freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت": رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: از سازمان لیگ می خواهم حالا که مشکلات زیادی داریم مراعات ما را بکنند. من بازی استقلال خوزستان و ماشین سازی را از نزدیک دیدم. با یک حساب سرانگشتی،بازی های تدارکاتی مان از بازی های رسمی بیشتر بوده است.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل کسی انتظار نداشت جایگاه گسترش شانزدهم باشد. من بازی های گسترش را آنالیز کردم تیم خوبی است وبه حقش نرسیده است. آنها در خانه خودشان امتیاز لازم را نگرفته اند. بعضی مواقع شما هرکاری را انجام دهید به مشکل می خورید. 

  وی اذعان داشت: متاسفانه ما خیلی جاها هویت فوتبالی مان را از دست دادیم در تبریز خوشبختانه ماشین سازی برگشت اما در مشهد ابومسلم از بین رفت. این تیم ها ریشه در خانه های مردم دارند. از زمانی که فوتبال زمین خاکی را از دست دادیم و مدرسه فوتبال هایی درست شد که خروجی نداشت و درآمدزایی بود فوتبال مان افت  کرد. در مشهد خدادادعزیزی از کجا آمد؟ زمین  خاکی رضاییه راه آهن. خیلی سخت است که باز هم اسطوره ها را در تبریز و مشهد ببینیم. 

مهاجری گفت: ما در لیگ های درجه یک اروپا بازیکن نداریم اما کره ای ها و ژاپنی ها دارند. فوتبال ما افت بزرگی  کرده است. امیدوارم با در نظر گرفتن سخت افزارها و استفاده از مربیان دلسوز فوتبال مان را احیا کنیم. 

وی درباره مدعیان قهرمانی گفت: به نظر من سه تیم استقلال ، پرسپولیس و تراکتور شانس قهرمانی دارند. پرسپولیس و تراکتور دارند راه خودشان را جدا می کنند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴:۵۵ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها