freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از فارس مسعود رضائیان در خصوص پرونده خارجی بازیکن ملوان در برنامه لیگ 1 اظهار داشت: ما مکاتباتی را با شورای حل اختلاف فیفا و همچنین کمیته انضباطی داشته‌ایم که آنها اعلام کردند در صورت عدم پرداخت مطالبات این بازیکن جریمه، کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین تر باشگاه ملوان را تهدید می‌کند.

وی ادامه داد: ما این مسئله را با هیات مدیره باشگاه مطرح کردیم تا راهکارهایی را به دست آوریم به هر حال اشتباهاتی در عقد این قرارداد وجود داشت که یکی از آنها بستن قرارداد دو ساله بود. به هر حال با توجه به شرایط مالی که باشگاه دارد بهتر است هر چه زودتر مسئولان به این مسئله رسیدگی کنند تا کابوس شبانه این موضوع دست از سر باشگاه بردارد.

مدیرعامل باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: متاسفانه اشتباهات در بستن قرارداد زیاد بود بازیکن در هیچ جایی بازی نکرده بود و حتی به دنبال این بودیم که پس از ترک ملوان در کجا بازی کرده که حداقل این مسئله را بهانه کنیم تا بگوییم رضایتنامه وی صادر نشده است اما متاسفانه او در هیچ جای دیگر بازی نکرده است. او در مجموع دو سالی که در ملوان بوده 90 دقیقه برای تیم بازی کرده که قرارداد بالایی هم با او بسته شده است.

رضائیان در مورد اینکه چرا قرارداد سال اول این بازیکن 120 هزار دلار و در سال دوم 170 هزار دلار بوده گفت: متاسفانه قرارداد بالایی با او امضا شده در همان سال شیرین فراز کرمانشاه هم خواستار این بازیکن شده بود اما مبلغ 40 میلیون بابت او قصد داشت که پرداخت کند.

وی در مورد اینکه چه کسی قرار است این قرارداد را پرداخت کند گفت: ما صحبت هایی را با بازیکن داشته‌ایم و قصد داشتیم که با او مذاکره کنیم اما او به هیچ عنوان این مسئله را قبول نکرده و خواستار طلبش شده است. امیدوارم با حسن نیتی که مسئولان منطقه آزاد دارند از طریق آنها بتوانیم این نوع قرارداد را پرداخت کنیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱:۱۶ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin

بازیکنان خارجی ملوان دروازبان خارجی ملوان مربی خارجی ملوان راضی به رضای خدا راضی به رضای خدا بودن راضي به رضاي خدا راضی به رضای خداوند داستان راضی به رضای خدا راضی بودن به رضای خدا یعنی چه راضی ام به رضای خدا راضي ام به رضاي خدا چگونه راضی به رضای خدا باشیم اس ام اس راضی به رضای خدا حدیث در مورد راضی بودن به رضای خدا راضی بودن به رضای خداوند خدایا راضی ام به رضای تو راضی به انگلیسی از خود راضی به انگلیسی راضی بودن به انگلیسی راضی شدن به انگلیسی راضی به زحمت نیستم به انگلیسی راضی نبودن به انگلیسی کلمه راضی به انگلیسی معنی از خود راضی به انگلیسی راضی به قضای الهی راضی بودن به قضای الهی راضي به عبدالعزيز المنصور راضي به راضى بهمى راضى بهمى Mp3 راضي بهمي والنصيب راضي به كلمات راضي بنصيبي بهالدني راضي نشو به مردن غرورم راضی به قضا باش ای بنده حق راضی به قضا باش راضی به زحمت نیستم راضی به تقدیر راضی به تقدیر الهی رضائیان: بازیکن خارجی ملوان راضی به مذاکره نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها