ترکیه در ماه رمضان 93 شرایط ترکیه در ماه رمضان ترکیه در جنگ جهانی دوم تركيه در جنگ جهاني دوم نقش ترکیه در جنگ جهانی دوم ترکیه و جنگ جهانی دوم ترکیه جنگ جهانی دوم ترکیه در عید فطر ترکیه عید فطر عيد فطر در تركيه عید فطر در ترکیه چه روزی است تور ترکیه در عید فطر ترکیه عید فطر 94 سفر به ترکیه در عید فطر ترکیه در نوروز تور ترکیه در نوروز ترکیه نوروز 94 ترکیه نوروز 93 سفر به ترکیه در نوروز قیمت تور ترکیه در نوروز 93 دمای هوای ترکیه در نوروز قیمت تور ترکیه در نوروز کنسرت در ترکیه نوروز 94 اب و هوای ترکیه در نوروز ترکیه در عید قربان عيد قربان در تركيه عید قربان در ترکیه چه روزی است سفر به ترکیه در عید قربان ترکیه در محرم است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم دستگیری سیاستمداران کرد آغاز دورانی خطرناک در ترکیه است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها