freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛سرمربی فولاد یزد پیش از بازی با سپیدرود رشت طی مصاحبه اختصاصی با عباس کلانتری خبرنگار خبرگزاری دی اسپورت  چنین گفت :
برای بازی در مقابل تیم صدرنشین سپیدرود رشت انگیزه زیادی داریم. شخصأ بی صبرانه در انتظار روبرو شدن با هواداران یزدی در استادیوم شهید نصیری یزد هستم. امیدوارم حال که تیم در مسیر نتیجه گیری قرار گرفته است هواداران نیز مارا تنها نگذارند . خوشحالم که پس از دوسال باردیگر در شهر خودم روی نیمکت می نشینم.
در مورد میزان آمادگی بازیکنان نیز باید بگویم خوشبختانه با دو نتیجه ی خوبی که در اراک و کرج گرفتیم ترس تیم فرو ریخته و از هیچ حریفی هراسی نداریم . تمرینات مطلوبی را پشت سرگذارده ایم و با شناخت کافی از تیم فنی سپیدرود پا به میدان خواهیم گذارد.

محمود امیری در مورد برطرف شدن مشکلات مالی تیم هم چنین گفت :
اعتقاد دارم باید به قول های خود نسبت به بازیکنان پایبند باشیم البته ترجیح می دهم تا پس از بازی فردا تمام تمرکزمان روی مسابقه باشد . همین قدر بدانید که مجموعه کادر و بازیکنان با سعه صدر در انتظار عملی شدن وعده های مسئولان محترم هستند . ضمن اینکه در جریان هستیم که این عزیران هم نهایت تلاش خود در راه رفع شدن مشکلات مالی را به کار گرفته اند .

پس از این صحبت ها امیری باردیگر گریزی به بازی فردا زد و گفت : فکر میکنم هواداران یزدی نیز به مانند بازیکنان تیم به این باور رسیده اند که فولاد دیگر برای هیچ حریفی زنگ تفریح نیست . با یاری خداوند و حمایت هوادارانمان می خواهیم دومین شکست سپیدرود را رقم بزنیم .
امیری در مورد سیستم تدافعی تیمش نیز چنین اعتقادی دارد : زمانی که تیم را تحویل گرفتم فولاد در چند بازی متوالی شکست خورده بود ازطرفی ما سه بازی خارج از خانه را پیش روی داشتیم به همین جهت ترمیم ساختار دفاعی تیم را در دستور کار قرار داردم و این که در سه بازی متوالی لیگ و حذفی فقط یک گل آن هم روی ضربه ایستگاهی دریافت کرده ایم خود نشانه ای از پیشرفت می باشد . البته به طور حتم تاکتیک ما در بازی های خانگی تغییر خواهد کرد هرچند معتقدم برای پیروز شدن ابتدا باید دروازه مان را بسته نگاه داریم . خوب دفاع کردن و گل نخوردن هنر است همانطور که تیم ملی ما امروز با تکیه بر اقتدار سیستم دفاعی اش بهترین تیم آسیاست.

امیری حرفهایش را اینطور به پایان برد :ضمن آرزوی قبولی عزاداری های هم استانی های عزیز دست یاری به سوی تمامی اهالی فوتبال و تماشاگران یزدی دراز میکنم و انتظار دارم حال که بروبچه های فولاد یزد بی چشم داشت و با تعصب  به جنگ رقبا می روند آن ها نیز ما را تنها نگذارند تا در کنار هم برای سربلندی فوتبال یزد قدم برداریم.
تشکر ویژه ای هم از اصحاب رسانه بخصوص  سایت بسیار خوب و مرجع دی اسپورت دارم . یاعلی

خبرنگار:عباس کلانتری


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲:۲۸ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

R H Fisheries R H Fisheries Shropshire R H Fitness R H Fitness And Tanning H&r Block Fitness Center R.u.s.h Fitness Nyc R.u.s.h. Fitness 24 H R Fitness H R - Fitness Club Lda H R Fitness Alverca R H Fibreboard R H Fiberboard R H Fine Wines Liverpool Rh Fitness And Tanning Pooler Ga R H Fitness Pooler Ga میدان مینودر قزوین عکس میدان مینودر قزوین نقشه میدان مینودر قزوین میادین میوه و تره بار ميادين ميوه و تره بار تهران ميادين ميوه و تره بار میادین میوه و تره بار شهرداری میادین میوه و تره بار اصفهان میادین میوه و تره بار مشهد میادین میوه و تره بار کرج ميادين ميوه و تره بار شهرداري تهران میادین میوه و تره بار در تهران میادین میوه و تره بار تهران آدرس میدان مین میدان مینا میدان مینودر میدان مینا تهران میدان مینی سیتی میدان مین عملیات رمضان میدان مین احسان مقدم میدان مین عراق میدان مین فکه میدان میوه تهران ميدان ميوه تهران میادین میوه تهران ميادين ميوه تهران میدان میوه وتره بار تهران میادین میوه وتره بار تهران ميدان ميوه و تره بار تهران میدان میوه وتره بار مرکزی تهران قیمت میوه در میدان میوه تهران میدان مرکزی میوه تهران میدان میشان همدان پناهگاه میدان میشان تخریب میدان میشان میادین میوه میادین میوه وتره بار در میدان میمانم در میدان میمانم میثم مطیعی صوتی در میدان میمانم تا نفس آخرم صوتی در میدان میمانم تا نفس آخرم تصویری در ميدان ميمانم در ميدان ميمانم تا نفس آخرم دانلود در میدان میمانم مداحی در میدان میمانم میثم مطیعی مداحی در میدان میمانم آهنگ در میدان میمانم در میدان میمانم میثم مطیعی دانلود مداحی در میدان میمانم میثم مطیعی دانلود نوحه در میدان میمانم میثم مطیعی دانلود اهنگ در میدان میمانم میثم مطیعی دانلود مداحی در میدان میمانم تا نفس آخرم میثم مطیعی کلیپ در میدان میمانم میثم مطیعی در میدان میمانم از میثم مطیعی آهنگ در میدان میمانم میثم مطیعی در میدان می مانم دانلود دانلود در میدان میمانم میثم مطیعی دانلود در میدان می مانم تا نفس آخرم دانلود مداحی در میدان می مانم دانلود مداحی در میدان میمانم تا نفس آخرم دانلود آهنگ در میدان می مانم دانلود نوحه در میدان می مانم دانلود آهنگ در میدان می مانم تا نفس آخرم دانلود مداحی در میدان میمانم از میثم مطیعی دانلود کلیپ در میدان می مانم سینما میلاد میدان شهدا سینما میلاد میدان شهدا تهران سینما ملت میدان شهدا سينما ملت ميدان شهدا سانس سینما میلاد میدان شهدا برنامه سینما ملت میدان شهدا شماره تلفن سینما میلاد میدان شهدا سایت سینما ملت میدان شهدا برنامه های سینما میلاد میدان شهدا سینما پردیس ملت میدان شهدا رویم را برمیگردانم رویم سیاه حج میرویم کج میرویم چرا حج میرویم به حج میرویم شعر حج میرویم چرا به حج میرویم ما به حج میرویم دلخوشیم که حج میرویم ابومحمد رویم رویم بغدادی رویم بن احمد رويم بن أحمد رویم نشد سیه رویم میدان میشان حج میرویم امیری:مشکلاتی هست امابا تمام قوا به میدان می رویم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها