freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک مسئله مهم و حل نشده در خصوص هوش مصنوعی و ربات این است که آن ها هنوز هم با وجود پیشرفت زیادی که در ساخت و طراحی شان صورت گرفته، اما در ارتباط برقرار کردن با انسان ها مشکل دارند، به این معنی که نمی توانند آن طور که دو انسان قادر به تعامل دوستانه هستند رفتار کنند و در نتیجه تنها برای اطلاعات به کار می آیند. البته نمی توان کار شرکت هایی همچون Fujitsu را بر روی ربات هایی که خیلی شبیه به انسان رفتار می کنند نادیده گرفت، اما با این حال هنوز این تفاوت حس می شود.

به نظر می رسد گوگل هم قصد دارد با دستیار صوتی جدیدش موسوم به Assistant همین روند را پیش ببرد. چرا که به تازگی اعلام شده که این غول فناوری از چندین کمپانی مختلف مانند Pixar و The Onion کمک گرفته و نویسندگانی را به استخدام خود درآورده تا شخصیت انسانی تری به پلتفرم دستیار خود ببخشد. همان طور که می دانید این دستار جدید در محصولات معرفی شده در کنفرانس 4 اکتبر گوگل وجود دارد؛ یعنی گوشی های هوشمند پیکسل و البته گوگل هوم.

اما شرکت هایی که گوگل از آن ها برای استخدام نویسندگان کمک گرفته چه فعالیتی انجام می دهند؟ بد نیست بدانید که Pixar بیشتر به جهت تولید فیلم های انیمیشنی جالب وخنده دار معروف است و کمپانی دیگر – The Onion – در زمینه ارایه مقالاتی با ماهیتی طنزگونه فعالیت می کند.

جالب است که با وجود تلاش های گوگل برای انسانی تر کردن این دستیار جدید، چرا نام آن مانند دستیار های صوتی رقیبش همچون سیری و الکسا، شباهتی به نام یک انسان ندارد! در هر صورت هنوز برای قضاوت عملکرد Assistant زود است و باید صبر کنیم و ببینیم تغییرات اعمال شده تا چه اندازه آن را تبدیل به یک دستیار با عملکردی کاملاً طبیعی و انسانی می کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳:۷ دیده شده : ۱۱۹بار نویسنده : admin

برای بهبود بخیه برای بهبود بخیه چه باید کرد برای بهبود بخیه زایمان طبیعی برای بهبود بخیه زایمان برای بهبود سریع بخیه برای بهبود جای بخیه غذا برای بهبود بخیه برای بهبود زخم بخیه تغذیه مناسب برای بهبود بخیه مواد غذایی برای بهبود بخیه برای بهبود زخم برای بهبود زخم سوراخ گوش برای بهبود زخم سزارین برای بهبود زخم تاتو برای بهبود زخم معده برای بهبود زخم سوختگی برای بهبود زخم چکار کنیم برای بهبود زخم چی بخوریم برای بهبود زخم دهان برای بهبود زخم بستر برای بهبود سرماخوردگی برای بهبود سرماخوردگی چه باید کرد برای بهبود سرماخوردگی چه کنیم برای بهبود سرماخوردگی کودکان براي بهبود سرماخوردگي برای بهبود سریع سرماخوردگی بهترین روش برای بهبود سرماخوردگی مواد غذایی برای بهبود سرماخوردگی راههایی برای بهبود سرماخوردگی برای بهبود سریع سرماخوردگی چه کنیم برای بهبود اسهال برای بهبود اسهال نوزاد برای درمان اسهال برای درمان اسهال چه بخوریم برای درمان اسهال چه باید کرد برای درمان اسهال و استفراغ براي درمان اسهال برای درمان اسهال چه کنیم برای درمان اسهال و دل پیچه برای درمان اسهال چی بخوریم برای بهبود سریع زخم جراحی بهبود سریع زخم جراحی برای بهبود تبخال چه کنیم برای درمان تبخال چه کنیم؟ براي درمان تبخال چه كنيم برای درمان سریع تبخال چه کنیم؟ برای درمان تبخال چکار کنیم برای درمان تبخال چه کنم برای درمان تبخال چیکار کنیم برای بهبود حالت تهوع برای درمان حالت تهوع برای درمان حالت تهوع چه باید کرد برای درمان حالت تهوع چه کنیم براي درمان حالت تهوع برای درمان حالت تهوع بارداری قرص برای درمان حالت تهوع راهی برای درمان حالت تهوع برای درمان حالت تهوع در دوران بارداری برای درمان حالت تهوع بارداری چه باید کرد برای بهبود ریه چه بخوریم برای درمان عفونت ریه چه بخوریم برای بهبود افتاب سوختگی برای بهبود سردرد چه کنیم برای درمان سردرد چه کنیم برای درمان سردرد شدید چه کنیم برای درمان سردرد چه کار کنیم برای درمان سردرد چکار کنیم تمهیدات گوگل برای بهبود عملکرد دستیار جدیدش

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها