freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365137/42  زمان: 18:50  1395/07/24  بازدید: 381

بایرن مونیخ نتوانست در خانه فرانکفورت از پس این تیم 10 نفره برآید و با نتیجه تساوی 2-2 متوقف شذ.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن در حالی در خانه فرانکفورت به مصاف این تیم می رفت که بعد از تساوی خانگی هفته گذشته برابر کلن، به سه امتیاز این بازی نیاز مبرمی داشت. بازی با برتری شاگردان آنچلوتی آغاز شد و این تیم در دقیقه 7 می توانست با همکاری مولر و کیمیچ به گل برسد که این امر محقق نشد.

 

اما بایرن برای رسیدن به گل برتری خیلی صبر نکرد و در دقیقه 11 روی حرکت آرین روبن به گل برسد. این وینگر با تجربه هلندی روی همکاری داوید آلابا و هوملس و ارسال از جناح چپ، با گذشتن از سد مدافع حریف موفق شد با ضربه ای دقیق گل اول بایرن را به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

بعد از به ثمر رسیدن گل، فرانکفورت سعی بر گرفتن جریان بازی و ایجاد موقعیت داشت که در این امر ناتوان بود. در دقیقه 32، هجوم بازیکنان میزبان با دفع توپ دیدنی بواتنگ همراه بود تا دروازه نویر تهدید نشود. 2 دقیقه بعد، عکس العمل زیبای نویر در برابر ضربه مه یر مانع فرو ریختن دروازه بایرن شد. در دقیقه 40، نفوذ زیبای کینگزلی کومان از سمت چپ و ضربه محکم او از پشت محوطه جریمه با کمترین اختلاف از روی دروازه فرانکفورت به بیرون رفت.

 

 

 

 

 

فشارهای فرانکفورت بالاخره در دقیقه 43 جواب داد و این تیم با ضربه دقیقه هوستی به گل رسیبد. حرکت بازیکنان تیم میزبان از میانه میدان با اشباه عجیب بواتنگ همراه بود و ضربه ای دقیق هوستی از سمت چپ محوطه جریمه از زیر دستان نویر عبور کرد تا فرانفورت بازی را به تساوی کشانده و دو تیم با همین نتیجه به رختکن بروند.

 

بایرن نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه 48 می توانست توسط کیمیچ به گل برسد که ضربه این بازیکن جوان تبدیل به گل نشد. در دقیقه 62، هاردکی سنگربان فرانکفورت در دو صحنه عکس العمل های بی نظیری از خود نشان داد. ابتدا هاردکی ضربه روبن را دفع کرد و چند لحظه بعد نیز روی حرکت هوملس عکس العمل نشان داد اما بالاخره دروازه فرانکفورت روی همکاری پاس هوملس و ضربه زمینی کیمیچ به گوشه دروازه گشوده شد تا بالاخره بایرن در دقیقه 62 به گل برسد. 3 دقیقه بعد، هوستی زننده گل فرانکفورت با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار تیم میزبان سخت تر شود. در دقیقه 74، لواندوفسکی می توانست روی همکاری با مولر برای بار سوم دروازه فرانکفورت را باز کند که این امر محقق نشد.

 

اما در دقیقه 78 باز هم فرانکفورت به گل رسید. روی یک نفوذ ار جناح راست توپ در مقابل فابیان قرار گرفت و او نیز با سینه خود توپ را وارد دروازه بایرن کرد تا میزبان 10 نفره باز هم بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه، باز هم شاگردان آنچلوتی تلاش کردند تا گل برتری را به ثمر برسانند اما در این راه توفیقی نداشتند تا بایرن برای دومین هفته متوالی متوقف شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶:۱۳ دیده شده : ۱۰۸بار نویسنده : admin

در پشت پردهای انقلاب در پشت پردهای انقلاب جلد دوم در پشت پردههای انقلاب در پشت چارچرخه فرسوده ای در پشت چارچرخه ی فرسوده ای در پشت پشت در خبری نیست پشته در ساختمان داده پشتیبانی در امداد پشته در C++ پشتونها در افغانستان پشت در رو ننداختی ننه پشت در خبري نيست فیلم پشت در خبری نیست دانلود فیلم پشت در خبری نیست داستان فیلم پشت در خبری نیست دانلود فیلم سینمایی پشت در خبری نیست نقد فیلم پشت در خبری نیست فیلم ایرانی پشت در خبری نیست پشته در ساختمان داده ها پشته در ساختمان داده C++ آموزش پشته در ساختمان داده برنامه پشته در ساختمان داده کاربرد پشته در ساختمان داده پشته ساختمان داده صف و پشته در ساختمان داده کاربردهای پشته در ساختمان داده مبحث پشته در ساختمان داده پشتیبانی در امداد و نجات پشتیبانی در امداد و سوانح پشتیبانی امداد پشتیبانی در عملیات امداد و نجات پشتیبانی در عملیات امدادی جزوه پشتیبانی در امداد اهمیت پشتیبانی در امداد کتاب پشتیبانی در امداد پشتیبانی در عملیات امداد برنامه پشته در C++ کلاس پشته در C++ تعریف پشته در C++ کد پشته در C++ پشته ها در C++ پشته C++ پیاده سازی پشته در C++ صف و پشته در C++ تاريخ پشتونها در افغانستان تاریخ پشتونها در افغانستان زوال پشتونها در افغانستان نفوس پشتونها در افغانستان تاریخچه پشتونها در افغانستان نقش پشتونها در افغانستان دانلود پشت در رو ننداختی ننه دانلود اهنگ پشت در رو ننداختی ننه معین ایستگاه راه آهن فرانکفورت ایستگاه عظیم راه آهن فرانکفورت ایستگاه قطار فرانکفورت توقف بایرن در پشت ایستگاه فرانکفورت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها