freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی آرسنال اظهار کرد برای اینکه اسیر ویروس هواداران معترض آرسنال نشود باید در دیدار برابر سوانزی توپچی ها را به برد برساند.

به نقل از دیلی میرور، آرسنال امروز شنبه باید در هفته هشتم لیگ برتر برابر سوانزی به میدان برود. سوانزی بعد از نتایج ضعیفی که در این فصل متحمل شد، سرمربی خود را برکنار و باب بردلی آمریکایی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد.

آرسن ونگر درباره دیدار با سوانزی و تقابل با باب بردلی گفت: از بازی با سوانزی خاطرات خوبی ندارم. فصل قبل امتیازی که ما برابر سوانزی از دست دادیم، باعث شد تا شانس قهرمانی را از دست بدهیم. قبل از آن نیز به منچستریونایتد باخته بودیم. می خواهیم برای اینکه ویروس هواداران معترض به ما سرایت نکند، اینبار پیروز شویم. باب بردلی تجربه زیادی دارد. او یک تازه کار نیست و در جاهای مختلفی کار کرده و تجربه زیادی دارد. حضور او برای لیگ برتر هم خوب است چون لیگ برتر در حال شناخته شدن در آمریکاست. حضور یک آمریکایی در اینجا باعث می‎شود توجه بیشتری از آمریکا به سمت لیگ برتر بشود. در مجموع بردلی فاکتورهای لازم برای انجام کاری که از او خواسته شده است را دارد و فکر می‌کنم دوران خوبی در سوانزی داشته باشد. 

ونگر درباره وقفه بازی‌های باشگاهی به دلیل رقابت های ملی و تاثیر منفی احتمالی آن روی تیمش نیز گفت: در سال‌های قبل تاثیر منفی دیدارهای ملی روی رقابت های باشگاهی زیاد بود اما رفته رفته شرایط بهتر شد و چند وقتی است که نتایج تیم بعد از تعطیلات ملی تغییر کرده و بهتر نیز شده است. اگر به نتایج‎مان پس از وقفه بازی‎های ملی نگاه کنم، منفی نبودند. این تنها عامل تعیین کننده نیست. در یک لیگ دشوار بازی می‎کنیم و چیزی که اهمیت دارد این است که نشان بدهیم می‎توانیم به سطحی بالاتر برویم. هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد و هر چه زودتر روی اهداف‎مان متمرکز شویم، شانس بیشتری برای رسیدن به آنها داریم.

سرمربی فرانسوی درباره انتقادهایی که هواداران از این تیم دارند نیز عنوان کرد: هواداران حامی ما هستند. در سال 2016 چند بازی خارج از خانه را شکست خوردیم؟ تنها یک بازی برابر منچستریونایتد. این نشان از قدرت ما در این فصل دارد. اعتراض هواداران مثل یک ویروس است و خیلی زود در تیم پخش می شود. هواداران قسمت بسیار بزرگی از ورزش هستند و حق دارند خوشحال باشند ولی این را نیز باید در نظر گرفت همه در باشگاه به یک اندازه مسئول هستند. هم من به عناون مربی هم کادر مدیریتی و هم بازیکنان. هواداران باید خوشحال باشند و از بازی تیم لذت ببرند. این چیزی است که در حال حاضر به آن فکر می کنیم. نمایش خوب تیم در هفته های گذشته خیلی به ما کمک کرده است تا روحیه خوبی پیدا کنیم و بخواهیم پیشرفت خودمان را ادامه بدهیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۶:۳۳ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها