freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365047/24  زمان: 13:28  1395/07/24  بازدید: 1,766

مرتضی پورعلی گنجی مدافع وسط تیم ملی در دیدار مقابل کره جنوبی بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، این مدافع سابق تیم های نفت و المپیک ایران که در ترکیب تیم ملی کاملا جا افتاده است در دومین بازی فوق العاده خود در تیم ملی نقش ویژه ای در بسته نگه داشتن دروازه ایران ایفا کرد. پورعلی در نبردهای هوایی حتی یک بار هم به مهاجمان حریف باج نداد و تمام دوئل ها را به نفع خود تمام کرد. او همچنین در هنگام ارسال ضربات ایستگاهی یکی از خطرناک ترین بازیکن ایران بشمار می آید.


پورعلی که در این تورنمنت در هنگام ضربات کرنر و ایستگاهی دو، سه بار فرصت گلزنی پیدا کرده هنوز موفق نشده تا گل خود را به ثمر برساند. او در بازی مقابل چین و در دیدار با کره موقعیت هایی داشت اما ضربات او با بدشانسی از کنار دروازه بیرون رفت تا چنین آه حسرت بر صورتش نقش ببندد. او احتمالا گلزنی بازیکنانی مثل محمد نصرتی یا رحمان رضایی را در مسابقات مقدماتی جام جهانی در دوره های قبل در ذهن دارد و دوست دارد مثل آنها نقش مستقیمی به صعود ایران به جام جهانی 2018 روسیه داشته باشد. ما هم امیدواریم که پورعلی گنجی در نهایت گل خود را برای تیم ملی به ثمر برساند کاری که قبلا یک بار آن را در ورزشگاه آزادی انجام داده است.

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳:۲۴ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

پورعلی گنجی پورعلی گنجی در پرسپولیس پورعلی گنجی در چین پورعلی گنجی اینستاگرام پورعلی گنجی و همسرش پورعلی گنجی اروپا پورعلی گنجی مصاحبه پورعلی گنجی ویکی پورعلی گنجی چین پورعلی گنجی در اروپا مرتضی پورعلی گنجی در پرسپولیس پورعلی گنجی پرسپولیس مرتضی پورعلی گنجی در چین غذای پورعلی گنجی در چین/ عکس گل پورعلی گنجی در چین پورعلی گنجی به چین رفت مرتضی پورعلی گنجی اینستاگرام مرتضی پورعلی گنجی و همسرش مصاحبه پورعلي گنجي مصاحبه پورعلی گنجی در استرالیا پورعلی گنجی ویکی پدیا پورعلي گنجي ويكي مرتضی پورعلی گنجی ویکی پدیا انتقال پورعلی گنجی به چین به دنبال رویاها به دنبال رویاها جورجیا به دنبال رویاها قسمت 18 به دنبال رویاها آهنگ به دنبال رویاها دانلود به دنبال رویاها قسمت اخر سریال به دنبال رویاها قسمت 1 به دنبال روياها سریال به دنبال رویاها فیلم به دنبال رویاها به دنبال دوری به دنبال زن صيغه اي به دنبال زن صيغه اي هستم به دنبال دوست دختر به دنبال دوست دختر هستم به دنبال دوست دخترم من به دنبال دوست دختر میگردم به دنبال یه دوست دختر دختر به دنبال دوست پسر به دنبال شماره دوست دختر به دنبال یک دوست دختر به دنبال یک دوست دختر خوب من به دنبال دوست دختر هستم به دنبال خوشبختی به دنبال خوشبختی فیلم کامل به دنبال خوشبختی ویل اسمیت به دنبال خوشبختی فیلم دانلود به دنبال خوشبختی فیلم به دنبال خوشبختی ویکی پدیا به دنبال خوشبختي سریال به دنبال خوشبختی فیلم به دنبال خوشبختی ویل اسمیت دانلود به دنبال خوشبختی به دنبال آرزوهایم خواهم رفت به دنبال آرزوهايم خواهم رفت جورجیا در به دنبال رویاها عکس جورجیا به دنبال رویاها بیوگرافی جورجیا به دنبال رویاها گل صعود ایران به جام جهانی گل صعود ایران گل صعود به جام جهانی 2006 گل صعود به جام جهانی گل صعود ایران به جام جهانی 2006 گل صعود ایران به جام جهانی 98 کلیپ گل صعود ایران به جام جهانی گل صعود ایران به جام جهانی 2014 دانلود گل صعود ایران به جام جهانی گزارش صعود گل زرد گزارش صعود به قله گل زرد پورعلی گنجی به دنبال گل صعود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها