freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می‌رسد توییتر نمی‌تواند تا پیش از کنفرانس مربوط به ارائه‌ی گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم خود، در مورد واگذاری این کمپانی تصمیم بگیرد، چراکه پس از گوگل، والت دیزنی و اپل، Salesforce نیز از قید تصاحب توییتر گذشت. فایننشال تامیز با انتشار گزارشی که برگرفته از سخنان مارک بنیوف، مدیرعامل سیلزفورس بود، بنیوف به این نکته اشاره کرده که توییتر گزینه‌ی مناسبی برای این کمپانی نیست.

با وجود عضویت جک دورسی، مدیرعامل توییتر در هیئت مدیره‌ی والت دیزنی، مطرح شدن نام این کمپانی به عنوان یکی از خریداران احتمالی توییتر چندان تعجب برانگیز نیست. با وجود کنار کشیدن والت دیزنی، این دو کمپانی همچنان همکاری نزدیکی را با یکدیگر دارند، بطوریکه می‌توان تصور کرد که والت دیزنی درصدد محکم کردن سرویس سرگرمی و ورزشی خود از طریق توییتر است. از جمله‌ی برندهای والت دیزنی در این دو حوزه می‌توان به ESPN و ABC اشاره کرد.

براساس شنیده‌ها مدیرعامل سیلزفورس از سوی سهامداران بازخواست شده است. سهامداران از مدیرعامل پرسیده‌اند که چرا یک کمپانی فعال در حوزه‌ی فروش نرم‌افزار باید در پی خرید یک کمپانی اینترنتی باشد.

توییتر در نظر دارد تا در مورد فروش تا ۲۷ اکتبر یا ۶ آبان که مصادف با انتشار گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی سوم این کمپانی است، تصمیم بگیرد. حال به نظر می‌رسد توییتر با توجه به کنار کشیدن همه‌ی خریداران، طی این مراسم دلایل استقلال و عدم فروش را تشریح خواهد کرد.

توییتر با وجود داشتن بیش از ۳۱۳ میلیون کاربر فعال ماهیانه، همچنان قادر به درآمدزایی از این تعداد کاربر بصورتی که باید نیست.

نظر شما در مورد آینده‌ی توییتر چیست؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸:۴۲ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin

Ceo Salesforce Ceo Salesforce.org Ceo Salesforce Foundation Ceo Salesforce Uk Salesforce Ceo Salary Salesforce Ceo Indiana Salesforce Ceo Net Worth Salesforce Ceo Resigns Salesforce Ceo Email Salesforce Ceo Book Vh V Speeds کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه مدیرعامل Salesforce تصاحب توییتر را رد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها