freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در حال حاضر اپل واچ می تواند کاربر را با تماس پوستی شناسایی کند. بدین ترنیب تا زمانی که ساعت روی مچ کاربر بسته باشد، ساعت آن شخص را کاربر دانسته و بطور خودکار با این فرض به کار خود ادامه می دهد. از همین روش نیز برای شناسایی افراد در هنگام پرداخت از طریق اپل واچ استفاده می شود.
این روش دقیقا مشابه استفاده از شناسه لمسی یا تاچ آی دی نیست، اما از آنجایی که قراردادن یک سنسور اثرانگشت در اپل واچ با توچه به ابعاد آن عملی نیست، چه راهکار دیگری در اختیار اپل است؟ با توجه به پتنتی که اخیرا به دست AppleInsider افتاده، به نظر می رسد که اپل در فکر استفاده از الگوهای عروقی برای تعیین هویت کاربران است. در ادامه با تک شات همراه باشید.
در این پتنت به چگونگی استفاده از یک سنسور سنجش نبض اشاره شده که می تواند برای شناسایی ویژگی های بیومتریک عروق کاربر استفاده شود و از هویت کاربر اطمینان کسب کند. با معرفی چنین ویژگی، اپل می تواند از وابستگی اپل واچ به آیفون بکاهد.
البته ایده استفاده از مشخصات عروقی برای تعیین هویت ایده جدیدی نیست. اخیراً و در نمایشگاه CEATEC2016 ژاپن، کمپانی Fujitsu از فناوری اسکن عروق کف دست رونمایی کرد، فناوری که می تواند هویت کاربران را در پرداخت های موبایلی تایید کند. اما با توجه به اینکه ایده اپل فعلا فقط یک پتنت است نمی توان به اجرایی شدن آنها در اپل واچ های آینده خیلی اطمینان داشت.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰:۱۲ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

اپل واچ های کپی کاربردهای آینده Rfid کاربرد آینده استمراری اینده شیمی کاربردی آینده شغلی شیمی کاربردی اینده رشته شیمی کاربردی آینده کاری شیمی کاربردی اینده ی شغلی شیمی کاربردی اینده شغلی رشته ی شیمی کاربردی اینده ی شیمی کاربردی اینده شغلی کارشناسی شیمی کاربردی اینده شغلی ارشد شیمی کاربردی آينده شغلي شيمي كاربردي معرفی رشته شیمی کاربردی معرفي رشته شيمي كاربردي معرفی رشته ی شیمی کاربردی معرفی رشته کارشناسی شیمی کاربردی معرفی رشته شیمی کاربردی پیام نور آینده شغلی ریاضی کاربردی آینده شغلی رشته ریاضی کاربردی آینده شغلی رشته ریاضیات کاربردی کاربرد آینده پژوهی کاربردهای آینده پژوهی آینده رشته ریاضی کاربردی معرفی رشته ریاضی کاربردی معرفی رشته ی ریاضی کاربردی معرفی رشته ریاضی کاربردی کارشناسی معرفی رشته ریاضی کاربردی ارشد معرفی رشته ریاضی کاربردی کارشناسی ارشد را از ازموده را ازمودن خطاست هوا را ازمن بگیر کاندوم را از کجا بخریم؟ آووکادو را از کجا بخریم سیگارم را از پنجره میتکانم ادب را از که آموختی پارافین را از کجا بخریم رفاقت را از گرگ بیاموز لانولین را از کجا بخریم آزموده را آزمودن خطاست آزموده را آزمودن خطاست شعر آزموده را آزمودن خطاست یعنی چه آزموده را آزمودن خطاست معنی آزموده را آزمودن خطاست به انگلیسی آزموده را آزمودن خطاست به چه معناست آزموده را آزمون خطاست مفهوم آزموده را آزمودن خطاست معني ازموده را ازمودن خطاست انشاء آزموده را آزمودن خطاست هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا را از من بگیر نامجو هوا را ازمن بگیر خنده ات هوا را ازمن بگیر اما شعر هوا را ازمن بگیر هوا را ازمن بگیر اما لبخندت را نه هوا را ازمن بگير پس هوا را از من بگیر دانلود هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر،خنده ات را نه آووکادو از کجا بخریم ادب را از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی؟گفت ازبی ادبان ادب از که آموختی ادب از که اموختی از بی ادبان ادب از که اموختی گفت ازبی ادبان ادب از که اموختی طنز ادب از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی از بی ادبان یعنی چه انشا ادب از که آموختی پارافین از کجا بخریم پارافین ژله ای را از کجا بخریم لانولین از کجا بخریم مشخصات روی لاستیک مشخصات روی لاستیک ماشین مشخصات روی لاستیک چیست مشخصات روی لاستیک بارز مشخصات روي لاستيك مشخصات روي لاستيك خودرو مشخصات درج شده روی لاستیک مشخصات فنی روی لاستیک مشخصات حک شده روی لاستیک مشخصات درج شده بر روی لاستیک مشخصات روی پاکت نامه مشخصات روی جلد پایان نامه مشخصات روی تایر مشخصات روی تایر خودرو مشخصات روی کنتاکتور مشخصات روی روغن موتور مشخصات روی کابل مشخصات روی لنز دوربین مشخصات روی چوب ماهیگیری مشخصات روی پلاک کنتاکتور مشخصات روی فیوز مینیاتوری مشخصات روی لاستیک خودرو مشخصات روی تایر ها مشخصات نوشته شده روی کابل می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر مشخصات روی اپل واچ‌های آینده کاربر را از روی مشخصات عروقی شناسایی می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها