freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از تلاش این تیم برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ صحبت کرد.

سایت لیوارد هلند در مقدمه‌ای کوتاه درباره رضا قوچان نژاد نوشته است: مهاجم هیرنوین در هفته‌ای که گذشت تیم ملی ایران را در دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه همراهی کرد. قوچان‌نژاد در بازی برابر ازبکستان که با پیروزی یک بر صفر ایران به پایان رسید بیش از 60 دقیقه در زمین حضور داشت. او در دیدار با کره جنوبی در ورزشگاه آزادی تهران به میدان نرفت.

قوچان‌نژاد درباره حضور پرشور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه آزادی برای بازی برابر کره جنوبی گفت: از تجربه جدید حضور در ورزشگاه آزادی با حضور 100 هزار نفر از هواداران باز هم متعجب شدم. آنجا خانه تماشاگران پرشور و هیجان است.

مهاجم تیم ملی که پنجشنبه گذشته اولین تمرین خود را در هیرنوین پس از پایان دو بازی برابر ازبکستان و کره جنوبی انجام داد در ادامه گفت: در فوتبال نتیجه مهم است و ما با انسجام بازی می‌کنیم. می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم و هیچ چیز دیگری برای ما معنایی ندارد.

قوچان‌نژاد در خصوص بازی هفته نهم اردیویژه هلند برابر گرونیخن گفت: در هیرنوین به فکر بازی زیبا و تهاجمی هستیم و تیم گرونیخن هم می‌خواهد اراده تیمی خود را به ما تحمیل کند. این بازی برای من هیجان انگیز است، زیرا سابقه بازی در هر دو تیم هیرنوین و گرونیخن را دارم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۶:۳۱ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

بها جامعة القرويين به جامه به جامه درویشان می گویند ای جامه بخود پیچیده کاغذین جامه به خوناب محمد رضا به جامه کاغذین جامه به خوناب بشویم دانلود جامه به خوناب عربعلی به جامه ازجامه به جامه کربلایی مرتضی به جامه جامدادی به انگلیسی جامدادي به انگليسي جامدادی به زبان انگلیسی معنی جامدادی به انگلیسی ترجمه جامدادی به انگلیسی جامد به گاز حالت جامد به گاز تبدیل شدن جامد به گاز عمل تبدیل جامد به گاز مثال تبدیل جامد به گاز تغییر حالت جامد به گاز تبدیل حالت جامد به گاز مثال برای تبدیل جامد به گاز تبدیل جامدات به گازها تبدیل مواد جامد به گاز جامد به مایع تبدیل جامد به مایع مثال تبدیل جامد به مایع تبدیل روغن جامد به مایع تبدیل پارافین جامد به مایع تبدیل حالت جامد به مایع حالت جامد به مایع چگونگی تبدیل جامد به مایع تبدیل صابون جامد به مایع جامعه به انگلیسی جامعه ستیز به انگلیسی جامعه آماری به انگلیسی جامعه شناسی به انگلیسی جامعه مدنی به انگلیسی جامعه شناس به انگلیسی جامعه شناسی به زبان انگلیسی جامعه آماری به زبان انگلیسی معنی جامعه شناسی به انگلیسی معنی جامعه به انگلیسی جامع به انگلیسی جامع و مانع به انگلیسی مسجد جامع به انگلیسی امتحان جامع به انگلیسی طرح جامع به انگلیسی ترجمه جامع به انگلیسی دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی فرهنگ جامع انگلیسی به فارسی دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی برای کامپیوتر دانلود دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی معني جامدادي به انگليسي جامد به بخار تبدیل جامد به بخار نحوه صعود جهانی والیبال نحوه صعود والیبال جهانی 2014 نحوه صعود لیگ جهانی والیبال نحوه صعود لیگ جهانی والیبال 2014 نحوه صعود جام جهانی والیبال نحوه صعود لیگ جهانی والیبال 2015 نحوه صعود جام جهانی والیبال لهستان نحوه صعود جام جهانی والیبال 2014 نحوه صعود جام جهانی والیبال 2014 لهستان نحوه صعود لیگ جهانی والیبال2013 فدراسیون جهانی صعود های ورزشی لیگ جهانی صعود لیگ جهانی والیبال صعود از گروه لیگ جهانی والیبال صعود به مرحله بعد لیگ جهانی والیبال صعود لیگ جهانی والیبال صعود 2014 لیگ جهانی والیبال نحوه صعود لیگ جهانی والیبال نحوه صعود 2014 لیگ جهانی والیبال چند تیم صعود لیگ جهانی والیبال 2015 نحوه صعود لیگ جهانی والیبال صعود استرالیا نحوه صعودتیمهادرلیگ جهانی والیبال کنیم به انگلیسی ببینیم و تعریف کنیم به انگلیسی قوچان‌نژاد: می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۸۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها