freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365190/40  زمان: 19:11  1395/07/24  بازدید: 653

سرمربی سایپا می گوید که در این بازی به تیم حریف موقعیت ندادند و حق آنها برد بود.

به گزارش "ورزش سه"، حسین فرکی با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با تراکتورسازی درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

ارزیابی از بازی؟
به نظرم این یکی از بهترین بازی های لیگ بود. بعد از تعطیلی لیگ ما تمرینات منظمی را پشت سر گذاشتیم و خوشحال می شدم بازی گل داشته باشد. تراکتور بازیکنان خوبی دارد و چند اوت دستی و ضربه ایستگاهی به آنها دادیم. باید در نیمه اول گل می زدیم اما این اتفاق رخ نداد. در نیمه دوم هم تلاش کردیم سه امتیاز را بگیریم. تراکتور در نیمه دوم تحرک بیشتری داشت ولی تیم ما سعی کرد تا موقعیتی به حریف ندهد. خود ما هم به دنبال گلزنی بودیم. فکر می کنم برد حق ما بود و از عملکرد تیمم رضایت دارم. درست است که سه امتیاز را نگرفتیم ولی رو به جلو حرکت می کنیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳:۳۰ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

فرك حقها رواية فرك حقه ما معنى برابر ما معنى برابرة ما معنى كلمة برابرة ما معنى كلمة برابر ما معنى كلمة البرابرة ما معنى البرابرة ما هو اصل برابرة المغرب الگوبرداری تراکتور از منچستر برد تراکتور مقابل پرسپولیس برد تراکتور مقابل استقلال برد تراکتور مقابل پیکان برد تراکتور برد تراکتورسازی برد تراکتور مقابل الاتحاد برد تراکتور مقابل سپاهان برد تراکتور مقابل الاهلی برد تراکتور در جام حذفی برد تراکتورسازی مقابل استقلال برد تراکتور در مقابل استقلال بهترین برد تراکتور مقابل پرسپولیس برد پرسپولیس در مقابل تراکتور برد تراکتورسازی مقابل الاتحاد بازتاب برد تراکتور مقابل الاتحاد برد تراکتور سازی برد تیم تراکتور سازی برد تراکتور مقابل راه اهن بود سبنسر بود سبنسر ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بودبودک بودبودک سرشماری در قزوین بودبودک تلگرام بودبودک آپارات بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان ز درم بازآیی شجریان بود آیا که خرامان شجریان بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آیا که خرامان ز درم بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل بود سبنسر ترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم فرکی: حق ما برابر تراکتور برد بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها