freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت اپل در وب سایت توسعه دهندگان خود به طور رسمی اعلام کرده که میزان استفاده از سیستم عامل iOS 10 در میان دستگاه های فعال به 54 درصد رسیده است.
این میزان براساس میزان کل آیفون، آیپد و آیپاد تاچ هایی بدست آمده که تا تاریخ هفتم اکتبر از اپ استور بازدید کرده اند. در همین راستا، اعلام شده که 38 درصد از کاربران هنوز از iOS 8 استفاده می کنند و 8 درصد باقی مانده نیز از iOS 7 یا پیش از آن استفاده می کنند.
اگرچه 54 درصد رقم خوبی به نظر می رسد، اما به نظر می رسد این نسخه از سیستم عامل موبایل اپل به اندازه نسخه های پیشین در بدست آوردن دل کاربران موفق نبوده است. جالب است بدانید تنها 4 روز پس از عرضه iOS 9، بیش از نیمی از کاربران اپل آن را دریافت کرده بودند.


در راستای رسم هر ساله اپل، تازه ترین نسخه از سیستم عامل موبایل این شرکت نیز چند بهبود در عملکرد دستگاه ها را با خود به همراه دارد. این در حالی است که منتقدین معتقدند هیچ یک از این بروزرسانی ها چندان بزرگ و مهم نیستند. شاید بتوان تاثیرگذارترین تغییر در این نسخه از iOS را فراهم کردن دسترسی برنامه نویسان متفرقه به سرویس Messages و Siri دانست.
میزان استقبال کاربران از این نسخه از iOS، کمتر از میزان تخمین زده شده از سوی شرکت های خصوصی تحلیلگر بازار بوده است. تا پیش از این گمان می شد که اکنون بیش از 67 درصد از کاربران این نسخه را نصب کرده اما بیانیه اپل عدد دیگری را نشان می دهد.
این تفاوت در آمار به خوبی بیانگر فاصله ای است که بین ارقام تخمینی و ارقام دقیق اعلام شده از سوی شرکت ها وجود دارد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲:۴۵ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها