freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تلاش‌های اوباما در آخرین روزهای حضور در کاخ‌سفید نتیجه‌بخش خواهد بود؟

برگزاری نشست لوزان با نشست اوباما و تیم امنیتی کاخ‌سفید برای بررسی گزینه‌های مختلف درباره بحران سوریه همزمان شده است.

نشست اوباما و تیم امنیتی کاخ‌سفید برای بررسی بحران سوریه
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، حسن حمزه، گزارشگر این شبکه در گزارشی گفت باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، چه گزینه هایی را درقبال سوریه در پیش خواهد گرفت؟ مأموریت اوباما در حالی که زمان بسیار کمی به پایان دوره ریاست جمهوری اش باقی مانده است، ساده به نظر نمی رسد اما از سه گزینه سخن گفته می شود که وی در دیدار با مشاوران ارشد خود در شورای امنیت ملی کاخ سفید آن را مطرح خواهد کرد. ولی باید دید وی کدام یک از این سه گزینه را برمی‌گزیند.

پل خلیفه، سردبیر نشریه «مگزین» گفت: «عملا در گزینه های پیش روی آمریکا در خصوص مسئله سوریه بن بست و تنگنا وجود دارد. از این رو به نظر من دولت آمریکا به رغم لفاظی هایی که در آستانه برگزاری نشست لوزان به منظور اعمال فشار انجام می دهد، فکر نمی کنم اقدام به اعمال فشار عملی و میدانی بکند چرا که ابزارهای این کشور برای اعمال فشار میدانی بسیار محدود است. به نظر من، بسیار مشکل و غیرمنطقی است که اوباما حتی اگر هم خودش بخواهد بتواند گام هایی را بردارد که دولت جدید آمریکا را در جنگ سوریه درگیر بکند.»

گزارشگر شبکه در ادامه افزود آمریکا در کنار حمله به پایگاه ها و انبارهای سلاح و مهمات ارتش سوریه و مسلح کردن گروه های تروریستی به سلاح های پیشرفته با اعلام رسمی مشارکتش در نشست های لوزان به منظور بررسی پرونده سوریه به طور مستقیم وارد عرصه مداخله در بحران سوریه شده است. ولی با توجه به آن که روسیه پایگاه های نظامی خود را در سوریه تثبیت کرده است باید دید این اقدامات آمریکا چه روندی پیدا خواهد کرد.

پل خلیفه گفت: «اوباما که در اوت سال 2013 جرأت نکرد به گزینه نظامی علیه سوریه متوسل شود بعید است در شرایط کنونی به سمت این گزینه برود.  بنابراین، هیچیک از تهدیداتی که می کند عملیاتی نخواهد شد به ویژه آن که لفاظی های آمریکایی ها با اقدامات ملموس و عملی روسیه مواجه شده است که از جمله این اقدامات روسیه می توان به استقرار سامانه های موشکی اس 300 در خاک سوریه و ناوگان عظیم دریایی این کشور در دریایی مدیترانه اشاره کرد. بنابراین آمریکا ممکن است دست به حملات نمادینی بزند که هیچ تأثیری در موازنه قوا در سوریه نخواهد داشت.»

گزارشگر شبکه در ادامه گفت واشینگتن پست انگیزه ها، علل و نتایج گزینه های مورد نظر دولت آمریکا در سوریه را به جلوگیری از فروپاشی گروه های مسلح مورد حمایت این کشور در شهر حلب و آتش بس در این شهر خلاصه کرده است. هدفی که اوباما دنبال وسیله ای برای تحقق آن است.

انتهای پیام//

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶:۵۱ دیده شده : ۲۷۲بار نویسنده : admin

نشست اوباما با روحانی نشست اوباما و روحانی نشست اوباما و نتانیاهو نشست خبری اوباما تیمز و پرلز تیمز و پرلز چیست تيمز و پرلز آزمون تیمز و پرلز چیست؟ آزمونهای تیمز و پرلز مطالعات تیمز و پرلز نتایج تیمز و پرلز تیمز پرلز نمونه سوالات تیمز و پرلز نمونه سوالات آزمون تیمز و پرلز تیم و گروه تیم و گروه در سازمان تیم و گروه در رفتار سازمانی تیم و گروه تفنگدار تیم و گروه Ppt تیم و گروه در مدیریت تیم و گروه کاری تعریف تیم و گروه فرق تیم و گروه تفاوت تیم و گروه در رفتار سازمانی تیمون و پومبا تيمون و پومبا تیمون و پومبا دوبله کارتون تیمون و پومبا اپارات تیمون و پومبا تیمون پومبا دانلود کارتون تیمون و پومبا دوبله فارسی دانلود کارتون تیمون و پومبا دانلود کارتون تیمون و پومبا دوبله دانلود کارتون تیمون و پومبا با دوبله فارسی تفاوت تیم و گروه در سازمان تفاوت تیم و گروه در سازمانها تفاوت تیم و گروه Ppt تیمم و وضو تيمم و وضو تیمم و وضو جبیره مراحل تیمم و وضو احکام تیمم و وضو تیمم وضو تیمم بدل از غسل و وضو تيمم وضوء اكبر تیمم به جای وضو و غسل تفاوت تیم و گروه در مدیریت تیمور و حافظ تيمور و حافظ تیمور لنگ و حافظ شیرازی تیمور حافظ دیدار تیمور و حافظ ماجرای تیمور لنگ و حافظ درباره سوریه درباره سوريه اخبار درباره سوریه درباره جنگ سوریه شعر درباره سوریه مداحی درباره سوریه خبر درباره سوریه درباره کردهای سوریه پیشگویی درباره سوریه درباره علویان سوریه سخنان هاشمي درباره سوريه آخرین اخبار درباره سوریه اخبار بی بی سی درباره سوریه جدیدترین اخبار درباره سوریه اخبار درباره ی سوریه اخبار تازه درباره سوریه اخبار روز درباره سوریه اخبار درباره تحولات سوریه اخبار مهم درباره سوریه تازه ترین اخبار درباره سوریه معلومات درباره جنگ سوریه مقاله درباره جنگ سوریه درباره جنگ امریکا با سوریه تحقیق درباره جنگ سوریه همه چیز درباره جنگ سوریه آخرین اخبار درباره جنگ سوریه نظر مراجع درباره جنگ سوریه شعر در مورد سوریه شعری درباره سوریه مداحی میثم مطیعی درباره سوریه خبر جدید درباره سوریه آخرین خبر درباره سوریه خبر تازه درباره سوریه پیشگویی نوستراداموس درباره سوریه نشست اوباما و تیم امنیتی کاخ‌سفید درباره سوریه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها