freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آخرین بروزرسانی مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل Photos چهار حقه جدید را برای کاربران به ارمغان آورده است. در یک پست وبلاگی که امروز منتشر شد، از حضور چهار قابلیت جدید برای این سرویس مطلع شدیم که ساده ترین آنها، تشخیص اتوماتیک تصاویر کج است و این قابلیت به شما اجازه می دهد به تصحیح تصاویر با کادر بندی نامناسب بپردازید.
علاوه بر اصلاح تصاویر کج، دو قابلیت دیگر نیز برای تشخیص چهره در این بروزرسانی جای گرفته اند. در عین حال که چهره افراد در تصاویر جدید شما تشخیص داده خواهد شد، گوگل Photos خاطرات قدیمی و مشترک با همان افراد را در تصاویر قدیمی کشف کرده و آنها را به شما پیشنهاد می دهد. علاوه بر این گوگل Photos می تواند بهترین تصاویر از یک موضوع تکراری را انتخاب کند و آنها را در قالب یک حلقه فیلم نمایش دهد.
در مجموع این دستیار هوشمند می تواند یک سری از تصاویر مشابه را متحرک کند و حتی در حال حاضر قادر است بخش هایی از یک ویدیو را نیز تکرار کند و به صورت مداوم آنها را نمایش دهد.
هم اکنون تمامی کاربران می توانند این قابلیت های جدید را در اندروید، iOS و نسخه وب این اپلیکیشن مشاهده کنند اما اگر آنها را امتحان کردید و تمایلی به استفاده از این قابلیت های جدید نداشتید، می توانید به بخش تنظیمات رفته و گروه بندی چهره ها و یا  دستیار را غیر فعال کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲:۱۵ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

گوگل Photos شما را شما را دوست دارم شما را از خدا بهتر شما راح حبيب قلبي شما را در جهنم رادیو شما 93.4 رادیو شما آنلاین راديو شما دبي رادیو شما امارات من شما را دوست دارم من شما را دوست دارم Meaning من شما را دوست دارم Pronunciation من شما را دوست دارم بیش از حد من شما را دوست دارم Say من شما را دوست دارم خیلی من شما را دوست دارم بیشتر Translation من شما را دوست دارم من شما را دوست دارم Deutsch خدا را می شناسم از شما بهتر خدا را مي شناسم از شما بهتر دانلود خدا را می شناسم از شما بهتر شما راح حبيب قلبي Mp3 شمه راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي Mp3 اغنية شما حمدان راح حبيب قلبي كلمات تحميل اغنية شما حمدان راح حبيب قلبي شما حمدان راح حبيب قلبي فور شيرد شما حمدان راح حبيب قلبي كلمات شما حمدان راح حبيب قلبي صوت العرب شما را در جهنم خواهد سوخت شما را در جهنم خواهد سوخت перевод شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать песню شما را در جهنم خواهد سوخت – So شما را در جهنم خواهد سوخت – скачать бесплатно شما را در جهنم خواهد سوخت перевод песни راديو شما 93.4 دانلود رادیو شما 93.4 پخش زنده رادیو شما 93.4 دانلود رایگان رادیو شما 93.4 دانلود رادیو شما 93.4 برای اندروید رادیو صبح جمعه با شما+آنلاین فركانس راديو شما دبي رادیو شما دبی 93.4 رادیو شما دبی انلاین راديو سما دبي رادیو شما در امارات می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر گوگل Photos حتی ویدیوهای شما را نیز متحرک می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها