freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی مقابل ماشین سازی اظهار داشت: همان طور که ما پیش بینی می کردیم بازی بسیار سختی بود ولی ما هدفی جز برد دراین بازی نداشتیم و به هدف خود رسیدیم و خدا را شکر با تلاش بازیکنان به سه امتیاز بازی دست پیدا کردیم.

وی افزود: ما امروز بسیار متفاوت بازی کردیم و در نیمه اول به چند بازیکن جوان بازی دادم. توانستیم با این بازیکنان به نتیجه برسیم و در ادامه بازی با تعویض هایی که داشتیم موفق شدیم بازی را در دست بگیریم و به گل برسیم. ولی تیم ماشین سازی بازیکنان خوبی دارد و با این باخت چیزی از ارزشهای این تیم کم نشده است خیلی خوشحالیم که توانستیم مقابل تیم قدرتمند ماشین سازی به پیروزی برسیم. ما همیشه مقابل حریفان خود فوتبال تهاجمی بازی می کنیم تا هواداران از بازی ما لذت ببرند و امروز با بازی خوبی که داشتیم توانستیم هواداران خود را راضی کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: آنالیزی که از ماشین سازی داشتیم می دانستیم که این تیم چطور بازی می کند و برنامه ریزی کرده بودیم تا به نتیجه برسیم که موفق شدیم. با توجه به نقطه ضعف های این تیم به گل رسیدیم. : با توجه به طرز بازی ماشین سازی توانستیم سه امتیاز را بگیریم. 

پورموسوی در پایان گفت:ما از مسئولان استان انتظار داریم تا تیم مان را حمایت کرده و مشکلات مان را حل کنند. ما مشکلات زیادی داریم و امیدواریم با حمایت مسئولان حل شوند. همه هم استانی های ما باید برای تیم ما تلاش کنند تا این تیم به جایگاه اصلی خود برگردد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷:۴۳ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها