freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365022/34  زمان: 12:53  1395/07/24  بازدید: 16,460

در بازی ایران – کره جنوبی تیم کی روش به خوبی همانند دیدار با ازبکستان روزنه های نفوذ را به روی بازیکنان حریف بست بطوریکه حریف کمتر اجازه به خطر انداختن دروازه ایران را پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، البته بازیکن بلند قامت کره ای با تصمیم مربی این تیم به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد تا روی توپ های بلند دروازه ایران را با خطر جدی مواجه کند اما او دیر به زمین آمد و وقتی وارد میدان شد تا خود را پیدا کند و با مسیر دروازه ایران آشنا شود داور در سوت خود به علامت پایان بازی دمید.


بازیکن شماره 18 کره جنوبی متفاوت با دیگر بازیکنان این تیم است . او قامت بلندی دارد و می تواند روی توپ های هوایی اثر گذار بازی کند. هر چند بیشتر عادت کرده ایم تیم  های شرق آسیا را تیم های روی زمین ببینیم.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸:۴۸ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

دیر به انگلیسی دیر یا زود به انگلیسی ببخشید دیر شد به انگلیسی چرا دیر کردی به انگلیسی دير بهنام وسارة دير مار بهنام وسارة دیر به حرف آمدن کودک دير به حرف آمدن كودكان دير به حرف آمدن كودك علت دیر به حرف امدن کودکان علت دیر به حرف امدن کودک دیر به حرف امدن کودک دلیل دیر به حرف امدن کودکان دلایل دیر به حرف امدن کودک دیربه حرف امدن کودکان دیر به حرف آمدن بچه دیر به حرف آمدن بچه ها علت دیر به حرف امدن بچه دیر به دنیا آمدن نوزاد عوارض دیر به دنیا آمدن نوزاد علت دیر به دنیا امدن نوزاد دلیل دیر به دنیا امدن نوزاد دیر به خواب رفتن دیر به خواب رفتن کودکان دیر به خواب رفتن کودک علت دیر به خواب رفتن مشکل دیر به خواب رفتن مشکل دیر به خواب رفتن کودکان درمان دیر به خواب رفتن دلایل دیر به خواب رفتن دیر به حرف افتادن کودک دیر به حرف افتادن کودکان علت دیر به حرف افتادن کودکان علل دیر به حرف افتادن کودکان دیر به حرف افتادن بچه دیر به بلوغ رسیدن دیر به بلوغ رسیدن پسران دیر به بلوغ رسیدن پسر دیر رسیدن به سن بلوغ دیر به حرف آمدن کودکان غول کره‌ای دیر به زمین آمد(عکس)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها