freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چت‌روبات‌های جدیدی که با اتکا بر هوش مصنوعی به کاربران در یادگیری زبان‌های خارجی کمک می‌کنند و همچنین از تکنیک‌های ویژه‌ای برای هوشمندانه‌تر کردن فرآیند یادگیری زبان استفاده می‌کند به پلتفرم Duolingo افزوده شدند.

Duolingo پلتفرم رایگان محبوب یادگیری زبان‌های خارجی که امروزه به وفور از سوی زبان‌آموزان مورد استفاده قرار گرفته و بر پایه پلتفرم iOS عمل می‌کند، به قابلیت‌های جدیدی تجهیز شده است. امروزه بازار چت‌روبات‌هایی که به کاربران کمک می‌کنند زبان‌های خارجی را بدون آن‌که هزینه‌های گزافی بابت کلاس‌های زبان پرداخت کنند به شدت مورد استقبال قرار گرفته‌اند. کاربران برای آن‌که سطح مهارت‌های خود در یک زبان را افزایش دهند می‌توانند متون مورد نظر خود را در برنامه وارد کرده و پاسخ را به زبانی که در حال یادگیری آن هستند دریافت کنند. با این تکنیک کاربران قادر خواهند بود مهارت‌های زبانی خود را افزایش دهند. این تکنیک سه ویژگی مثبت دارد. اول آن‌که آموزش افراد مبتدی با تومنینه انجام می‌شود، هیچ عامل انسانی درباره افراد قضاوت نخواهد کرد و در نهایت بازرسی کلمات و جملات بر مبنای تقاضای زبان‌آموز انجام می‌شود.

چت‌بات‌ها سرویس‌هایی هستند که شما از طریق یک واسط چت شبیه به پیام‌رسان فیس‌بوک با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنید. آن‌ها یکی از دستاوردهای مفید دنیای فناوری به شمار می‌روند. امروزه مردم از برنامه‌های پیام‌رسان بیش از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. این بدان معنا است که طراحان به طور فزاینده‌ای چت روبا‌ت‌ها را با محوریت نیازهای کاربران توسعه خواهند داد تا بتوانند طیف گسترده‌ای از سرویس‌ها را به کاربران ارائه کنند. شرکت‌های بزرگی همچون فیس‌بوک و مایکروسافت سعی می‌کنند سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی روی این فناوری‌ها انجام دهند، به طوری که در نهایت زیرساخت ساده‌تری در اختیار طراحان قرار دهند تا چت‌روبات‌ها را طراحی کنند. گوگل نیز یک دستیار مجازی را در ارتباط با چت‌روبات طراحی کرده است که از ویژگی‌های اصلی گوشی جدید این شرکت به شمار می‌رود.

چت‌روبا‌ت‌ها به توجه بیشتری نیاز دارند

با این وجود نباید از این نکته غافل شویم که چت‌روبات‌ها اگر به حال خود رها شوند و هیچ‌گونه نظارت دقیقی بر آن‌ها اعمال نشود، ممکن است، مخرب نیز باشند. به‌طور مثال در ماه مارس مایکروسافت چت‌روبات خود موسوم به Tay را در اختیار همگان قرار داد. اما متاسفانه بعد از گذشت مدت کوتاهی اطلاعاتی که از سوی کاربران در اختیار این چت روبات قرار گرفت مشکلات بسیار جدی را به وجود آورد به طوری که مایکروسافت را مجبور ساخت تا به فعالیت این چت‌روبات پایانی زودهنگام دهد. فیس‌بوک نیز با چت‌روبات‌های خود آن‌گونه که انتظار داشت، موفق نبود. با وجود آن‌که مارک زاکربرگ عنوان کرده بود به دنبال ساخت یک برنامه هوش مصنوعی است که قادر باشد به هر سوالی که برای او مطرح می‌شود، پاسخ دهد، با این وجود چت‌روبات مسنجر به دلیل مکالمات وحشتناک خود با انتقادهای فراوانی روبرو شد. این چت روبات در بعضی مواقع سکوت می‌کرد و در بعضی مواقع جواب‌های از پیش تعیین شده‌ای ارائه می‌کرد.

سه شخصیت Renèe the Driver، Chef Roberto و  Officer Ada چت‌روبات‌های Duolingo هستند. اما توسعه‌دهندگان قول داده‌اند به زودی شخصیت‌های بیشتری به این پلتفرم اضافه کنند. زبان‌آموزان این توانایی را دارند تا برای یادگیری زبان‌های فرانسه، انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی از این پلتفرم استفاده کنند. البته توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند بر حسب تقاضا زبان‌های دیگری را به این پلتفرم اضافه خواهند کرد. چت‌روبات‌ها یک رابط لمسی را به برنامه‌های زبان ‌ Duolingo اضافه کرده‌اند. اتکای کامل به هوش مصنوعی این پتانسیل را به وجود آورده است تا تعامل کاربران با این برنامه به شکل هوشمندانه‌تری انجام شود. روان و درست بودن ترجمه‌ها باعث شده است تعامل با هوش مصنوعی راحت‌تر انجام شود، به دلیل این‌که اشتباهات به حداقل رسیده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۸:۲۲ دیده شده : ۱۱۷بار نویسنده : admin

هوش مصنوعی هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی گوگل هوش مصنوعی فیلم هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعی Ppt هوش مصنوعي Pdf هوش مصنوعی.pdf Free Download پروژه هوش مصنوعی+pdf مقاله هوش مصنوعی Pdf آموزش هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی چیست.pdf تعریف هوش مصنوعی.pdf کتاب هوش مصنوعی Pdf جزوه درس هوش مصنوعی+pdf هوش مصنوعی در گوگل مسابقه هوش مصنوعی گوگل کاربرد هوش مصنوعی در گوگل هوش مصنوعی فیلم دانلود هوش مصنوعي فيلم هوش مصنوعی فيلم درس هوش مصنوعی فیلم فیلم هوش مصنوعی ویکی پدیا هوش مصنوعی دانشگاه تهران هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شریف جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف گروه هوش مصنوعی دانشگاه شریف رشته هوش مصنوعی دانشگاه شریف اساتید هوش مصنوعی دانشگاه شریف دانلود جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف نمونه سوالات هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی Pdf هوش مصنوعی در پزشکی Ppt هوش مصنوعی در پزشکی چیست هوش مصنوعی پزشکی مقاله هوش مصنوعي در پزشكي کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در علم پزشکی پروژه هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری Ppt کاربرد هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری مقاله هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری پاورپوینت هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی بازی های کامپیوتری بررسي هوش مصنوعي در بازي هاي كامپيوتري هوش مصنوعی و بازی های کامپیوتری هوش مصنوعي شريف شرکت هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی مدرسان شریف جزوه هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی صنعتی شریف گروه هوش مصنوعی شریف اساتید هوش مصنوعی شریف مسابقات هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی و ربات مقاله هوش مصنوعی و رباتیک رشته هوش مصنوعی و رباتیک کنفرانس هوش مصنوعی و رباتیک تفاوت هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعی رباتیک کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیک چهارمین کنفرانس هوش مصنوعی و رباتیک معرفی رشته هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعي Ppt هوش مصنوعی Powerpoint مقاله هوش مصنوعی Ppt کاربرد هوش مصنوعی Ppt جزوه هوش مصنوعی Ppt پروژه هوش مصنوعی Ppt هوش مصنوعی Filetype Ppt دانلود جزوه هوش مصنوعی.ppt هوش مصنوعی زبان‌آموزی را ساده‌تر می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها