freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری سی ان بی سی، ارنست مونیز، وزیر انرژی ایالات متحده در سخنرانی خود در دانشگاه کلمبیا به میزبانی مرکز سیاست انرژی جهانی گفت: من پیش‌تر اعلام کردم که روسیه باعث می‌شود تا به روی امنیت انرژی تامل بیش‌تری کنیم. متاسفانه آن‌ها باعث شده‌اند تا نسبت به مساله امنیت هسته‌ای نیز تفکر بیش‌تر کنیم.

اداره امنیت هسته‌ای ملی وزارت انرژی ایالات متحده عهده‌دار حفاظت از ایمنی و انسجام زرادخانه هسته‌ای این کشور است.

مونیز اضافه کرد که معتقد است باراک اوباما، رییس‌جمهور آمریکا دیدگاه درستی نسبت به تلاش در راه ایجاد جهانی عاری از تسلیحات هسته‌ای دارد اما وی گفت: کابینه بعدی با انتخاب‌های دشورای رو به رو خواهد شد زیرا امروز هیچ دلیلی وجود ندارد که به این موضوع فکر کند.

وزیر انرژی آمریکا ادامه داد: بنابراین پول هنگفتی برای نوین‌سازی بازدارنده هسته‌ای و بازاندیشی دقیق چگونگی استفاده از آن هزینه خواهد شد.

مونیز اضافه کرد که الحاق کریمه به روسیه و نفوذ ادامه‌دار به اوکراین از سال 2014، ایالات متحده و اروپا را وادار ساخته تا نسبت به سیاست انرژی صلح‌آمیز تجدید نظر کنند زیرا اتحادیه اروپا به شدت به واردات گاز طبیعی از روسیه وابسته است.

مونیز به اقدامات خاص مسکو که باعث تحریک ایالات متحده در بازنگری امنیت هسته‌ای‌اش شد، اشاره نکرد اما کرملین اخیرا اقداماتی را انجام داده که باعث نگرانی کاخ سفید شده است. در اوایل ماه جاری روسیه توافق کاهش میزان پلوتونیوم مازاد قابل استفاده در تسلیحات هسته‌ای با ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورد.

در همان هفته روسیه موشک‌هایی که قادر به حمل کلاهک‌های هسته‌ای هستند را در منطقه‌ای بین مرز لهستان و لیتوانی هر دو کشور عضو ناتو مستقر کرد. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که این فعالیت‌ها بخشی از تمرین عادی نظامی بودند.

اتحادیه اروپا و ایالات متحده با ادعای این که مسکو تمامیت ارضی و انسجام ارضی اوکراین را نقض کرده تحریم‌هایی را علیه تعدادی از افراد خاص روسی اعمال کرده‌اند و اقداماتی را برای تضعیف بخش‌های دفاعی، بانکی و انرژی این کشور در نظر گرفته‌اند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸:۷ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin

آمریکا در جنگ جهانی دوم امريكا در جنگ جهاني دوم نقش آمریکا در جنگ جهانی دوم تلفات آمریکا در جنگ جهانی دوم هواپیماهای امریکا در جنگ جهانی دوم آمریکا جنگ جهانی دوم رئیس جمهور آمریکا در جنگ جهانی دوم رئیس جمهور امریکا در جنگ جهانی دوم رئيس جمهور امريكا در جنگ جهاني دوم ناو هواپیمابر امریکا در جنگ جهانی دوم آمریکا در افغانستان امریکا در افغانستان Pdf سفارت امریکا در افغانستان جنایات امریکا در افغانستان جنایت امریکا در افغانستان جنگ امریکا در افغانستان سفارت امريكا در افغانستان ظلم امریکا در افغانستان اهداف امریکا در افغانستان سیاست امریکا در افغانستان امريكا دريس موقع امريكا دريس امريكا دردشه دردشه امريكا فيديو دردشه شات امريكا دردشه امريكا الصوتيه سفارت امريكا در ايران سفارت آمريکا در ايران سفارتخانه امريكا در ايران سفارت آمریکا در ایران مجازی سفارت آمریکا در تهران مجازی سايت مجازي سفارت امريكا در ايران سفارت مجازی آمریکا در ایران لاتاری سفارت امريكا در ایران اشغال سفارت امريكا در ايران بازگشايي سفارت امريكا در ايران صداي امريكا دري سفارتخانه مجازی آمریکا در تهران سایت مجازی سفارت آمریکا در تهران سفارت مجازی ایالات متحده آمریکا در تهران سايت سفارت مجازی آمریکا در تهران آدرس سفارت مجازی آمریکا در تهران درباره امریکا دردشة امريكا الكتابية دردشة امريكية كتابية امریکایی در خرم اباد کلیپ امریکایی در خرم اباد یک آمریکایی در خرم آباد اپارات امریکایی در خرم اباد توریست آمریکایی در خرم آباد می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید مونیز: روسیه موجب تجدیدنظر آمریکا در امنیت هسته‌ای‌اش می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۲۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها