freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364971/31  زمان: 12:30  1395/07/24  بازدید: 466

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که شعارهای علیه فاجعه هیلزبرو و مونیخ که هواداران لیوروپول و یونایتد علیه هم سر می‌دهند باید پایان یابد.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم لیورپول و منچستریونایتد روز دوشنبه در ورزشگاه آنفیلد به مصاف یکدیگر می‌روند.در سال‌های اخیر هواداران دو تیم شعارهایی علیه اتفاقات تلخی که برای تیم حریف رخ داده نیز ساخته اند و در بازی‌ها می‌خوانند. هواداران منچستریونایتد به تمسخر فاجعه هیلزبرو که طی آن 96 هوادار لیورپول درگذشتند پرداختند و لیورپولی ها نیز به فاجعه مونیخ که باعث کشته شدن 23 بازیکن و کادرفنی یونایتد شد. در حالی که دو باشگاه با انتشار بیانیه ای از هواداران خواستند از سر دادن شعار توهین آمیز علیه حریف خودداری کنند، حال مورینیو گفت که هواداران نباید علیه این دو فاجعه شعاری سر دهند.

 

او گفت:" در فوتبال تراژدی هایی وجود دارد، مثل یک دیداری که باختیم یا بازیکنی که اشتباهی در زمین کرد و می‌توان از این اتفاقات جوک ساخت. ولی فاجعه انسانی خیلی جدی تر است و فکر می‌کنم آخرین کاری که یک نفر با فاجعه انسانی باید انجام دهد این است که از آن در زمین فوتبال استفاده کند زیرا اینها تراژدی های بزرگی بوده اند. بنابراین اگر چنین چیزی در یک دیدار بزرگ فوتبال رخ دهد خیلی ناراحت خواهم شد و یک نکته بسیار منفی است."


مورینیو درباره حضور در آنفیلد گفت:" منتظر این بازی هستم زیرا همیشه از حضور در آنفیلد لذت می‌برم. به تعدد در این ورزشگاه پیروز شده ام و شکست خورده ام. بازی‌های بزرگی را برده ام، بازی های بزرگی را باخته ام بنابراین نمی‌توانم بگویم که دوست دارم به آنفیلد بروم زیرا همیشه موفق هستم زیرا این موضوع حقیقت ندارد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰:۱۸ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها