freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیران شرکت خدمات رایانش ابری سیلزفورس خبر خرید توییتر را تکذیب کردند.

"مارک بنیوف،" مدیر اجرایی سیلزفورس، اخبار منتشر شده در مورد خرید توییتر از سوی این شرکت را تکذیب و اعلام کرد توییتر مناسب کارهای سیلزفورس نیست.

بنیوف در گفتگوی با نشریه تایمز گفت شرکت سیلزفورس هیچ برنامه‌ای برای خرید توییتر نداشته است. در هفته‌های اخیر خبرهایی در مورد احتمال این معامله منتشر شد و برخی تحلیل‌گران نیز چنین اقدامی را حرکتی نامناسب با فعالیت‌های تجاری سیلزفورس توصیف کردند.

"جک دورسی،" مدیراجرایی توییتر، با مشکلات متعددی از جمله کاهش تعداد کاربران، زیان سنگین مالی و از دست دادن توان رقابت با دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و اسنپ چت مواجه است. 

دورسی ناچار است اگر گزارش مالی سه ماهه بعدی توییتر که اواخر اکتبر منتشر می‌شود، ضعیف باشد درباره ادامه همکاری خود با این شرکت تجدیدنظر کند. 

توییتر در سال 2006 پایه‌گذاری شد و خیلی زود به شهرتی جهانی دست یافت. توییتر در سال‌هایی نه چندان دور موقعیتی منحصر به فرد و با نفوذ در اکوسیستم رسانه‌ای جهان ایفا می‌کرد. اما توییتر از همان روزهای نخست نیز با چالش‌های مدیریتی دست به گریبان بود و سپس به دلیل ناتوانی در ابداعات و ارائه محصولات جدید مورد انتقاد قرار گرفت. این اواخر هم از دست دادن کاربران توییتر به مشکلات این شرکت دامن زد.

هر سهم توییتر با 5 درصد سقوط در معاملات روز جمعه 16 دلار و 88 سنت ارزشگذاری شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹:۱ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها